1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Aslan burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Konu, 'Aslan Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  2009 haziran ayı aslan burcu aslan burcu haziran ayı yorumu Aşk ve İlişkiler

  6 Haziran � 5 Temmuz tarihleri arasında Boğa burcunda seyredecek olan Venüs gezegeninin etkisi siz Aslanlar için aşk hayatınızla ilgili konularda özellikle daha ciddi bir bakış açısı altında hareket etmeniz, toplum içindeki yerinizle alakalı olarak temkinli hareket etmeye çalışmanız anlamına gelebilir. Yani ilişkiniz eğer kendi içinde tutarlı ve dengeli ise, maddi ve manevi konularda destekleniyorsanız, beraberliğinizde sorumluluk duygusu ön plandaysa, taraflar olarak birbirinize güç ve destek sunuyorsanız, kendinizi güven içinde görmeniz mümkündür. Her ne kadar bu tarihler arasında sosyal aktiviteler açısından dışarıyla olan bağlantınız güçlü olsa da, arkadaşlıkla özel ilişki arasındaki farkın bilincindesinizdir. Benim de önerim öncelikle beraberliğinizin sizin açınızdan önemini iyi kavramanızdır. Yaşadığınız beraberlikte, problemlerle karşılaştığınızda bunun neye yol açtığını ne gibi nedenlerle oluştuğunu iyi belirlemeniz gerekir. Sizler güçlü Güneşin kral ve kraliçeleri olarak kendi bildikleriniz yönünde hareket etmekten hoşlanan kişilersinizdir. Aşktaki tutumunuz oldukça sıcaktır fakat karşınızdaki kişi, sizin liderliğinizi kabul etmiyorsa, farklı taraflarınız olduğunu kabul etmiyorsa, bir de üzerinizde baskı kurmaya kalkışıyorsa, kendi ormanınızın kralı olarak gücünüzü göstermek gereği duyar, kendinizi savunmak için değil, bizzat kazanmak için savaşabilirsiniz.
  İşte yukarıdaki tarihler arasında, ilişkinizdeki gücünüzü gösterebilmenin yolu, sadece manevi anlamda değil maddi anlamda da kuvvetli olmanızdan geçmektedir. Ayakları yeri sağlam basan, istikrarlı, gerçekçi bir şekilde gözden geçirmelerde bulunduğunuzda belki de yaşadığınız ilişkinin sizin açınızdan gelecek vadetmediğini farketmeniz mümkündür. Özellikle beraberliğinde sorunlar yaşayan Aslanlar bu tarihler arasında sahip oldukları ve ellerinde tuttuklarıyla kendilerini güvende hissedecekleri için, karmaşık durumlarla uğraşmak yerine belli bir mesafeyi korumaya özen gösterebilirler. Amacınız, karşınızdaki kişinin tepkilerini görmek ve atacağı geri adımı beklemektir. Çünkü bu süreçte ilgiye, fiziksel ve tensel açıdan doyurulmaya ihtiyacınız yoğundur. Yani siz değil karşınızdaki kişinin bir adım atması ve ilişkisine gösterdiği özeni hissettirmesini bekleyebilirsiniz. Eğer böyle bir yönelim yoksa, duygusal konularda ağır, ciddi bir tutum içine girebilirsiniz. Bu tutumun Aslan olarak ifadesi birlikte olduğu kişiye karşı duyarsızlık şeklinde gösterilebilir. Sosyal ilişkilere daha fazla önem verilir. İçerde yakalanamayan doyum dışarıda arkadaşlarla birlikte olunarak veya aktivitelerde bulunularak giderilmeye çalışılır. Yani umursamaz havanızla karşınızdakine ders vermek istiyor gibisinizdir.
  İlişkisi yeni başlayacak olanlar açısından bu dönemin anlamı, partner seçiminde, ayakları yere sağlam basan, güvenilir kişileri tercih etmeniz, özellikle mesleki konularda güçlü pozisyonlarda olan kişilere yönelmeniz şeklinde gerçekleşebilir. Kısa seyirli bir enerji ve burcunuzla zorlu bir görünüm oluştursa da, oldukça kuvvetli sinyaller taşıyan Venüs ve Mars gezegenlerinin Boğa etkisi altında, tepkilerinizi dışa vurmak yerine, kendi içinizde baskı altına alarak, güçlü görünmeyi tercih edebilirsiniz. Tutkularınız öylesine yoğundur ki, ama bunları dile getirmek arzusu duymazsınız. Karşınızdaki kişi bunu anlamalı, değeriniz ve farkınızın bilincinde olarak size yönelmelidir. Bu tarihler arasında bazı kişiler tepeden baktığınızı düşünse de, aslında bu kendinizi koruma altına alma içgüdünüzdür. Eğer size yönelen kişi, arka planda bastırdığınız duygusallığınızı ve sevilme ihtiyacınızı anlayabilirse, sizi yarı yarıya kazanmış demektir. Bu dönemin bir başka yansıması, liderlik gücünü beğendiğiniz, iş ortamındaki tutum ve davranışlarını hayranlıkla izlediğiniz, estetik zevk sahibi olduğunuz bir kişiye karşı yönelmeniz ve onu düşünmeniz anlamına da gelebilir. Bu kişi hem kariyer anlamında hem de duruşuyla sizi fazlasıyla kendine çekebilecek güçtedir. Fakat ilk adımın ondan gelmesini istediğiniz için sabırla beklemeyi tercih edebilirsiniz.
