Aslan Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
aslan burcu nisan 2010 aslan burcu nisan 2010 2011
meleklermekaniaslan-9005.jpg

Sizin için ayın Kartı Onlu Para kartı (ters): Para kaybı, İsteklerde gecikmeler mümkündür.

Celtic Açılım: Durumunuz şuan kritik olsa bile şimdilik memnun olmaya çalışın. Ani değişikler olacak oluyor yapınızda. Bencilce ifade sergiliyorunuz.

Bu dönem kısıtlanmış gibisiniz sanki. Fazla taviz vermeyin. Sevgili Aslan melekleri dinlenme zamanı. Ama önce kafanızı dinleyin.

Konumunuzda değişiklik yaşamanız mümkün. Güzel iletişimler sevinçli haberlerle gelecek.

Yorgun görünüşün isteksizlik yapıyor. İlişkinizde de dikkatli olmanızı öneriyorum. Çatışmalarda bulunmayın. Bunuda uzun sürdürmeyin.

İş hayatınızda karşınızdakilere fazla güvenmeyin. Paylaşımcı görünenler son anda kaypaklık yaşatabilir.

Özellikle ayın sonuna doğru sorunsuz çıkarsanız ilişkinizde manevi anlamda güçlenme yaşayacaksınız. Bağlılığınızın karşı taraf farkında ama bunu göstermekte başarısız.

Sevgi anlamında iç uyumunuz güzel. Arada karşı tarafı motive etmeyi ihmal etmeyin.

Sevgili Aslan melekleri dinlenme zamanı. Ama önce kafanızı dinleyin.

Evet gerçekten artık dinlenmek istiyorum

İş hayatınızda karşınızdakilere fazla güvenmeyin. Paylaşımcı görünenler son anda kaypaklık yaşatabilir.

İş yaşantım gercekten kaypaklarla dolu ve ben bunlara tahammül edemiyorum...

Sevgi anlamında iç uyumunuz güzel. Arada karşı tarafı motive etmeyi ihmal etmeyin.

Dikkate alıcam...
Teşekkürler canım ellerine sağlık

bencilliğimin farkındayım ama kendimi son iki aydır güçsüz hissediyorum herşeye karşı 2010un güzelliklerini hala bekliyorum :(

Geri