Aşkta ve İşte Şanslı Olmanın 10 Yolu

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Aşkta ve İşte Şanslı Olmanın 10 Yolu
Aşkta ve İşte Şanslı Olmanın 10 Yolu!Ne istediğinizi biliyorsunuz. Karakterinizden ödün vermeden aşkta şansı yakalamak istiyorsunuz. Aradığınız partneriniz nasıl özelliklere sahip olmalı? İşte aşkta şansınızı artıran, dikkat etmeniz gereken 10 nokta..

1- İstediğiniz şeyden emin olun. Partnerde asla görmezden gelemeyeceğiniz şeyler neler? Partnerinizde olmasını istemediğiniz şeyleri listeleyin. Daha sonra sizin için olmazsa olmaz 10 şeyi listeleyin. Daha seçici davrandığınız için hata yapma riskiniz azalacak.

2- Hayatınızı yaşayın. Ne istediğinizi ve istemediğinizi açıkça biliyorsanız hayatınıza daha fazla odaklanırsınız. Sıkı bir vücuda sahip olmak için yürüyebilir, arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilir ve mutlu olduğunuz için daha çok insanın dikkatini çekebilirsiniz.

3- Büyük fotoğrafı görün. Kaçırdığınız şeyler için üzülmeyi bırakın ve büyük fotoğrafı görün. Gelecekteki daha iyi fırsatları kaçırmamak için ileriye doğru bakın.

4- Evden dışarı çıkın. Kültürel yaşam halkanız genişledikçe yeni insanlarla tanışma şansınız artar. Rutin yaşamınızı değiştirin. İlgi duyduğunuz alanlardaki etkinlikleri takip edin, ortak zevklere sahip olduğunuz insanlarla daha fazla görüşme fırsatı yakalarsınız. Arkadaşlarınızla parti grupları oluşturun ve eğlenmeye başlayın!

5- İstediğiniz şey için gözlerinizi açık tutun. Şanslı insanlar yaratıcı ve maksimum şans fırsatlarını farkeder. Sizinle aynı çizgide olan kişilerle sohbet edin. Kişisel iş bilgilerinizin olduğu kart vizitiniz yanınızda olsun ya da sadece e-mail adresinizi de verebilirsiniz. 6- Meraklı olun. kendi bilgilerinizi açıkça vermeyin ancak sorular sorun. Nedenleri araştırın ve cevapları bulun.

7- Yeni şeyler deneyin. Farklı olmanın en iyi yolu farklı şeyler yapmaktır. Günlük rutininizi farklılaştırın ve kendinizin farkında olun. Kendinizi sarsın ve neler olup bittiğinin farkında olun. Fırsatları yakalamaya açık olun ve avantaja çevirin.

8- Güne şanslı olduğunuzu düşünerek başlayın.. Negatif düşünceler şansınızı engeller. Negatif düşünmek yerine pozitif düşünün. şanslı insanların arasında olduğunuzu düşünün.

9- Kötü şanstan ders alın. Karşınıza çıkan olumsuzluklardan korunmak için yaşadıklarınızdan ders alın. Hatalarınızı bilirseniz kötü şans gidecek ve hayat boyu işinize yarayacak deneyimler size kalacaktır.

10- Her zaman pozitif etkenleri araştırın.
 
CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Cevap: Aşkta ve İşte Şanslı Olmanın 10 Yolu

Heee dimasi kolay:D:D
elimizden geldigince uygulamaya calisiyoruz, emegine saglik adminim:D
 
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Cevap: Aşkta ve İşte Şanslı Olmanın 10 Yolu

hımmm uygulamaya çalışıcam :D:D
 

Benzer İçerikler

fırtına
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
fırtına
fırtına
PaSikA
Cevaplar
2
Görüntüleme
722
sümeyra
sümeyra
PeLiNiM
Cevaplar
0
Görüntüleme
619
PeLiNiM
PeLiNiM
Üst