1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Aslan Burcu 2010 Ocak Yorumu

  Konu, 'Aslan Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Yeni yılın ilk ayı burç yorumlarını okumak isteyen Aslan burcu melekleri buyrun :tik:
  Bu ay altıncı ev konularına odaklanacaksınız. Yani sağlığınızı ilgilendiren konular ve işyerinizle ilgili olaylar hayatınızda daha fazla yer alacak. 15 Ocak’a kadar altıncı evinizde geri hareket eden Merkür sağlığınızla ilgili eski rahatsızlıklarınızı tekrar gündeme getirebilir. Bu dönemde yaptırmanız gereken ama ihmal ettiğiniz kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Fakat test sonuçlarıyla ilgili yaşanabilecek yanlışlıklar, karışıklıklara karşı da tedbirli olmalısınız.
  Bu ayın ilk yarısı çalıştığınız ortam ve ofisinizde çalışanlarla ilgili de bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemler sizi doğrudan ilgilendirmese bile yaşanacak huzursuzluk sinir bozucu olabilir veya çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Her iki durumda da sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
  Bu ay karşılaşabileceğiniz diğer konu ise yakın akrabalarınız, yakın arkadaşlarınız, kardeşlerinizle ilgili olabilir. Onlarla ilgili problemleri çözmeye çalışabilir veya onların yaşadığı sorunlar yüzünden üzülebilirsiniz. Yine bu dönemde işinizi ilgilendiren konularda yeni projeye başlamak yerine eski anlaşmalar, eski projelerinizle uğraşmalısınız. Böylece onları tamamlama fırsatı bulabilirsiniz.
  15 Ocak’ta oğlak burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması fiziksel olarak çok yorulacağınız zamanları işaret edebilir. Fakat gösterdiğiniz çaba ve çalışmaların ödülünü de alabileceğiniz bir dönemdesiniz.
  18 Ocak’tan sonra ilişkileriniz ve ortaklaşa kazançlarınız önem kazanmaya başlıyor. Yedinci evinizde hareket eden Venüs ilişkilerinizi canlandırırken Jüpiter de ortaklaşa işlerden gelecek gelirlerinizin artmasına yardım edebilir.
  Ocak ayının ikinci yarısında yeni bir ilişki ve ya yeni bir ortaklık söz konusu olabileceği gibi eski ilişkilerinizle ilgili sorunlar veya yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde aşık olma potansiyeliniz yüksek. Karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz.
  Para konularında eski yatırımların değer kazanması veya uzun zamandır beklediğiniz paraların geri gelmesi gibi olaylarla karşılaşabilirsiniz. Borç, kredi konusunda destek görebilir, borçlarınızı ödeyebilir veya bir mirastan para sahibi olabilirsiniz. Öte yandan artan duygusallığınız devam eden ilişkilerinizle ilgili sorunlar yaşamanıza neden olabilir. İlişkilerinizde daha hoşgörülü olmaya çalışmalısınız.

  Ocak ayının sonlarında gökyüzünde meydana gelecek olan gerilimli etkiler fiziksel ve parasal konularda zorlanmanıza neden olabilir. Artan beklentileriniz yüzünden kendinizi çok fazla zorlayabilir ve sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Veya artan harcamalar ve riskli yatırımlar yüzünden para kayıplarına uğrayabilirsiniz. Kontrollü davranmaya özen göstermelisiniz. 30 Ocak’ta aslan burcunda meydana gelen Dolunay burcunuzu olumlu etkileyecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerinizle ilgili görünür olaylar yaşayabileceğinize işaret ediyor. Eskiden beri süregelen meselelerin veya sizi içten içe rahatsız eden konularla artık yüzleşebilirsiniz. Veya daha önceden başlamış olduğunuz çalışmaları tamamlayabilir ve bunları ortaya çıkartarak başkalarıyla paylaşabilirsiniz.   
 2. * MuCiZé *

  * MuCiZé * Forum Okuru

  anladığım kadarıyla bu ay geçmişle yüzleşme var,tam da istediğim gibi.umarım benim açımdan hayırlı olacak şeyler olur.umarım şu içim artık rahatlar...umarımmmmmmm!!!!!! (burcuma bu ay güveniyorum:D)
  çok tşkler yorumun için.
   
 3. servalad

  servalad Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  17 Ocak 2010
  Mesajlar:
  28
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
Aslan Burcu 2010 Ocak Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslan Burcu 2010 Mart Yorumu

  Aslan Burcu 2010 Mart Yorumu

  burcu arslan Sevgili aslan burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun Mart ayı burç yorumunuz :tik: Uzun zamandır günlük hayat ve yakın çevrenizden aldığınız zorlayıcı etki bu günlerde de devam etmekte. Sağlık sorunları ile baş etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Özellikle Aralık ayından beri geri gitmekte olan Mars bu mücadelenizi pek te kolaylaştırmıyor. Sizi her...
 2. Aslan Burcu 2010 Nİsan Yorumu

  Aslan Burcu 2010 Nİsan Yorumu

  aslan burcu nisan 2011 2011 nisan ayı burç yorumları aslan burcu ayı yorumu Yeni bir ay yeni umutlar yeni aya başladığımız bu gün Nisan ayında burcunuzda ne gibi gelişmeler olucağını merak ediyorsanız nisan ayı burç yorumunuz sevgili Aslan burcu melekleri :tik: SEVGİLİ ASLAN Bu ay sevgili Aslan, yurt dışı seyahatlerde ve eğitim öğretimleriniz konusunda güzel haberler alacağınızı görüyorum....
 3. Aslan Burcu 2010 Mayıs Yorumu

  Aslan Burcu 2010 Mayıs Yorumu

  Yepyeni bir aya girdik yeni ayın burç yorumlarını okumak isteyenler için 2010 Mayıs ayı burç yorumları :tik: Sosyal hayatınıza yönelik eleştirel bakışların çoğunun tutuculuk olduğunu düşünüyorsunuz. Kişiliğiniz, kurallara bağımlı, hareketsiz bir hayata hiç razı değil. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu söylerken, sadece kendi tayin ettiğiniz yükümlülüklerle sınırlı kalamayacağınızı da...
 4. Aslan burcu 2010 ekim yorumu

  Aslan burcu 2010 ekim yorumu

  aslan burcu ekim 2010 2010 ekim ayı aslan burcu Aslan gibi melekleri bu ay neler bekliyormuş ... Ayın 7’ si civarında ilki olmak üzere, 22'si civarında ise yurt dışı dahi olabilecek uzun bir geziye çıkabilirsiniz. Yabancılar ile iletişiminiz artar iken , uzaklardaki dostlarınız size doğru gelebilirler. Kardeşlerinizde bu ayın ortalarından itibaren görüşme fırsatı bulabilirsiniz.Eşiniz veya...
 5. Aslan burcu 2010 aralık yorumu

  Aslan burcu 2010 aralık yorumu

  aslan burcu 2010 aralık ayı yorumu 2010 aralık aslan burcu ayı bu ay sizleri neler bekliyor ?? Ayın başlarında etkinlikleriniz yuva merkezli olacak. Kendinizi yaratıcı hissedecek ve herkese keyif veren o tarzınızı yine gözler önüne sereceksiniz. Pişireceğiniz güzel bir çorba veya tatlıyla mutfaktaki becerileriniz karşısında pek çok kişiye parmak ısırtacaksınız. Evde bir arkadaş...

Sayfayı Paylaş