1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Aslan Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  Konu, 'Aslan Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  2009 temmuz ayı aslan burcu aslan burcu temmuz ayı yorumu < Konu Resmi..>


  Aşk ve İlişkiler

  Yönetici gezegeniniz Güneşin 21 Haziran tarihinde başlayan seyri biraz sonra açıklayacağım Venüsle birlikte aşk hayatınızla ilgili konularda duygusal ve ruhsal manada önem arzetmekte. Belki Güneşin bu seyri size arzu ettiğiniz ataklığı canlılığı getirmeyebilir öyle fazla ortalarda görünmeyebilirsiniz. Hatta elinizden geldiğince sakin limanları tercih edebilir kendinizi kalabalıklar içinde yalnız hissedebilirsiniz. Bütün bunlar sizi korkutmasın. Nasıl her gece Güneş olanca haşmetine rağmen yeni bir günde bizleri aydınlatmak için geriye çekiliyorsa sizler de güneşin çocukları olarak şimdi kendinizi yeni umutlarla ve yeni hedeflerle dünyaya gösterebilmek adına içsel arınmaya bilinçli istekleriniz için hedef belirlemeye çalışacaksınız. Bu süreç toparlanmak adına son derece önemli son derece verimli geçebilir. Sadece tek farkı bütün bunlar gizli bir şekilde gerçekleşecek ve pek kimse tarafından görülmeyecektir. Bu dönemde siz kendi yalnızlığınız içinde ruhsal yönden toparlamak adına yaşamınızı gözden geçirebilir kendiniz için asıl gerekli olanın altını çizebilirsiniz.
  Egonuz gereği korunmak dürtünüz yükselebilir ancak en yakınlarınıza mahremiyetinizi sunabilirsiniz. Şimdi tek isteğiniz sakinlik ve huzurdur. Bunu size sunabilecek kişi veya olgular baş tacınızdır. Bazen çalışmak dahi istemeyebilir bazen de ruhunuzun o derin güzelliklerini keşfetmenin hazzını yaşayabilirsiniz. Liderlik etmek yerine geri planda kalarak etrafınızdaki dünyayı pencerelerin ardından izleyebilirsiniz. Bu dönemi olumlu yönde değerlendirmek için yapmanız gereken en önemli şey kendi içinizdeki ben duygunuzla buluşmak ve tüm karmaşık durumlara rağmen kendinize güvenmektir. Çünkü bu bir aylık süreç sizi ışığa doğru yol alan kelebekler misali besleyecek kimi zaman ürkütse de Güneşin özel çocukları olarak gideceğiniz güzergahı siz çok iyi bilmektesiniz. Bu yoldan ne ilk ne de son geçişiniz. Şimdi size düşen bir günlük bir ömür için değil bir ömür boyu mutluluk için kendinizi arındırmak hedeflerinizi belirleyerek üzerine gitmek olmalıdır.
  Sevgili Aslanlar Temmuz ayı sıcaklarını olanca hızıyla etkili olmaya başladığı bu dönem aşk hayatınızla alakalı konularda 18 Haziran tarihinde başlayan Venüs gezegeninin Yengeç burcu seyrinin önemi yukarıda açıklamasını yaptığım Güneş seyri kadar önemli. Bundan önceki İkizler burcu seyrinin tam aksine kendi iç dünyanıza dönerek birçok şeyi tekrar gözden geçireceğiniz bir dönem anlamı taşımaktaydı. Eğer siz bundan önceki İkizler burcu seyrinde iki seçenek arasında kalarak hangi kişiye yöneleceğinize tam olarak karar vermediyseniz bu etki altında şimdi eskiye dönüş yapmayı güvendiğiniz kişiyle tekrar bir araya gelmeyi deneyebilirsiniz. Çünkü bu dönem eskinin restore edilmesi anlamı taşıdığı gibi geçmişte yaşananların daha fazla önemsenmesi anlamına da gelmektedir. Bu dönemin bir başka anlamı ise gizli ilişkiler yaşamaya olan istekliliğinizdir. Siz veya partnerinizin içinde bulunduğu durum nedeniyle bu aşkı gözlerden uzak yaşamınız gerekebilir. Duygusal ve ruhsal anlamda değerlerinize aşırı derecede sahip çıkabilir ve korumaya çalışabilirsiniz. Bazı kısıtlamalar engellemelerle karşılaşsanız da siz değer verdiğiniz herşeyi ön plana almak isteyebilirsiniz.
  Bu süreçte inat ettiğiniz konularda biraz daha esnek düşünebilir ve geri adım atabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde sosyalleşmek yerine geri plana çekilerek dinlenmeyi kendinizi arındırmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönemi şöyle bir özetlersek Yengeç burcunda ilerleyecek Venüsün 12 Temmuz ve ardından 21 Haziran tarihinde Yengeç burcuna giren Güneşin 22 Temmuz tarihine kadar devam edecek bu seyirleri manevi değerlerinin ön plana geldiği bazı konularda geçmişle alakalı değerlendirilmelerin yapıldığı belki de dönüş çabası içinde olunacağı eski ilişkilerin tekrar gözden geçirilebileceği ve iç dünyanızda birçok şeyi bir daha ele alacağınız bir süreç olarak görmek mümkündür. Bu dönemde ev aile anılar yaşananlar süzgeçten geçirilerek yüreğinizin ve beyninizin içindekileri belli bir temele oturtmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı kimseyle paylaşmaz kendinizle başbaşa kalarak düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte huzur bulmak adına problemlerden kaçmaya çalışabilir güvendiğiniz alanlara çekilebilir değer verdiğiniz kişiden ayrılmak yerine ona daha fazla bağlanabilirsiniz.