  Bu dönemin olabilecek bir başka yansıması, kendinize ait değerlere fazlasıyla sahip çıkmanız anlamındadır. Yani taviz vermeye yanaşmayacağınız için, karşınıza çıkan kişinin havalı halleri sinirinize dokunabilir. Oysaki kral veya kraliçe olan sizsinizdir. Fakat bu kişi sanki bunun farkında değilmiş gibi alttan almamaktadır. İşte bu durum sizde iki türlü düşünmeye neden olabilir. Ya böyle tavırlar içinde olduğu için onunla direkt olarak çatışmaya girer, yenmek istersiniz veya beklemede kalarak size yönelmesini beklersiniz.
  Bu süreci, ilişkiniz olsun veya olmasın olumlu anlamda geçirmenin yolu, öncelikle beraberliğiniz süzgeçten geçirmenizdir. Eğer mutlu ve huzurlu bir ilişkiniz varsa sevdiğinizle tutkularınızı paylaşmaya devam etmeli, hatta birlikte seyahate çıkabilir, ayrı şehirlerdeyseniz özellikle 14 Haziran sonrası sık sık bir araya gelebilirsiniz. Beraber olmak, arkadaşça paylaşımlarda bulunmak size lezzet katabilir. İnatçılık etmeden sadece aşkı paylaşmak adına hareket etmek böyle çiftlerde ön plandadır. Bu şekilde hareket etmek doğal olarak huzur ve uyum duygusu içinde dönemi geçirmek anlamına gelir ki gayet keyiflidir. İlişkisinde sorun olup bir türlü düzelmesi mümkün olmayan çiftler ise oturup gerçekçi bir şekilde düşünmelidir. Eğer her ikiniz de benim demeye devam etmek yerine biz demeyi başarırsanız problemler gayet kolaylıkla halledilebilir. Tam tersi durumda ise, üst üste eklenen olaylar ilişkinizin iyice dolaşmasına sebep olur ki, artık hiç kimsenin çözmeye hali kalmaz. Oysaki yapılması gereken her alanda birbirinize destek olmanız, hayatın zorluklarını birlikte göğüs germenizdir. İlişkisi olmayanlar da bu süreçte, özellikle sosyal ilişkilerine önem vermeli, değişik ortamlarda bulunmalı, hayatın güzel yanlarını dostlarıyla birlikte olarak çıkarmalı, karşı cins üzerinde, ulaşılmaz havalara girerek etkili olmaya çalışmak yerine, paylaşımda bulunarak, arkadaşlık ederek bağlantı kurmaya özen göstermelidirler.
  İş ve Kariyer
  Mesleki konularda 1 Haziran tarihinde başlayan 5 Temmuza kadar devam eden Mars, Venüs, Merkür gezegenlerinin seyri son derece önem taşımakta. Bütün bu enerjiler Boğa burcunda gerçekleşeceğinden maddiyat, güvenlik, statü, toplum içindeki yeriniz, kutsal değerleriniz mevzuları odak noktanız haline gelmekte. Öncelikle bu süreçte, patron ve otorite konumunda bulunan kişi ve kişilerle iş ilişkilerinizi ılımlı bir şekilde sürdürmeniz gerektiğini baştan söylemek isterim. Etrafınızdaki insanlarla ne denli kuvvetli bağlar kurabilirseniz, o denli huzurlu bir ay geçirmeniz mümkündür. Toplumdaki yerinizi mesleki anlamda belirlemek ihtiyacının yoğun olduğu bu tarihler arasında, kendi gerçekliğinizi yaratabilmek adına daha fazla istekli olabilirsiniz. Eğer işinizden memnunsanız ve güvenceniz açısından rahatsanız bu dönem güçlü ortaklıklar veya güçlü insanlarla olan münasebetlerin göstergesidir.
