Aslan burcu 2011 Nisan yorumu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Aslan burcu 2011 Nisan yorumu
aslan burcu 2011 aslan burcu 2011 nisan ayı nisan
Aslan burcu 2011 Nisan ayı yorumu...

Bu ay iki farklı astrologdan yorum buldum ikisinide paylaşıyorum kızlar

aslan burcu-200.gif

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Nisan 2011

Güneş astrolojik anlamı gereği siz Aslanlar için, hem yaşam canlılığınızın simgesi hem de kişisel odak noktanızın göstergesi olarak değerlidir. Eğer Güneşin ısı ve ışığı olmasaydı, kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemiz, yaratıcılığımızı ortaya koymamız imkansız olurdu. Güneş gökyüzünde her burç değiştirdiğinde sizler için diğer burçlara göre çok daha önemli bir anlamı vardır. Böylece bir ay boyunca hangi konularda odaklanacağınızı ve hangi meselelerde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeye çalışacağınızı anlamamız mümkündür.
Yöneticiniz Güneşin bu süreçte Kova burcunda yani karşıt evinizde ilerlemesi ise, ister evlilik, isterse iş ortaklığınız olsun ki burada üstünde duracağımız nokta ilişkinizdir. İşte bu konuda partnerinizle yüz yüze gelerek kendinizi gözden geçirmeniz anlamına gelmektedir. Yani siz ve beraber olduğunuz kişi birbirinizi bir ayna gibi yansıtıyor olabilirsiniz. durum böyle olunca doğaldır ki, birbirinize olan tavrınız ilişkinizin kalitesinin de belirleyicisidir.

Hani şu bildiğimiz söze uygun, ne ekersen onu biçersin anlamındadır.Güneş gezegeninin karşıt evinizdeki bu ilerleyişinin ilişkisinde sorun olanlar için anlamı, birbirinizin görüş yapısına müdahalede bulunmayın, saygı göstermeyi mutlaka biliniz demektir. Çünkü bunu yapmadığınız aranızdaki görüş ayrılığının daha fazla derinleşmesi, en ufak bir olayda dahi birbirinizle ters düşmeniz mümkündür. Tabi başında da söylediğim gibi bu ters düşme, beraberliği problemli olan çiftlerde çok daha ön plandadır. Yani sorunlar Güneş Kova burcu seyriyle tetiklenmiştir. Bu durumda yapılması gereken öncelikle ilişkinizin kalitesi üzerine düşünmenizdir. Yalnız şunu unutmayınız ki evlilik veya uzun süreli bir ilişkide, siz ve partneriniz birbirinizden apayrı kişilikler olduğunuzun bilinci içinde hareket etmelisiniz.

Kimlik duygunuz, amaçlarınız, hayattaki öncelikleriniz farklı olsa da, karşınızdaki kişi aracılığıyla tamamlandığınızı kabul etmelisiniz. Tabi ki bu durum kolay değil, hatta kimi zaman partnerimizi ilahlaştırdığımız kimi zamansa yerden yere vurduğumuz olmuştur. Oysaki beraberlik, kendi gücünüzü, iradenizi, değerlerinizi kaybetmek değil bilakis birlikte gelişmeniz, büyümeniz demektir. Güneş Kova burcunda ilerlediği süreçte özellikle evliliğinde ve ilişkisinde aradığını bulamamış Aslanlar tepkisel davranabilir ve 18 Nisan tarihine kadar beraberliklerinde sen ve ben çatışmasını sürdürebilirler. Benim özellikle Aslanlara tavsiyem bu dönemde eşleri ve ilişkileri hakkında daha gerçekçi bir gözlemde bulunmalarıdır.

Çünkü, 4 Nisan Mars, ardından 14 Nisan Merkür gezegenlerinin de bu alanda ilerleyeceğini düşünürsek, ilişkisinde sorun olanların özellikle dikkatli olmaları gerekiyor. Kaldı ki Mars ve Güneş astrolojik olarak tetikleyici enerjilerdir. Yani olayların büyümesine, sorunların yüzeye çıkmasına ve elbirliği yapılmazsa ilişkinin neredeyse bitme noktasına gelmesine neden olabilirler.Ayrıca bu enerjiler içinde Merkür gezegeninin Mart ayında başlayan geri hareketinde sonra tekrar ilişki evinize girecek oluşu gösteriyor ki, henüz halledilmeyen problemler tekrar karşınıza çıkarak çözümlemenizi gerektirebilir.
Ne olursa olsun paragrafın içinde de belirttiğim gibi, lütfen ilişkinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz. Tarafsız objektif bir biçimde düşünün. Birbirinize ne kadar uygunsunuz bunun üzerinde durun. Çözüme kavuşturulmayan her sorunun birkaç ay sonra yine tekrarlanacağını bilerek Nisan ayını iyi değerlendirmeye çalışın. Şunu unutmayınız ki, gerçekten birbirini seven, birbiriyle kenetlenmiş ve yaşamı birlikte göğüslemeyi kabul etmiş çiftleri ne üçüncü kişiler ne de herhangi bir neden birbirinden ayıramaz. Eğer yapınızda çatlaklar varsa, bir parmak dokunuşu bile onu çökertmeye yeter. Ben bu üç enerjinin de, ilişkiniz adına iyi bir sınav olacağını, kendinizi gözden geçireceğinizi ve beraberliğinizin adını koyabilmenizde etkili olacağını düşünüyorum. Bana göre Nisan ayı ilişki anlamında en zorlanan burç mensuplarının sizler olacağını düşünüyorum. Umarım sevginiz bütün bu güçlükleri yenmenizde, kader birliği yapmanızda ve kenetlenerek yeni bir dönemi başlatmanızda etkili olur

Susan Miller Nisan 2011 Aslan Burcu Yorumu

Kendinizi son derece enerjik hissedecek ve liderlik için savaşacak gücü içinizde bulabileceksiniz Ay boyunca Boğa burcunda bulunan Venüs ve Merkür’ün etkisiyle kariyerinizde yapacağınız anlaşmalarda çeşitli zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz
Yakın çevrenizle yaşadığınız olaylar, ortak kullanımda olduğunuz maddi manevi konularda yaşadığınız ani değişimler ve günlük yaşamınızın değişimi gibi konularda test edilmeye devam ediyorsunuz Bu ay özellikle 23 Nisan tarihinde Saturn ve Uranusun yapacağı tam opozisyonla bu gerginliği biraz daha fazla hissedebilirsiniz
14 Nisan’daki yeni ay hayalini kurduğunuz ilişki ile hayatınızın anlamını sorgulayıp anlamlandırabileceğiniz ifadesini taşıyor Hatta belki de yeni bir kariyer müjdesi bile verebilir, belli olmaz

18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile iş konularında yapacağınız anlaşmalar konusunda daha dikkatli olmalısınız Yanılgılarla karşılaşabilirsiniz Her zamankinden daha dikkatli incelemekte fayda var 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte sosyal çevrenizde ve arkadaş grubunuzda daha girişken olacaksınız ve hoş toplantılar gündeme gelecek

Geri