1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Aslan Burcu Meleklerimize...

  Konu, 'Aslan Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu  Aslan Burcu Meleklerimiz sizin için neler değişecek ne sürprizler olacak merak ediyormusunuz? İşte aşk para sağlık durumunuz ile ilgili gelişmeler için burcunuzun haziran ayı yorumunu sizlerle paylaşıyorum...
  [​IMG]


  İkizler burcunda devam eden yıldız yığılması sizin idealler, amaçlar, dostlar, meslektaşlar evinizde. Bu ay bu konularla yoğun olarak ilgilenmektesiniz.

  Kafanızda oluşan bazı planları eyleme döküp sonuç almak istiyorsunuz. Güneş’in de bu evde olması bu konularda sizi eyleme sevk edecektir. Yani bu ay bir amacınıza ulaşıyorsunuz.

  Kimi Aslanlar kariyeriyle bağlantılı bir ödül alabilir. Yaptıklarınızla ilgili bulunduğunuz çevrede sesinizi duyuracaksınız. Daha büyük çapta iş yapan Aslanların sesi daha uluslar arası çapta duyulacak gibi. gerçekten çok verimli, hızlı ve aktif bir ay olacak sizin için.


  Resmi bir kağıt, dava bekleyen varsa aranızda, bu ay sonucu her an elinize gelebilir. Karar beklediğiniz gibi olacak. Yalnız bunu biri hazmedemeyebilir, size bir şekilde cephe alabilir veya olmadık bir kıskançlık, çekemezlik gösterebilir. Canınızı sıkan bir hamle yapabilir. Yine de siz tavrınızı değiştirmeyin derim.


  Kimi Aslanlar ise, sanki tanıdığı bir kadın konusunda bir üzüntü yaşayabilir. Onunla ilgili bir sorun sizi biraz etkileyecek gibi. Bu ya bir yakınınız ya da meslektaş olarak tanıdığınız biri olsa gerek. Ancak bir süre sonra sorunların düzeleceğini söyleyebilirim.


  Kiminiz ise, para konusunda beklemediğiniz bir ters durumla karşılaşabilirsiniz, yine de para gelecek görünüyor, Venüs tutulmasının olduğu günlerde, Merkür’ün desteği kağıt üzerinde parasal ve başka türlü anlaşmaların sağlam yapılacağını gösterirken, Venüs bir kötü sürpriz yapabilir, en azından para parça parça gelebilir. Ya da sorunu düzeltmek için başka bir kanala başvurmak durumunda kalabilirsiniz.


  Venüs Tutulması (Geçişi) enteresan şeyler yaşatabilir size. Mesela kiminiz yeni bir işe, yeni açılan bir işe adım atabilirsiniz. Henüz tam olgunlaşmamış ama umut vadeden bir yere. Belki de açan siz olacaksınız, bir işbirliği, bir ortaklık çerçevesinde.


  Bu ay şans yıldızı Jüpiter 11.evinize girecek, 1 sene kalmak üzere. İşi yabancı dil, medya, uçak yolculuğu gerektiren kişilere yoğun ve hareketli tempoda işler var. yeni yüzlerle tanışacaksınız, belki Türk-Yabancı işbirlikleri farklı ve sıra dışı boyutlarda gündeme gelecek. Hem size işiniz hakkında farklı tecrübeler öğretecek, hem bilginizi artıracak hem de aktif ve yoğun bir tempoya gireceksiniz. İşinizin sürprizli hal alması sizin daha keyifle çalışmanızı sağlayacak.


  Para konusu sizi epeydir terleten bir konu çünkü Mars başakta kalıyor Kasımdan beri ve sizin 2. evinizde. Hem sizi para harcama hırsına sevk ediyor, hem de para kazanma hırsı ama harcamalar boyu aşarken de köşeye sıkıştırmakta. Sizinle biraz oynuyor gibi geliyor bana Mars. Sanrım size parayı tutmak ve akıllı yönetmek konusunda dersler vermekte. Bir düşünün bakalım, payınıza düşen ders nedir, bu konuda söz dinleyin derim.


  Para konusunda özellikle Haziranın 11’inden sonra gelecek ayın başına kadar, Mars sizi destekleyen yıldızlardan uzaklaşacak, o yüzden siz siz olun bu ay parayı ciddiye alın derim. Belki bu desteksizlik sizi harcamaktan ziyade kazanmaya sevk edecek, ve bir şekilde parasal hedeflerinize ulaşacaksınız. Yine de Venüs tutulması paranın tam gelişinin Ağustosu bulacağını söylüyor gibi.


