1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Konu, 'Aslan Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  aslan burcu eylül ayı eylül ayı aslan burcu 2009 2009 yorumu Aşk ve İlişkiler

  Sevgili Aslanlar, biliyorum ki, son yılların en zorlu deneyimlerini yaşayan burçların başında geliyorsunuz. Bunun ne sebeple olduğunu gerek günlük, aylık ve yıllık yorumlarımda ve gerekse diğer kanallarla öğrenmiş durumdasınız. Satürn yapısı gereği, hakikaten sert bir öğretmen kimliğindedir. Onun derslerini iyi çalışmadığınız zaman, biliniz ki tekrar yapmak zorunda kalacaksınız. Bugün sorumluluk almazsanız, yaşam bundan sonrasında da bu derslerle sizi sınamaya devam edecektir. O nedenle Satürn gezegenine içerlemek yerine, bunu olgunlaşmanız ve hayatta güçlü durmak için kendinizi geliştirmeniz gereken bir eğitmen olarak görmenizdir.

  Yukarıda da belirttiğim gibi bu süreçte, her konuda olduğu gibi Aşk konusunda da oldukça zorlu bir zaman geçirdiniz. Satürn yükselen burcunuz ve ardından güneşinizle kavuşum yaptığı 2005 yılından itibaren karşınıza çıkan kişi veya kişiler aracılığıyla ciddileştiniz, ders aldınız ve sevginin aslında bir emek işi olduğunu, özverili davranmanız gerektiğini, kendi egonuzu yeri geldiğinde bir başkasıyla bütünleşmek adına esnetmek zorunda olduğunuzu anladınız. Tabiki Satürn gezegeninin kendi kişisel haritanızdaki konumuna göre bunu başarıp ya düzgün bir ilişki kazandınız ve hala devam ettirecek kadar olgunsunuz veya bu sorumluluğun altından kalkamayacağını hissederek ayrılığı tercih ettiniz. Her ne olursa olsun, kazandıklarınız, yaşadıklarınız ve hissettiklerinizle artık olgunlaşmış olmalısınız. Aslan burcu olmanız nedeniyle, her zaman kendinizi ifade etmekten yana olmanız belki de aşk konusunda iyi bir ders almanıza engel oldu, umarım sizler bu zorlu dönemdeki sınavınızı hakkıyla yerine getirdiniz.

  Eylül ayı süresince, Venüsün burcunuzdaki transiti Ağustos ayından beri devam etmekte. Eylül ayı yine sizler açınızdan aşk konusunda kendinizi ifade etme açısından etkili gözüküyor. 8 Eylül tarihinde ise geri hareketini tamamlayarak burcunuzda düz hareketine devam edecek ve tüm ay boyunca burcunuzdaki ışıltısını sürdürecektir. Venüs birebir ilişkilerle alakalı bir gezegen olduğu için, genel olarak ilişki kurmaya gönüllü olmak ve uyum duygusuyla hareket etmek gerekmektedir. Uyum içinse, doğal olarak kişinin kendi egosunu karşısındaki kişiyle iyi bir şekilde harmanlaması için gerektiğinde esnetmesi demektir. Oysaki Aslan burcu tamamen kendi kimliğini ön planda tutmak ve karşısındaki insanın da onu değerli bulmasını talep eden nitelikte olduğundan, bu süreçte kendinizi ifade etmeyi daha fazla isteyebilirsiniz. ilişkide ön planda olması gerekenin siz olduğu bilinciyle hareket ettiğiniz için doğal olarak sorunlar çıkabilir. Birlikte olduğunuz kişinin bu süreçte size karşı anlayışlı olmasını bekler, sürekli alaka gösterilmesinden hoşlanabilirsiniz. İfadenizde egonuz o denli ön plandadır ki, bir başkası adına bunu dengelemeye çalışmak oldukça zor gelir.