  İsteklerinizin gayet iyi bilincinde olduğunuzdan çatışmaya düşmeden görevlerinizi yerine getirebilir, işinize bağlı bir çalışan olarak sorumluluklarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Eğer memnun değilseniz, kim güçlü kim değil tarzı yaklaşımlar veya samimi olmayan hareketler nedeniyle keyfiniz kaçabilir, verimli çalışmanız zorlaşabilir. Hatta genel olarak bir isteksizlik, tembellik hali bile görülebilir. Yerine getirilmeyen sözler veya yaptığınız işin gösterdiğiniz emeğin değerinin bilinmemesi sizin açınızdan hakikaten sinir bozucudur. Belki dışarıda son derece güçlüsünüzdür, fakat gücü elinde bulunduran insanların yanında susmak zorunda kalmanın sıkıntısını yaşayabilirsiniz. Bu durum daha fazla sürerse, şiddetli öfkenizle karşı taarruza bile geçebilirsiniz. Tabi bunları düşünmek dahi istemiyoruz. Onun için, Haziran ayına adım attığınız bu günlerde ne olursa olsun kendinizi sakin tutmanızda fayda var.
  Haziran ayında görülebilecek bir diğer yansıma, girişimde bulunma konusunda normal zamanlarda gayet cesur hareket ettiğiniz halde, bu süreçte tam tersine ağırkanlı davranmanızdır. Zaten en büyük problem de budur. Başlangıçta bulunmak isterken, kendi kendinize set çekmeniz, son derece yanlıştır. Eğer bir hedefiniz varsa ve bu hedefe ulaşmak istiyorsanız önünüzde iki yol var. Ya cesaretle girişimde bulunacaksınız, veya gücü elinden bulunduran kişilerle anlaşmaya çalışacaksanız. Benim önerim ise, bu seyirlerin kısa süreli olmaları nedeniyle, ilişkilerinize özellikle dikkat etmeniz ki, bu gayet mantıklıdır fakat önünüze bir fırsat çıkarsa bunu da değerlendirmekte yavaş davranmak da yanlış olabiir. Yok eğer ben öyle veya böyle bu işi sürdürmekte kararlıyım diyorsanız o zaman ikinci yol en mantıklısı. Çünkü çıkış yoluna varmak için, yolu bilenlerle yürümek en akıllıca olanıdır. Bir Aslan gururludur biliyorum ama dönemi olumlu geçirmenin de yöntemi bu.
  Parasal Durumunuz
  Geri hareketi sona eren, fakat 7 Haziran tarihine kadar gölgeli günleri devam edecek olan finans evinizin yöneticisi Merkür gezegeninin Boğa burcu seyri 13 Hazirana kadar devam edecektir. Bu enerji gösteriyor ki, bu tarihe kadar, kazancınızla alakalı konularda, gerek zihinsel ve gerekse sözel olarak ölçülü ve biçimli bir şekilde hareket etmeyi, konuşmayı tercih edebilirsiniz. Risk almak yerine güvencenizi ön planda tutma ihtiyacınızın altında yatan en önemli sebep tedbirli olmanın daha faydalı olacağını düşünmenizdir. Aslında Merkür gezegeni güçlü olduğu burçlardan geçtiği sürelerde siz Aslanlar daima girişimci olmaya çalışır, irtibatlarda bulunarak kendiniz adına avantajlı durumlar yaratabilirsiniz. Fakat Boğa burcu geçişlerinde, bu durum tam tersine çalışır. Dur, bekle ve gör mantığı çok daha ön plandadır. Yani maddi konularda ölçülü olmanız gayet doğaldır. Sabırlı, sağlıklı ve sağduyulu bir şekilde hareket etmek, denenmiş ve kanıtlanmış yöntemlerle elinizdeki paraya sahip çıkmak, beklemeniz gerekiyorsa sabretmek görülebilecek yansımalardan birkaçıdır. Benim önerim de aynı bu şekilde davranmaktadır. Yalnız şunu da belirteyim ki, bu ayın gülümsetici bir yanı bulunmakta. Yani Merkür gezegeni her ne kadar halim selim şekilde ilerlese de, arkasında büyük bir güç onu destekliyor. Belki kısa süreli ama en azından 6-13 Haziran tarihlerinde otoritelerle olan ilişkinizi destekleyici veya ilişkiler yoluyla size maddi açıdan destek çıkabilecek insanları çevrenizde görmeniz mümkün gözüküyor. Zaten 13 Hazirana kadar ki yavaşlığa tahammül gösterir, sabırlı olursak, biraz sonra açıklayacağım süreç sizler açısından zaten olumludur. Şimdi gelin o süreci beraberce gözden geçirelim.