  12 Temmuz tarihinden sonra ise Venüsün burcunuzda ilerlemeye başlaması ardından 22 Temmuzda yönetici gezegeniniz Güneşin burcunuza geçişi ve akabinde 26 Temmuz tarihinde Merkürün de bu ikiliye katılmasıyla Aşk hayatınız açısından gayet keyifli bir dönem başlayacak diyebiliriz. Yani artık sizin için her konuda yeni bir adım atılması mümkün olacaktır. Böylece Haziran ortalarından bu yana neredeyse bir ay boyunca geri plana çekilerek hassas ve oldukça içe dönük şekilde yaşanan bir dönemin ardından güçlü bir kendini ifade ediş iletişimsel açıdan çevrenizle irtibat kurmaya yönelik zihinsel bir süreç ve ilişkinizle alakalı konularda egemenliği ele geçirme verici ve cömert bir tarzda hareket eğilimsel olarak gayet keyifli bir dönem başlamış olacaktır.


  İş ve Kariyer

  Temmuz ayı iş ve kariyer evinizden geçmekte olan etkin bir transit hareketi yok. Her zaman olduğu gibi meslek evinizin yöneticisi olan Venüs gezegeninin durumuna göz atmak gerekiyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda olduğu gibi mesleki durumunuzla ilgili konularda da etkili olan Venüs bu süreçte öne atılmanızı gerektiren konularda temkinlilik içinde olabileceğinizin göstergesi. Bunun en önemli sebebi gerek yönetici gezegeniniz Güneşin gerekse Venüsün kontrol dışı faktörlerin egemen olduğu bir yaşam alanından geçiyor oluşu. Bu süreç Temmuz ortalarına kadar süreceği için doğal olarak girişimci olmak cesaretle öne atılmak bilinçli isteklerinizi gerçekleştirmek için aktif davranmak oldukça zor. Ayrıca parasal yaşam evinizden geçen Mars ve Satürn gezegenlerinin 3-10-17 Temmuz tarihleri arasında kavuşum yapacak oluşlarını da göz önüne alırsak sanki evrensel enerjiler beklemenizi istiyor gibi.
  Peki bu durumda süreci nasıl geçirmeliyiz diye sorarsanız öncelikle kendinizi şöyle iyice bir gözden geçirmelisiniz demek durumundayım. Çünkü normal zamanlarda ifade gücü bu kadar yüksek bir burç insanın bu süreçte bu denli ağırlaşması psikolojik açıdan da sıkıntı verici bir durum oluşturabilir. O zaman enerjiler nedeniyle ne kadar yavaşlasınız da bu süreci güven duygunuzu bileylemek adına kullanırsanız meslek evinizin yöneticisi Venüs 12 Temmuz ve ardından Güneş 22 Temmuz tarihinde burcunuza geçtiğinde Temmuz ayının bu üç haftalık bölümünün acısını çıkarmak mümkün olacak. Yeni girişimler için start verilecek suskunluklarınız son bulacak ve siz dış dünyada kendinizi en olumlu manada ifade etmeye başlayacaksınız.  Para Konuları