  Bu dönemde Venüs gezegeninin aşk evinizdeki Jüpiterle olan görünümü ve yine ciddi ilişkiler evinizdeki neptünle zıtlaşma açısı oldukça ilginç gelişmeler anlamı taşıyor. Bu enerjiler hakkında sizi her zamanki gibi günlük yorumlarda bilgilendirmeye çalışacağım fakat ay içindeki enerjilerden sırayla bahsetmek isterim. Birinci enerji, egonuzun ön planda olacağı ilişkiler kurmaya ve kendinizi ifade etmek adına kolaylıkla ilişkilere girebileceğinizin göstergesi, eğer sağlam bir beraberliğiniz varsa, o zaman bu enerji altında sevdiğiniz kişinin sizi oldukça fazla değerli görmesi gerekecektir. İlişkisinde sorun olanlar ise, böyle bir etki altında kendi fikirlerini oldukça fazla önemsedikleri için, problemlerin çözüme kavuşması oldukça zor görünüyor. Bu süreç sizin kendinizi abartmanız açısından da etkili olduğundan, kendinizi vazgeçilmez biri gibi görmeniz mümkün olacaktır.

  İkinci enerji ise, neredeyse Kasım 1998 yılından beri evlilik evinizde bulunan Neptünün, kimi aylarda farklı gezegenler tarafından tetiklenmesiyle ortaya çıkan, aldanma, aldatma, yanılma ve yanıltma, gizli aşklar, hayalkırıklıkları ve kaçış göstermenize neden olan enerjisinin bu ay içinde Venüsle yaptığı karşıtlık açısı nedeniyledir. Bunun anlamı sizin evlilik veya yaşadığınız ilişki(ler)deki problemler(her türlü olabilir)nedeniyle ayrılmanıza, ayrı yaşamınıza, doğru düzgün ilişki kurmamanıza, karşınıza çıkan insanları kimi zaman sizin aldatmanıza veya partneriniz tarafından aldatılmanıza, imkansız bir aşk nedeniyle gizli bir ilişki yaşamanıza (Satürn gezegeninin etkisiyle bu ilişkiden kopmanıza) neden olmaktadır. İşte bu ay yine gerçekçi olmayan ve sorun yaratan bu enerjinin kimi günlerde daha fazla farkına varacaksınız. Bu etki altında zaten uzun yıllardır devam eden ilişki problemleri bir kez daha su yüzüne çıkmış olacaktır. Siz ise bu zorluğu sanki alt etmek ister gibi, cinselliğe dayalı oldukça tutkulu beraberlikler yaşamak isteyebilirsiniz. Fakat bunların ne yazikki sağlamlığı tartışılır olduğu için, sizin için sadece geçici bir durum olacaktır. Diğer yandan birebir ilişkilerde sadakat açısından etkili olan ve olumsuz görünümde ayrılıklara sebep olan Chiron astreoidinin, zorlu açı altındaki Venüsle zıtlaşması ise, kısa süreli yaşanan ilişkilerin bitmeye mahkum olduğunun göstergesidir. Sizin bu süreçte doğru düzgün bir ilişki yaşamanız ve sürdürmeniz ise, ancak birlikte olduğunuz kişiyle olan kadersel bağınızla gerçekleşebilir. Bu ise synastry işlemi(ilişki analizi) olmadan anlaşılması zordur. Kader bağı olanlar ise hakikaten beraberlik adına zorlu bir süreç geçirecekleri için şimdiden kolay gelsin demekten başka söz bulamıyorum.

  Son bir not olarak, 17 Temmuz 2005 - 3 Eylül 2007 arası, yaklaşık ikibuçuk yıl (Satürn gezegenin bir burçta süren transiti) içinde yaşanan ve sona eren ilişkilerinizi, ömrünüzün en önemli sürecinde yaşanmış en özel deneyim olduğunu her zaman hatırlayacak ve bu tecrübeyle edindiğiniz dersleri veya güzellikleri unutmanız mümkün olmayacaktır. Bilinçli olarak size yapılan haksızlıklar veya sizin verdiğiniz yanlış kararlarınızın, tutum ve davranışlarınızın sonucunu, karmik olarak günü geldiğinde hem size yapan kişiler veya hem de siz aynı şekilde ödemek zorunda olacağınızı biliniz.

