[[aşkınızı haykırınnn]]

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
[[aşkınızı haykırınnn]]
hadı meleklerım şimdi aşkımızı haykırma zamanııı.şimdi herkez aşkını haykırsınnnn

ilk bennn aşkımmmmmmmmmmm ,canımmmmmm,hayatımmmmmm.. sizleri çok sewıyorumm bıtanecıkk eşimm ve ogluma gelsınnnn.....

Cevap: [[aşkınızı haykırınnn]]

Evet Biricik sevgilim tabiki eşim, oğlum, annem, babam ve kardeşim canım memleketim Eskişehirim En büyük sırdaşım Melekler Mekanının güzel melekleri tabiki Bennnn Tatlıcadı HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM:26:

seni çoooooooooooooookkk seviyorum kocişim .. biliyosun dimi :hhh:

Seni çok seviyorum koca bebeğimmm.Eşim olcaksın biliosun di mi :)
Meleler mekanının güzel melekleri sizleri de seviyorum....

Canım

Bidanemm

Seni çooooooooooooooooooooooooook seviyorum

Seni görünce ağzımın suyu akıyor

Sana aşığımmmmmmmm

Her gün sana yaklaşma hevesi içindeyim

Yollarına fındık dökeyim

Hareketli%20kalpler-j6c.gif

Veeeeeeee tekrar söylüyorum seni seviyorum fındıklı çikoloata!

:hhh::hhh::hhh::hhh:

seniii çok seviyooorummm...herşeyiimsinnn incii tanemm..asla birbirimizden vazgeçmiceezz bitaneem...sizleride seviyoruum melekleriiim...

askım bitanem seni çooooooooook seviyorum birbirimize kavusacagımız güzel günleri sabırsızlıkla bekliyorm rabbim seni benden ayırmasın AMİN.............

biricik kocam canım herseyim seni herseyden coook seviyorum...
ve meleklermekanının güzel meleklerii gercek samimi dostlukları burda buldum sizleriideee coook seviyorumm.....

::(:(:(:( kime neyi haykırayım acaba bıkmadan seni seviyorum dediğim eşim bana seni seviyorum karşılığını vermedi hiç espiri olsun diye düşünmem lazım der hep ne kadar kırıldığımı bilmeden :( alamadığım şeyi nasıl verebilirimki

Geri