  Finansal konularda direk etkili olacak iki gezegen hareketi tüm burçların farklı yaşam alanlarında Temmuz ayına damgasını vurmakta. Birincisi Satürn ikincisi Mars gezegenlerinin Başak burcu seyirleri. Sizin için bu iki enerjinin etkisini birlikte inceleyelim. Mars 1 Temmuz tarihinde para evinize girdiği gün itibariyle çalışma hayatınızla alakalı konular ön plana gelmeye başlayabilir. Çünkü eğer düzensiz bir iş hayatınız varsa doğal olarak parasal kazanımlarınızda sorun var demektir. Satürn gezegeni de geçen yıldan bu yana finans evinizde seyrini sürdürdüğünden sizi düzenli olarak çalışmaya zorlamakta. Yani ne olursa olsun emek sarfetmek gerekiyor. Ama az ama öz bu süreci olumlu manada geçirmek için kesinlikle bir gelir sahibi olmanız lazım. Satürn başak burcuna girdiği Eylül 2007 den bu yana ilk kez Mars gezegeniyle bu yaşam alanında kavuşum yapacak. Bu iki zorlu enerji doğal olarak maddesel yönden para kazanma yeteneğiniz parayı harcama biçiminiz parasal sorunların üstesinden gelebilmeniz konusunda dikkatli olmanız gerektiğinin göstergesi.
  Özellikle 3-7-17 Temmuz tarihleri bu konuların daha fazla ön plana gelmesinde etkili. Bu tarihlerde borçlarınız aldığınız krediler yatırımlarınız(borsa spekülasyon v.b) mevzuları da gündeme gelebilir. Bütün bunlarla baş etmeye çalışırken öncelikle içinde bulunduğunuz durumun net olarak farkına varmanız son derece önemli. Çünkü hayale kapılmak sorunlarınızı çözmek adına karşınıza çıkan fırsatlar yeterli değil diye geri çevirmek bu dönemin atlatılmasını güçleştirebilir. Ayrıca bu iki zorlu enerjinin yaratabileceği özgüven problemiyle baş etmeniz gerekmektedir. Yani kendinize güvenmek durumundasınız. İçinde bulunduğunuz şartlar ne olursa olsun bu tarihlerde gerçeklerin farkında olarak sakin ve olgun yaklaşımlarda bulunmalısınız. Bu etki altında yatırımda bulunmayı düşünen kişilerin en azından bu tarihler arasında dikkatli olmaları beklemede kalmaları gerekebilir. Herşeyi en ince detayına kadar incelemeniz son derece önemlidir. ne kadar olumlu duyumlar alsanız dahi Satürn Mars kavuşumunun zorlu etkisini göz ardı etmemelisiniz. Gelirinizi riske atabilecek girişimlerden uzak durmalı gereken özeni sabrı ve dikkati göstermelisiniz.
  Satürn Mars kavuşumu gerçekleştikten iki gün sonra Aslan burcuna girecek olan Venüs bu iki zorlu enerjinin etkileme dereceleri nedeniyle en azından 17 Temmuza kadar size pek bir faydası olmasa da bu tarihin bitiminde etkili olmaya başlayarak maddi alandaki sorunların düzeltilmesinde özgüven duygunuzun yükselmesini sağlayabilir. Tabi ki Mars para evinizde 19 Ağustos tarihine kadar kalacak fakat 3-17 Temmuz tarihleri arasında olduğu kadar zorlayıcı olmayacaktır. Bu durumda parasal konularda Temmuz ayının üç haftası zorlu geçecek diyebiliriz.
  26 Temmuz tarihinde para evinizin yönetici gezegeni Merkürün burcunuzda ilerlemeye başlaması ise finans anlamında sizin için kazanımlarınızı çoğaltmak adına diğer kişilerle bağlantıya geçme kendinizi olumlu bir şekilde ifade edebilme yeteneklerinizi hayata geçirebilme konusunda gayet olumlu bir dönemi başlatmış olacaktır. Gördüğünüz gibi ayın sonlarına doğru gayet olumlu enerjiler mevcut. Her alanda öne atılma ve eskisi gibi kendinizi ifade edebilme gücü bulacağınız bu sürece kadar aylık yorumunuzda söz edilen noktaları göz ardı etmeden kendinizi hazırlamanız gayet faydalı olacaktır.  Pozitif Enerjili Günler : 1-9-10-14-15-23-24-27-28-29