  İş ve Kariyer

  Sevgili Aslanlar, iş ve kariyer anlamında Yaşam Enerjiniz bölümünde ele aldığım Satürn gezegeninin ikibuçuk yıl sürecek döngüsü hakikaten önemli. Ne yapmanız gerektiğini, nasıl enerjiler altında olduğunuzu o bölümde okuyabilirsiniz. Bu ay içinde olabilecek diğer etkilerin başında Güneşin Başak burcunda yine parasal evdeki transiti. Bu transit altında sıkı çalışma, hizmet ve gündelik temponuzun yoğunluğu kanalıyla para kazanmak odak noktanızı oluşturacaktır. Oldukça yorgun, sorumluluk dolu geçecek bu süreçte güneşin ışınlarından olumlu anlamda yararlanmak için öncelikle, günlük aktivitelerinizde başarılı olmanız gerekecektir. Geniş bir zamana yayılan çalışmalardan ziyade, günlük rutin halinde yapılacak işlerle maddi gelir elde etmek daha ön planda olacaktır.

  23 Eylül tarihinde Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Güneş ise, uyumlu ve huzurlu bir iletişimin her türlü görüşmede sizi destekleyeceğinin işaretidir. Kariyer evi yöneticiniz olan Venüs ise bu sürede burcunuzda kendinizi ön planda tutacak şekilde hareket etmenizi sağlayacağı için, siz bunu insanların illaki sizin fikirlerinizi kabul etmesi yönünde beklenti içinde olmak yerine, kendinizi ve yeteneklerinizi hayata geçirmek için sizin daha fazla istekli olmanız gerektiğini göstermekte. Eğer herşeyde obje olmaya kalkar, patron veya üst pozisyondaki kişilerle egosantrik bir ilişki kurmaya kalkarsınız biliniz ki, sorunlar çıkacaktır. Kendinizi ifade ederken, sizin dışınızdaki insanların gücünü önemseyin, azimli olun, görevlerinizi en iyi şekilde yerine getirin, bunu yapmanız halinde başarı sizinle olacaktır.

  Yaşam Enerjiniz

  Sevgili Aslanlar, son ikibuçuk yıldır burcunuzda transitini sürdüren Satürn gezegeni siz Aslanlar için kimliğinizi dış dünyada kabul ettirmek ve ifade edebilmek adına oldukça zorlandığınız, deneyimler yaşadığınız, hırpalandığınız fakat bir o kadar da olgunlaştığınız dönem olmuştu. Eğer bu süreçte yaşadıklarınızdan bir ders alarak, deneyimlerinizden sonuçlar çıkararak, hatalarınızı eksiklerinizi görerek kendinizi oluşturabildiyseniz hakikaten gayet olumlu bir süreç geçirmiş olmalısınız. Satürn gezegenin doğum haritanızdaki konumu ve gücü nispetinde, her 29-30 yılda bir insanı zorluklarla karşılaştırarak kimliğini oturtması adına baskı uygulayan bu süreçlerinden tüm insanlar geçtiği için dünyada yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Şimdi öğrendikleriniz, oluşturduklarınızı ömrünüzün geri kalan dönemlerinde hep hatırlayacaksınız. Kısaca şu an heybenizde olanlar, bu sürecin sonunda kazanabildiklerinizdir. Sizler için bir kat daha zorlu geçmesinin en büyük sebebi Aslan enerjisi altındaki Satürn gezegeninin zorlu pozisyonda oluşuydu.

  2 Eylül 2007- 29 Ekim 2009 yılları arasında ise Başak burcunda seyredecek Satürn gezegeni önünüzdeki ikibuçuk senenin bir başka yaşam alanınında seyri anlamını taşıyor. Bu alanda ne gibi dersler göreceksiniz bunu açıklamak istiyorum.

