1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

  Konu, 'Aslan Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  aslan burcu erkeğini etkilemek aslan burcunu etkilemenin yolları burcu erkeğini etkilemenin yolları erkeklerini etkilemek Aslan burcu erkeğini etkileme konusunda zorluk çekiyorsanız birde burcunun özelliklerini bilerek bazı taktikleri denemeye ne dersiniz bayanlar :tik:

  Yaptıklarını övmeyi, ne kadar güçlü biri olduğunu söylemeyi unutmayın.
  Farklılığınız olmalı. Yani ne kadar özel bir kadın olduğunuzu ona hissettirin. Onun böylesi güçlü bir kadına layık olduğunu belirtin. Böylece yeri geldiğinde egemen tavırlarınıza göz yumabilir.


  Bakımlı olun ve dişi yanlarınızı erkeğinize muhakkak hissettirin. Toplumda beğenilen bir kadın olmanız onun gururunu okşayacaktır.
  Onu destekleyin. Size uymayan hareketleri varsa, sinirli olduğunda değil, sakin olduğu bir gün konuşarak izah etmeye çalışın.
  İlişkinize verdiğiniz önemi belirtin. Fakat üzerinde baskı kurmaya kalkmayın. Unutmayın o bir kendi ormanın kralıdır. Onun kraliçesi de sizsiniz.

  Adım attığı projelerde onun yanında olun. Başarılı olacağını, ona çok inandığınızı belirtin. Başkalarının sizin için söyledikleri güzel sözler, kendini şanslı bir erkek olarak görmesini sağlayabilir. Ben özel bir kadınla beraberim diye düşünmesini sağlayın.
  Sizin için yaptıklarını özellikle başkalarının yanında övünerek anlatın. Onun ne kadar güçlü bir erkek olduğunu belirtin.
  Onun hobilerine ilgi gösterin. Hatta yakından ilgilenin. Tuttuğu takım, kullandığı arabayla ilgili bilgiler edinin.
  Onu sıkboğaz etmeyin. Kaba davranmayın. Sadık olun ve asla yalan söylemeyin.
  Dürüst davranın. Sorunları kavgayla değil, anlaşarak çözmeye çalışın.

  Size yanlış davrandığında geriye çekilin ve bekleyin. Size doğru yaklaştığından hemen pes etmeyin. Ne kadar gururlu bir kadın olduğunuzu gösterin. Ama fazla da uzatmayın. Ona bu hareketleri yakıştırmadığınızı söyleyin.
  Esprili olun, şirin davranın, ona isteklerinizden bahsedin. Fakat üstelemeyin. Bunları sırasıyla size sunmaktan zevk alacaktır.
  Cinselliği önemseyin. Yatakta sıcak ve sevgi dolu davranın.
  O ortamı neşelendiren bir erkektir. Yaptığı esprileri hafife almayın. Onu gülümsetmeye çalışın. Minik şakalar yapın. Çocuksu yanlarınızı gösterin. Ama yeri geldiğinde ne kadar güçlü bir kadın olduğunuzu anlamasını sağlayın.
  Egosu onun her şeyidir. Asla gururunu incitecek sözler etmeyin. Kendinize etmemesi için belli bir saygıyı aranızda muhafaza edin.   
 2. GizemAltun

  GizemAltun Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  25 Kasım 2010
  Mesajlar:
  39
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Teşekkür ederim aklımda bulunucak :))
   
 3. aysun16

  aysun16 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  2 Haziran 2015
  Mesajlar:
  8
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Erkeği yatakta etkilemenin yolları konusunda en önemli olan şey doğallıktır. Yapay olarak kesinlikle bir bayan erkeğini etkileyemez. Hele konu birebir temas ve his üzerine kuruluysa gözler yalan söylemez. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli şey bence doğallık, isteğini belli etme ve uysal olma olarak özetlenebilir. Şuradan bu konuda yazılmış çok güzel yazılara erişebilirsiniz kızlar: http://erkegietkilemeninyollari.blogspot.com.tr/2015/05/erkegi-yatakta-etkilemenin-yollar.html Erkekler bir kadının gerçekten kendisini isteyip istemediğini anlayacak kadar zekilerdir. Kadınların yılmadan bıkmadan usanmadan bu konuda erkeğine yönelik onun sevdiği şeyleri yapma yoluna gitmeli ve hoş vakit geçirmelidir. Çünkü amaç ruhsal iletişimi ön planda tutmaktır. Böylelikle partner olacak kişiler sağlam temeller üzerine kurulmuş olacaktır.
   
