1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Aslan Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Aslan Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  aslan burcu aralık ayı Sevgili aslan burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:

  < Konu Resmi..>  Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi aşk, mutluluk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularla ilişkilendirilen beşinci evinizden olumlu olarak etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten alacağınız etkilerle bu konular sizin için önemli hale gelecek.

  Aşk konusunda yeni heyecanlar arayabilir ve artan mutluluk ihtiyacınızı tatmin etmek için yeni maceralar yaşamak isteyebilirsiniz. Düşünce ve duygularınızın bu konuya odaklanması size yeni bir aşk yaşama fırsatını getirecektir. Aralık ayının ilk haftasında beşinci evinizdeki yoğunluk yüzünden çok yaratıcı olabilir, çocuklarınız sayesinde kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra aşık olacağınız kişiyle karşılaşabilir veya sevgilinize yeniden aşık olabilirsiniz. Kısacası ay boyunca mutluluğunuzu arttıracak türlü fırsatlarla karşılaşacaksınız.

  5 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Merkür gezegeni günlük işlerinizi ve sağlığınızı anlatan altıncı evinizde yer alacak. Buradan üçüncü evinizde bulunan Satürn’le birlikte sağlık konusunda size uyarılarda bulunacak. Sağlığınıza dikkat edin. Bir süredir, yakın çevreniz yüzünden zorlanıyor ya da işyerinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla sorumlu hissediyor olabilirsiniz. Bu da sizin üstünüzdeki baskıyı arttırıyor olabilir.

  Satürn’ün size hissettirdiği bu baskı, aslında hayat tarzınızı ve günlük hayatınızda bazı alışkanlıklarınızı değiştirmenin zamanının geldiğini size hatırlatıyor. Özellikle de Mars’ın duraklamaya başlayacağı 11 Aralık’tan itibaren eski rahatsızlıklarınız tekrar ortaya çıkarak bu değişikliği yapmanız için size ilk uyarıları yapabilirler. Tedbirinizi alın. Bu arada sağlık konusunda yakın çevrenizden biriyle de ilgilenmeniz gerekebilir.

  2 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelen Dolunay, sizin sosyal çevreniz ve gelecek hedeflerinizle ilgili on birinci evinizi etkiliyor. Dolunay astrolojide olayların doruğa ulaştığı zamanları ve bir işin tamamlanıp görünür hale geldiği zamanları anlatır. İkizler burcundaki ay ise iletişimin ve zihinsel enerjilerin hızlı bir şekilde aktığı zamanlarla ilgilidir. Bu dönemde çok hızlı kararlar alınabilir fakat alınan kararlar çok kalıcı olmayabilir. Algılama çok hızlı ve hareketlilik çok fazladır. Bu yüzden detaylar gözden kaçabilir ve dikkatsizlik yüzünden bazı pişmanlıklar yaşanabilir. Bu yüzden bu günlerde sosyal çevrenizle ilgili iletişim konularında dikkatli olmalısınız. Çünkü bazı aksaklıklar ve yanlış anlamalar olabilir. Bu dönemde gelecek beklentilerinizle ilgili olarak başlatmış olduğunuz pek çok konu son şeklini alabilir ve bu hedeflerinizle ilgili daha net bir yol çizebilirsiniz.

  16 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelen Yeni ay en çok burcunuzun ikinci on günlük döneminde doğanları yani 2 Ağustos 12 Ağustos arasında doğanları etkileyecek. Bu dönemde doğanlar özellikle aşk hayatlarını ve mutluluklarını ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar yapabilirler. Veya devam eden aşk ilişkileriyle ilgili yeni durumlar yaşayabilirler.

  25 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Venüs gezegeni ise sizi yeniden sağlık konularıyla meşgul edebilir. Yılın son günü Yengeç burcunda meydana gelen Ay tutulması ise Aslanların onikinci evinde meydana geliyor. Daha çok kontrol edilemeyen konularla ilgili olan onikinci evden etki alan Aslanlar bu tutulmayı çok görünür bir şekilde yaşamayacaklar. Ama içsel olarak etkilenebilirler.


  alıntı


   
Aslan Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :ehi: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde pek çok konuda, şanslı...
 2. Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  başak burcu Sevgili başak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ev ve aile ile ilişkilendirilen dördüncü evden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten...
 3. Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta...
 4. Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde...
 5. Aslan burcu 2010 aralık yorumu

  Aslan burcu 2010 aralık yorumu

  aslan burcu 2010 aralık ayı yorumu 2010 aralık aslan burcu ayı bu ay sizleri neler bekliyor ?? Ayın başlarında etkinlikleriniz yuva merkezli olacak. Kendinizi yaratıcı hissedecek ve herkese keyif veren o tarzınızı yine gözler önüne sereceksiniz. Pişireceğiniz güzel bir çorba veya tatlıyla mutfaktaki becerileriniz karşısında pek çok kişiye parmak ısırtacaksınız. Evde bir arkadaş...

Sayfayı Paylaş