  Satürn gezegeni yukarıdaki tarihler arasında, kişisel değerler, maddi ve manevi kaynaklarınız, mallarınız, yetenekleriniz, fiziksel ihtiyaçlarınız kısaca maddi güvenliğiniz konularında eğitici olmak adına dersler sunacak, sizi sınayacak, engellerle karşılaştırarak deneyecek, zorluklar vererek sabırlı olmanızı isteyecektir. Satürnün öğretmen kimliğini asla unutmadan bu sürece girmenizi istiyorum. Verdiği dersleri iyi öğrenmeniz halinde, bu sürecin sonunda geçeceğiniz sınavı başaracak ve gerçek dünyadaki maddi gücünüzün portresini çizecek ve yolunuza devam edeceksiniz. Bu yaşam alanının tek bir adı var dersem yanlış olmaz. O da parasal güvenliktir. Satürn bu eve geçtiği andan itibaren, artık birinci evdeki gibi kendinizle ilgilenmek diye bir kavram ortadan kalkar, artık ana konununuz üretken olabilmek adına çalışmaya ağırlık vermek zorunluluğudur. İşte bu neden, içinizde bir istek doğurarak, mantıklı bir düzen içinde, hizmet bilinciniz uyanmaya başlayacaktır. Çaba sarfederek, dikkat göstererek, sabırla görevlerinizi yerine getirmeniz lazımdır. Hatalarınızı görmeniz, kendi yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için çaba sarfetmeniz çok önemlidir. Pratik çözümler bulmak ve ekmeğinizi kazanmak için öncelikle kendinize güven duymanız ve korkmamanız gerekir. Satürn enerjisi bu süreçte Başak burcunda ilerlediği için, kuşku ve kuruntular içinde kalarak, sanki hiçbirşey yapamayacakmışsınız ve güvenliğiniz bir şekilde elinizden gidecekmiş gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Bununla baş etmenin yolu, öncelikle kendinize güvendir. Sizin dışınızdaki bir dünyada kendinizi ispatlamak ve gereksinimlerinizi kazanmak için, mücadele etmeye gönüllü razı olmalısınız. Kimi insanlar bu dönemde parasal olarak yüksek oranda kaygı duysalar da, bu dönem iyi bir şekilde kullanıldığında hem tutumlu olmayı öğretir hem de gelir kaynaklarınızı çoğaltarak hayatınızı güvenlik altına almanızı sağlar.

  Dönemin hemen başında, dışardan elde ettiğiniz gelirler konusunda zorluklar oluşarak, kişiye kendi kazanımının gerekli olduğu yolunda dersler vermeye başlanır. Sizin yetenekleriniz nedir ve siz başkasının yardımı olmasa da hayatınızı geçindirmek için neler yapabilirsiniz. Finansal alanlarda zorluk çıkararak, elinizdeki parayı azaltarak size tutumlu olmasını öğretmeye başlayabilir. Buradaki dersin amacı, ekonomik zorluklar çekerek paranın kıymetini anlamasıdır. Fakat bu süreçte var yemezler gibi davranmaktan da kaçınmak gerekir, türlü derslerle bu duygunuz da sınanacaktır. Yani siz alınterinizle para kazanmayı öğrenecek, gerektiği yerlerde kullanacak ve kimseden destek görmeden geçiminizi sağlayacak hale geleceksiniz. Satürn gezegeninin bu yaşam alanındaki parasal dersi aynen böyledir. Harcamalarınıza azami özen göstererek, bütçenizi oluşturmalı, insanlara hizmet etmek yoluyla hayatınızı kazanmayı, özel becerilerinizi geliştirerek güvenliğinizi oluşturmak zamanıdır.

  Ayrıca bu süreçte, etrafınızdaki insanlarla maddi paylaşımlarınız azalacağı için varyemezler gibi davranmaktan sakınmanız gerektiğini söyleyeyim. Yine bu süreçte Satürn başak burcunda ilerlediği için, sağlık ve hizmet yoluyla para kazanımı veya harcanması da söz konusu olabilir. güvencesiz kalacağınızı düşünerek kendinizi gergin hissederek sağlığınızı zorlamamalı, işşizlik sorunuyla baş edebilmek için çalışkan ve sorumluluk almaya gönüllü olmalı, insanlara hizmet ederken görev bilincinizi geliştirmeli, elinizdeki kaynakların elde etme biçiminizi geliştirmeli, para kazanırken son derece sabırlı olmalı, harcamalarınızda bütçe kontrolünüzü iyi yapmalı, detayları gözden kaçırmadan hareket etmelisiniz.

  Aylık yorumları okurken, mutlaka yükselen burcunuzun da yorumlarını okuyunuz. Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız, Astroloğa Sorun köşesinden bana ulaşabilirsiniz.

