Aslan Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Aslan Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı
meleklermekani5-4085.jpg

melekler43-5074.jpg
melekler42-1712.jpg
melekler41-5094.jpg
melekler40-4988.jpg

Aslan Burcu & Tarot

Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz..,

Bu dönem kararsızlıklar yaşaman mümkün. Sevgili aslan düşmanlarında sana bir şey yapamaz ilk kartta gördüğün kıyıdaki kayalar sana zarar vermek isteyenler için engeldir.

Sezgilerini dinle onlar senin yardımcın olacaktır. Bu dönem beklide Karar aşamasındasın. Seçim yapmak bile seni zorlayabilir.

Rakiplerine dikkat et der kart. Sana zarar veremeseler bile görmemezlikten gelme.Bildiklerini bile başkalarıyla paylaşmak için düşünmeni öneriyor kart.

Savaş arabası kartı , kendi yolumuzu çizmemizi vede gideceğinizi gösterir. Kendine olan güvenin çok güzel fakat bunu abartma.

İleriye yönelik önemli kararda alman olasıdır bu dönem. Bu da size yeni bir kariyerin, kapılarını ardına kadar açtığını gösterir. Bencillik etmeden gereken ne varsa unutmamalı ve yapıcı çizgi üzerinde olmalısın..

Sevgili aslan melekleri İstekleriniz ve duygularınız arasındaki uçurumun farkındasınız değimli? Çelişkilerine de son vermelisin. Eski çevrenizden bir kopuş yaşamanızda olasıdır. Bu belki de yeni bir ilişkinin başlangıcı anlamına gelebilir.

Aslan melekler, mutluluk dolu ve sakin bir yaşam tarzı aksettirir karşısındakine. Oysa içinde ne fırtınalar kopar bilmez kimse. İnandığın şeylerin peşini birakma sevgili aslan. O yol mutluluk yolu.

Bazen Şair ruhlusun , zarifsin ve bazen de erdemli, ancak insanlardan kolayca etkilenen, hassas bir fikir yapısına sahipsin. Bu dönem yeni fikirlere açık oluyorsun.

Romantik kişiliğin sana mutlu günleri getiriyor. .

Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca :handanca:

handanca yaptığn yoruma göre bu yıl süper olacak desene ama yılın ortasındayız ben henüz bi süperlik güzel bişe göremedim malesef :(

belkide daha zamanı vardır böle avutayım kendimi bariii ama eminim güzel günler gelecektir her akşamın bir sabahı vardır

Aslan melekler, mutluluk dolu ve sakin bir yaşam tarzı aksettirir karşısındakine. Oysa içinde ne fırtınalar kopar bilmez kimse.

teşekkürler canım benim eline yüreğine sağlık :)

Geri