Aspirin ile hamile kalanlar Aspirin kullanın kolay hamile kalın

A

aspirincikiz

Forum Okuru
Aspirin ile hamile kalanlar Aspirin kullanın kolay hamile kalın

ASPİRİN İLE HAMİLE KALANLAR Aspirin hamile kalmayı kolaylaştırıyor.

Asprin kullanıpta hamile kalanlar da bu konuya yazacaklar eminim ben başımdan geçenleri sizlere anlatmak istiyorum. Benim doktorum hamile kalamama durumumu biraz apseye bağlıyordu biraz iltihap durumu vardı yani antibiyotik yerine size aspirin vereceğim günde bi tane 100 mg atacaksınız bu sizin yüzde 40 kadar daha hızlı şekilde hamile kalacağını sağlayacak demişti inanmamıştım. Adama gittim 3 yıllık evliyim hamile kalamıyorum dedim bana sadece Aspirin verdi :D:D İnanabiliyor musunuz bir tek aspirin neyse aradan altı ay geçti ve ben bugün hamile kaldığımı öğrendim Artık dünyalar benim oldu arkadaşlarım.

Yaklaşık olarak aspirini doktorumun dediği şekilde günde bir kere akşamları yatmadan önce tok karnına bir adet 100 mg olarak aldım bildiğiniz aspirin kızlar. Yani çamaşırımı beyazlatsın diye bile kullanıyordum ama hamilelikte bu kadar etkili olduğunu düşünmemiştim. Şimdi dediğim gibi hamileyim. Bu aspirini bebek isteyen anne adaylarının da ben kullanmasını tavsiye ediyorum. Doktora da danışmaya gerek olduğunu düşünmüyorum nihayetinde aspirin yani başka birşey değil.

Düşündüm ki bu kadar anne olmak isteyen kadınımız var hemcinsim var onlara yararlı bir şeyler yapalım anlatalım diye düşündüm ve yazdım. Daha kayıtlı bir üye değilim en kısa sürede kayıt olmak üzere hoşça kalın kızlar. Lütfen konuma bu aspirini kullanıp hamile kalanlar da düşüncelerini yazabilirse sevinirim. Takipte olacağım emin olabilirsiniz..

ASPRİN KULLAN HAMİLE KAL :) Yihhuuuuuuuu sonunda benimde bir bebeğim vaaaaar inşallah sağ salim kucağıma alırım akşama kocişede müjdeyi vereceğim heralde uçacak :D:D

ASPİRİN İLE HAMİLE KALMAK İSTEYEN KADINLARIN BİLMESİ GEREKENLER

Değerli anne adayları aşağıda yer alan durumlar sizde söz konusu ise, aspirin kullanarak yani aspirin alarak hamile kalma şansınızı %35 oranında arttırabilirsiniz.
  1. Yoğun şekilde sıvılarınız geliyor ise,
  2. Kokulu koyu renkte akıntılarınız var ise
  3. İltihap durumlarınız var ise,

Hamile kalmak için aspirin nasıl kullanılır :

Asprin kullanarak hamile kalma şansınızı, bilimsel olarak arttırırsınız. Bu tür durumda olan kadınların aspirini günde 1 date 100 mg şeklinde alması gerekiyor. Süre olarak ta en az gebelik planlıyor iseniz ve bu sıkıntılar sizde mevcut ise 6 ay öncesinden aspirin kullanmaya başlamalısınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bununla ilgili tamda bir haber okumuştum araştırdım doktorun da ismini yazayım yanlış anlaşılmasın diye. Bu arada konunuzda bazı yerleri ben düzenledim umarım siz de bebeğinizi en kısa sürede kucağınıza alanlardan olursunuz hayırlı olsun inşAllah. Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Yard. Doç. Dr. Çağcıl Yetim, “Araştırmalar tedaviye aspirinin eklenmesinin hamilelik şansını yüzde 35 oranında artırdığını gösteriyor” dedi.

Yani uzmanların da hamilelik şansını asprinin arttırdığını söylediği ortada hameri milliyetten okumuştum. Yinede doktora sormak iyi olur diye düşünüyorum ama asprin nihayetinde çok fazla zarar vereceğini düşünmüyorum. Hadi bakalım inşallah kullananlar da bu konuya yazarlar. Tekrar tekrar hayırlı olsun :D:D

Allah tamamına erdirsin de aspirin öyle gelişigüzel kullanılmaz. Doktora danışılmadan kullanılabilir cümlenizi doğru bulmuyorum . aspirininde yan etkileri zararları var. Mide ve bağırsakta sürekli kullanılırsa kanama yapar , ülsere neden olur,böbrek yetmezliği riskinde artış, işitme kaybı, katarakt , kalp yetmezliği olanlarda sık kullanılması ölüme yol açıyor. Adı üstünde ilaç her ilacın yararı olduğu gibi zararıda vardır . Doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullanımını doğru bulmuyorum

Yok siz yanlış anladınız Ben öyle tavsiye ettim de doktor mide koruyucu ile birlikte almana da gerek yok dedi ve altı ay kullanarak hamile kaldım konuyu takip ediyorum kayıtladım masa üstüne tüm sorularınızı cevaplandırırım. Ben hamileyim doktorum öyle tavsiye ettiğinden dolayı size öyle birşey söyledim. Tabiki doktorunuza sormakta büyük fayda vardır ama ben hamile kaldım istiyorum ki kalamayanlarda en azından denesinler. Tşk Sevimli Cadıcık :D:D

Doktor , durumunuzu tetkit ettikten sonra aspirini tavsiye etmiştir. Ayrıca yanlış anlamadım , gördüğümü yorumladım '' Bu asprini bebek isteyen anne adaylarınında ben kullanmasını tavsiye ediyorum. Doktora da danışmaya gerek olduğunu düşünmüyorum nihayetinde asprin yani başka birşey değil.'' Neyse biz gereken uyarımızı yaptık . Verdiğiniz bilgiler için tşk aspirincikıss

Geri