  Bu sefer gezme için harcamalarınız kanımca iş çerçevesinde olacak gibi. Jüpiter’in 11.eve girmesi yeni iş çevreleri ve yeni iş projeleri dolayısıyla resmi veya iş gezileri getirecek hayatınıza.

  Aşka bakarsak, kafanızı meşgul eden biri var gibi. Onunla ilgili sürpriz olaylar yaşanabilir bu ay. Ve siz biraz şaşkınlık yaşasanız da, ardından, ne yapacağınızı bilir olursunuz. Yani farklı bir durum var, belki size tereddütlü adımlar attıracak. Şöyle söyleyim sürprizli durumlar sizinle ilgili değil, bence o kişiyi bağlayan bir konu, işte onunla ilgili bir konuda işler bir neticeye varacak gibi görünmekte.


  Yalnız bu arada birilerinin boş laf etmesi veya canınızı sıkan bir tavrı, özellikle toplum içinde böyle bir şeyin olması sizi rahatsız edebilir. Bu tür bir şeyi kiminiz aşkla alakalı yaşarken kiminiz iş çerçevesinde, girdiğiniz kültürlü, kalabalık bir ortamda yaşayabilirsiniz. En iyisi sessiz kalmak diyeceksiniz sanırım. Ama bu olay sizi kırabilecek. Tamir edilmesi zaman alacak gibi.


  Onun haricinde, ben aşkı sizin için iyi görüyorum, kafanıza göre birini bulmuş görünmektesiniz, bu ilişkide sorunlar olacaktır, ancak o kişiyle birlikte aşabilirsiniz, ilişkinizin iyi gideceğiniz düşünüyorum.


  Aşk var olan veya eski bir ilişkide. Ve kanımca tanıdığınız sosyal gruplar içinde. Eski aşkı yaşayanlar da yeni aşk da tanıdık sosyal gruplar içinde karşılaştığınız biri. Ama yeni aşkın bir pürüzü olabilir.


  Buna rağmen, ideal ilişkisini yakalayamayanlar ise, birkaç ay beklemek durumda.
   
 2. Hayale

  Hayale Forum Okuru

  hoshuma gitdi. teshekkurler
   
  LaViNYaM bunu beğendi.
 3. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Aslan Burcu Meleklerimize... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Yay Burcu Haziran 2012 Yorumu Yay Burcu Meleklerimiz bu ayki burcunuzun yorumunu merak ediyorsanız buyrun....Aşk para sağlık durumunuza ne gibi gelişmeler olacak işte sizler için paylaşıyorum.... Zıt burcunuz İkizlerde yıldız yığılması iyice arttı bu ay ve siz buna göre girişimler hazır olun derim sevgili Yaylar! Sizi evden dışarı çıkaracak çok...
 2. Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

  Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

  Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Balık Burcu Meleklerimizi haziran ayında neler bekliyor... Aşk para sağlık ile ilgili gelişmeler neler...Merak eden balık burcu meleklerimiz için paylaşıyorum... Evde değişiklik var sevgili Balıklar size! İkizler yıldızları sizin yuva evinize yerleşerek, adeta yuvanızda, ailede sizi yerinizden kıpırdatacak...
 3. Aslan Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz..Aslan Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz..Aslan Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu Aslan burcu meleklerimiz gücüyle asaletiyle dikkat çeken aslanlar bakalım sizi temmuz ayında neler bekliyor....Bu asaletiniz güçlülüğünüz hangi işlerinize yansıyacak ..Temmuz ayı burç yorumunuzu merak ediyorsanız buyrun... Aslına bakarsanız iyi oldu. Çünkü ilişkilerde bir yüzeysellik, bolca flörtleşme ve...
 4. Aslan Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Aslan Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Aslan Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu Aslan burcu meleklerimiz gücüyle asaletiyle dikkat çeken aslanlar bakalım sizi temmuz ayında neler bekliyor....Bu asaletiniz güçlülüğünüz hangi işlerinize yansıyacak ..Eylül ayı burç yorumunuzu merak ediyorsanız buyrun... Odağınızı ve enerjinizi gelirlerinize yoğunlaştırma zamanı geldi. Belki son dönemde yaptığınız...
 5. Aslan Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Aslan Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Bu konu 2012 Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, daha önce 2013 yılı burç yorumunu yayınladığımız aslan burçları için astrologların hazırladığı Kasım ayı burç yorumu şöyle... Kasım Ayı boyunca Aslan burçlarında Uranüs geri hareketini yapıyor. Kariyerle ilgili sorunlarınız gündeme gelebilir. Yeni atılımlarınızı ve...

Sayfayı Paylaş