  Zayıf Enerjili Günler : 11-12-13-19-20-25-26  Yeniay : 4-5


  (Ay gezegeninin Aslan burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)  Dolunay : 19-20


  (Ay gezegeninin Kova burcundan geçerek burcunuzla ters açı yaptığı günlerdir. Final bitişler duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


  Not:
  Aylık yorumları okurken yükseleniniz hangi burçsa ona göre de okumanız gerekir. Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız.
   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Pozitif Enerjili Günler : 1-9-10-14-15-23-24-27-28-29

  Zayıf Enerjili Günler : 11-12-13-19-20-25-26


  özellikle bugünlere dikkat edicem
  teşekkürler kapiş :tik:
   
Aslan Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslan Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  aslan burcu 2009 ağustos aslan 2009 ağustos Aşk ve İlişkiler Sevgili Aslanlar ışıl ışıl parladığınızı, çevrenizde popülerliğinizin arttığını hissettiğiniz hatta belki de garip bir hüzünle yeni bir yaşa girmiş olmanın olgunluğu içinde bulunduğunuz Ağustos ayına adım atmış durumdasınız. Evrensel düzenin size bahşettiği yaz mevsiminin bu en güzel ayında herşeyin gönlünüzce olmasını dileyerek...
 2. Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  aslan burcu eylül ayı eylül ayı aslan burcu 2009 2009 yorumu Aşk ve İlişkiler Sevgili Aslanlar, biliyorum ki, son yılların en zorlu deneyimlerini yaşayan burçların başında geliyorsunuz. Bunun ne sebeple olduğunu gerek günlük, aylık ve yıllık yorumlarımda ve gerekse diğer kanallarla öğrenmiş durumdasınız. Satürn yapısı gereği, hakikaten sert bir öğretmen kimliğindedir. Onun derslerini iyi...
 3. Aslan Burcu 2010 Temmuz Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2010 Temmuz Ayı Yorumu

  aslan burcu temmuz ayı temmuz ayı aslan burcu 2010 yorumu 2010 Sevgili aslan burcu melekleri bakalım bu ay yani temmuz ayında sizleri neler bekliyor...İşte 2010 Temmuz ayı burç yorumunuz :tik: Aslanları çok yoğun ve önemli bir ay bekliyor. Adımlarınızı çok temkinli ve dikkatli atmanız gerekir, bir anda tartışmaların alevlenmemesine özen gösterin derim. Stresli ve hassas bir dönem....
 4. Aslan burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  Aslan burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  2011 burçlar, 2011 Aslan burcu yorumu, 2011 temmuz ayı Aslan burcu yorumu, burçlar, Aslan burcu 2011 yorumu, Aslan burcu yorumları, Aslan burcu özellikleri, temmuz ayı Aslan burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Sevgili aslan burcu melekleri 2011 temmuz ayı burç yorumu karşınızda Susan Miller Temmuz 2011 Aslan Burcu Yorumu 12 Temmuz tarihinden sonra ise Venüsün burcunuzda ilerlemeye...
 5. 2014 Temmuz Ayı Aslan Burcu Yorumu

  2014 Temmuz Ayı Aslan Burcu Yorumu

  aslan burcu temmuz 2014, 2014 aslan burcu temmuz ayı, aylık burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, burçlarla ve insan üzerindeki etkileriyle ilgilenenler için işte Nuray Sayarı'dan Temmuz ayı Aslan burcu yorumları... Aslan burcunun Temmuz 2014 burç yorumlarına baktığımızda ev konularında iyi gelişmeler yaşanacak. 8 Temmuz’a kadar aile ve maddi konular önem...

Sayfayı Paylaş