  14 Haziran � 3 Temmuz tarihleri arasında İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak para evinizin yöneticisi Merkür, sizler açısından gayet olumlu, girişken, aktif bir şekilde hareket etmenizi sağlayıcı bir enerji olup, arkadaş, grup ilişkileri, iletişim, ulaşım ve haberleşme konularında etkili bir dönemin göstergesidir. Bir önceki süreçteki gibi yavaş adımlarla ilerlemek hatta beklemek gibi durumlar bu enerji altında görülmez. Bu etki altında sizler maddi konularda isteklerinizi kolaylıkla dile getirebilir ve düşüncelerinizi çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Çevrenizde bulunan kişilerle diyalogunuz güçlü olduğundan, çıkarlarınızı korumanız ve kollamanız da bir o kadar kolaydır. Nereden para elde edeceğinizi, kimlerden destek görebileceğinizi gayet iyi bilir, girişimlerde bulunarak maddi manevi açıdan güçlenebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz sayesinde ek gelir imkanları yakalamanızın kolay olduğu bu dönemde, arkadaşlarınız size destek çıkabilir veya huzurunuz, rahatlığınız için size kaynak bulabileceğiniz yöntemleri gösterebilirler. Tanıdık çevrenizle işbirliğinde bulunabileceğiniz bu tarihlerde, bilginiz, tecrübeleriniz sayesinde parasal kazanç elde etmeniz gayet kolaydır. Organize işler, bilgi işlem, iletişim, haberleşme, turizm, eğitmenlik, ulaşım gibi, sözelliğin ve aktivitenin yoğun olduğu bu süreç size yeni arkadaşlıklar kurmanızda da destekleyici olduğundan, bu arkadaşlıklar kanalıyla da gelir elde etmeniz mümkündür. Ben bu dönemin sizler açısından maddi anlamda gayet aktif geçeceğini söyleyebilirim.
  Pozitif Enerjili Günler :2-3-6-7-8-16-17-18-21-22- 25-26-29-30
  Zayıf Enerjili Günler : 4-5-11-12-13-19-20
  Aşkta En Şanslı Günler :6-7-8
  Yeniay :25-26
  (Ay gezegeninin Aslan burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :11-12-13
  (Ay gezegeninin Kova burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu ve başarılı bir Haziran ayı geçirmeniz dileğimle,
  iremSU
  Mynet Astroloji Danışmanı

   
Aslan burcu 2009 Haziran ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslan Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  aslan burcu 2009 ağustos aslan 2009 ağustos Aşk ve İlişkiler Sevgili Aslanlar ışıl ışıl parladığınızı, çevrenizde popülerliğinizin arttığını hissettiğiniz hatta belki de garip bir hüzünle yeni bir yaşa girmiş olmanın olgunluğu içinde bulunduğunuz Ağustos ayına adım atmış durumdasınız. Evrensel düzenin size bahşettiği yaz mevsiminin bu en güzel ayında herşeyin gönlünüzce olmasını dileyerek...
 2. Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  aslan burcu eylül ayı eylül ayı aslan burcu 2009 2009 yorumu Aşk ve İlişkiler Sevgili Aslanlar, biliyorum ki, son yılların en zorlu deneyimlerini yaşayan burçların başında geliyorsunuz. Bunun ne sebeple olduğunu gerek günlük, aylık ve yıllık yorumlarımda ve gerekse diğer kanallarla öğrenmiş durumdasınız. Satürn yapısı gereği, hakikaten sert bir öğretmen kimliğindedir. Onun derslerini iyi...
 3. Aslan Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  aslan burcu haziran 2011 haziran 2011 aslan burcu Sevgili aslan burcu melekleri bakalım bu ay yani haziran ayında sizleri neler bekliyor...İşte 2010 Haziran ayı burç yorumunuz :tik: Sağlıklı bir birliktelik için ne kendinizden taviz vermeli ne de karşınızdaki insanın sizin adınıza düşünmesini beklemelisiniz. Ortak düşünmeli ve öncelikle farklı doğalarınızın, düşünce biçiminizin, hayat...
 4. Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Aslan Burcu Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Aslan Burcu Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Meleklerimiz sizin için neler değişecek ne sürprizler olacak merak ediyormusunuz? İşte aşk para sağlık durumunuz ile ilgili gelişmeler için burcunuzun haziran ayı yorumunu sizlerle paylaşıyorum... İkizler burcunda devam eden yıldız yığılması sizin idealler, amaçlar, dostlar, meslektaşlar...
 5. 2014 Haziran Ayı Aslan Burcu Yorumu

  2014 Haziran Ayı Aslan Burcu Yorumu

  haziran ayı aslan burcu yorumu, 2014 haziran aslan burcu, aylık burç yorumları Sevgili aslan burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayı aslan burcu yorumlarını astrolog Hande Kazanova'dan alıyoruz... Sevgili Aslanlar sevgiliniz varsa o halde en romantik anlardan birini yaşayabilirsiniz. Bekârsanız, yeni bir ilişkinin ilk kıvılcımlarını görebilirsiniz. Ayrıca...

Sayfayı Paylaş