 4. sematuran

  sematuran Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  7 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Bu konuda arama yaparken şu sitede bir kitapla karşılaştım: www.erkekleribastancikarmaninyollari.org  Fakat bu kitabın kandırmaca olup olmadığını çözemedim. Acaba rica etsem bilgisi olanlar bana dönüş yapabilirler mi?
   
Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Erkekleri etkilemenin yolları

  Erkekleri etkilemenin yolları

  erkekleri etkilemenin yolları koç burcu erkeğini etkilemenin yolları erkeği erkekleri 100 yolu bakışlarla etkilemek Mutlusunuz. En yakın arkadaşlarınızIa buluştunuz ve dışarı çıktınız. Dans etmek, gülmek, eğlenmek ve şımartılmak istiyorsunuz. Fakat yolunda gitmeyen bir şeyler var. Gece boyunca hiçbir erkek sizinle ilgilenmedi, göz temasında bile bulunmadı. Hemen moralinizi bozmayın. Sizin...
 2. Burcuna göre erkekleri etkilemenin yolları

  Burcuna göre erkekleri etkilemenin yolları

  oğlak burcunu etkilemenin yolları koç burcunu etkilemenin yolları oğlak burcu erkeğini ikizler burcu erkeğini kova KOÇ ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI Atletik ve çekici bir erkektir. En belirgin özelliği aceleci ve sabırsız olmasıdır. Amaçladığı şeylere ulaşmak ve başarılı olmak onun hayatındaki en önemli şeydir. Son derece hırslı, dinamik ve cazibeli olan Koç erkeğini elde etmek de onun ilgisini...
 3. AKREP Burcu ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI

  AKREP Burcu ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI

  akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları akrep erkeğini etkilemenin yolları burcu etkileme burcunu erkeğinin Akrep burcu erkeğini etkileme konusunda zorluk çekiyorsanız birde burcunun özelliklerini bilerek bazı taktikleri denemeye ne dersiniz bayanlar :fırtına: Oldukça enerjik olan Akrep erkeği her yönüyle son derece güçlüdür. Saldırgan, sadist, umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Bazen hiç...
 4. erkeği etkilemenin yolu

  erkeği etkilemenin yolu

  Hepimiz partnerimizi etkilemek isteriz.Erkeğimizi etkilemek kafamızda oluşan bir soru işaretidir.Tek noktaya odaklı değil birçok noktaya dikkat ederler.Biz kadınların kulağa küpe olması gereken bazı püf noktalar buldum ,bakın onlar neymiş:tik: * Onlara koruyucu olduklarını belli edin. Sizi koruyor olmak hoşlarına gider. * Parfüm yada vücudunuzun güzel koktuğunu belli eden kremler tercih...
 5. Aslan Erkeğinin Yıldıznamesi

  Aslan Erkeğinin Yıldıznamesi

  Bu taliide doğan, iri ve kocaman vücutlu, yuvarlak çehreli, kısa boyunlu, uzun boylu, buğday benizli bir erkektir. Yüzünde aşikâr bir eser, ya gözünün birinde leke, yahut gözlerinde ağrı vardır. Halkın malını yemekten kaçınmaz. Saçları, sakal ve bıyığı, kumral ve seyrektir. Karnında, yahut kolunda veya yüzünde siyah bir ben vardır. Ömrünün ortalarında fakirliğe dur olur. On parasız kalır,...

Sayfayı Paylaş