  Pozitif Enerjili Günler : 3-4-5-8-9-13-14-18-19-27-28

  Zayıf Enerjili Günler : 1-2-15-16-17-22-23-24-29-30

  Ay Takviminiz : 8-9

  (Ay gezegeninin Aslan burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

  Dolunay Takviminiz :22-23-24

  (Ay gezegeninin Kova burcundan geçerek burcunuzla ters açı yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

  Bu ay içinde doğum gününü kutlayacak sevgili Aslanlara, mutluluk, başarı ve sağlık dolu günler diliyorum.

  Sevgili Aslan, siz sabit ateş burcusunuz. Güç kaynağınız olan kendinizi ifade ve yaratıcılık gücünüzle hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Mutlu ve başarılı bir Eylül ayı geçirmeniz dileğimle,


   
 2. * MuCiZé *

  * MuCiZé * Forum Okuru

  Son bir not olarak, 17 Temmuz 2005 - 3 Eylül 2007 arası, yaklaşık ikibuçuk yıl (Satürn gezegenin bir burçta süren transiti) içinde yaşanan ve sona eren ilişkilerinizi, ömrünüzün en önemli sürecinde yaşanmış en özel deneyim olduğunu her zaman hatırlayacak ve bu tecrübeyle edindiğiniz dersleri veya güzellikleri unutmanız mümkün olmayacaktır.
  bu bölümü okuduğumda inanamadım:S tarihler ve yazdıklarınız:S
  tşkler paylaşım için..

   
Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2008 Eylül ayı aslan burcu yorumu

  2008 Eylül ayı aslan burcu yorumu

  aslan burcu eylül 2010 Sürpriz haberler, beklenmedik bir arızadan kaynaklanan kişisel bir harcamalar , 5 ile 9 Eylül arasının konusu olsa bile, bilhassa 23 Temmuz ve takip eden dönemlerde doğan Aslanlar çok ciddi ve parasal gelişmelerin kapıda olduğunu unutmamalıdırlar. Sizin gibi gösterişi ve güzelliği seven , yaşamın ışıltılı yönleri ile ilgilenmekten hoşlanan bir Aslan burcu, Venüs ‘ ün...
 2. Aslan Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  aslan burcu 2009 ağustos aslan 2009 ağustos Aşk ve İlişkiler Sevgili Aslanlar ışıl ışıl parladığınızı, çevrenizde popülerliğinizin arttığını hissettiğiniz hatta belki de garip bir hüzünle yeni bir yaşa girmiş olmanın olgunluğu içinde bulunduğunuz Ağustos ayına adım atmış durumdasınız. Evrensel düzenin size bahşettiği yaz mevsiminin bu en güzel ayında herşeyin gönlünüzce olmasını dileyerek...
 3. Aslan Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  aslan burcu 2009 kasım ayı yorumu 2009 kasım ayı aslan burcu resimleri Sevgili aslan burcu melekleri bakalım bu ay yani kasım ayında sizleri neler bekliyor...İşte 2009 Kasım ayı burç yorumunuz :tik: Aşk ve İlişkiler Sevgili Aslanlar Kasım ayına adım attığınız bu günlerde, aşk hayatınızla alakalı gelişmeler açısından ilk ele alacağım enerji, Venüs gezegeninin bildiğiniz gibi 18 Ekim...
 4. Aslan burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  Aslan burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 aslan burcu yorumu 2011 eylül ayı aslan burcu yorumu burçlar aslan burcu 2011 yorumu aslan burcu yorumları aslan burcu özellikleri eylül ayı aslan burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Daha önceki yazılarımızda Aslan Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Aslan Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz......
 5. 2014 Eylül Ayı Aslan Burcu Yorumu

  2014 Eylül Ayı Aslan Burcu Yorumu

  2014 aslan burcu eylül ayı, aslan burcu eylül ayı yorumu, aylık burç yorumları Sevgili aslan burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Eylül Ayı Aslan Burcu Yorumunu, astrologlarından öngörülerinden yararlanarak bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Eylül 2014 Aslan Burcu Aşk ve İlişkiler 1-7 Eylül haftası: Merkür 3 Eylül tarihinde Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bu çevremizle...

Sayfayı Paylaş