1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Aslı Güngör biyografisi ve fotoğrafları

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Aslı Güngör Kimdir Fotoğrafları Aslı Güngör Kimdir, Biyografisi

  Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda usta sesiyle ve güzelliğiyle Aslı Güngör biyografisine ve resimlerine yer veriyoruz.

  [​IMG]

  Aslı Güngör 1977 yılının 26 ekiminde İstanbulda doğdu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümünde öğrenci iken müziğe daha da yakınlaştı.Aslı Güngör DMC’nin projesi olan ENBE Orkestrasına Kalk kalbe karşı şarkısını ve İsmir Bilir Ya adlı 2 şarkıyı ve vermiştir.Ve verdiği şarkılardan biri olan Kalp Kalbe Karşı ile parçada ferhatt göçerle düet yaparak bir anda üne kavuştu.

  Aslı Güngör Müzik organizasyonlarında yer almaya devam eden ve üniversite yıllarında kurduğu müzik grubunun da dağılmasıyla birlikte solo kariyer yapmak için yola çıkmıştır. Aslı Güngör Daha sonra ise ünlü sanatçı Teoman ile 2 sene çalışmıştır.

  Aslı Güngör halen çıkmış olan 3 albümü ile birlikte ara ara ses getirmeye devam etmektedir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Biyografi hatalı... Aslı Güngör Teoman'la hiçbir zaman çalışmamıştır, hatta tanışmamıştır... Teoman'ın vokalisti olarak çalışan kişi rock şarkıcısı Aslı Gükyokuş'tur..
  Ayrıca Aslı Güngör'ün hiçbir zaman müzik grubu olmamıştır.. Müzik grubu olan da rockçı Aslı Gökyokuştur...

  NOT: Aslı Güngör Fan Club'ta yöneticiyim. Google'da bulduğunuz biyografiler Rockçı Aslı'ya aittir. Doğrusunu ASLI GÜNGÖR - Biyografi sanatçının resmi stesinden bakıp düzeltebilirsiniz...!!!
   
Aslı Güngör biyografisi ve fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslı Güngör 2009

  Aslı Güngör 2009

  1. Son Öpücük 2. Aşk Her Şeye Değer 3. Dön Gel Yeter (Aslı Güngör & Ferhat Göçer) 4. Beni Tanı (Aslı Gündör & Ege Çubukçu & Hsyn Krdy) 5. Yenildim Sana 6. İzmir Bilir Ya 7. Kalp Kalbe Karşı 8. Ninni 9. Uçurumlar 10. Gözyaşlarımla 11. İyi Ki Sen Vardın 12. Kalp Kalbe Karşı (Aslı Gündör & Hsyn Krdy) 13. Son Öpücük (Aslı Gündör & Hsyn Krdy)
 2. Aslı Biyografisi

  Aslı Biyografisi

  26 Ekim 1977 İstanbul'da doğdu.İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu olan Aslı Gökyokuş, müziğe Özel Ortadoğu Lisesi'nde okurken kurduğu "Phoenix" adlı grubuyla başladı. Orta ve lise yıllarında grubuyla çeşitli okul aktiviteleri ve konserlerde bulundu. Liseyi bitirdiklerinde grup, birkaç eleman değişikliğiyle "Mary Jane" adını aldı. Aslı ve...
 3. Aslı Güngör Kimdir, Resimleri

  Aslı Güngör Kimdir, Resimleri

  Aslı Güngör Kimdir, Resimleri var mı acaba yoksa lütfen biyografisinide resimlerinide ekleyin bu sayfaya
 4. Esmeray Diriker biyografisi ve fotoğrafları

  Esmeray Diriker biyografisi ve fotoğrafları

  Esmeray Biyografisi, Esmeray Fotoğrafları, "Gel teskere, gel teskere bitsin bu gurbet" adlı asker türkünüsü ile bir çoğomuzun tanıdığı ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Esmeray biyografi bilgileri ve Esmeray resimlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. Esmeray Diriker Doğum Tarihi : 1950 Emirgan, İstanbul Vefat Tarihi : 25 Mart 2002 Türk oyuncu ve vokalist 1960 yılında...
 5. Feridun Düzağaç biyografisi ve fotoğrafları

  Feridun Düzağaç biyografisi ve fotoğrafları

  Feridun Düzağaç Kimdir, Resimleri Feridun Düzağaç Hayatı, Fotoğrafları Merhaba SEvgili Melek'ler ve Feridun Düzağaç hayranları, bu yazımızda "ben kısa ca F.D" diyen ünlü şarkıcı Feridun Düzağaç'ın biyografi bilgielrini ve resimlerini sizler için paylaşıma açıyoruz. 10 Ekim 1968 Tarihinde Adana'da doğdu. İlk kez Mersin'de bir grubun solisti olarak insanların karşısında şarkı...

Sayfayı Paylaş