Aspirin ile koltuk temizleyenler bakar mısınız?

Y

Yelisss9393

Forum Okuru
Aspirin ile koltuk temizleyenler bakar mısınız?

Aspirin ile koltuk nasıl silinir melek kadınlar kulübü aspirin ile koltuk temizleme forum'da.​

Hanımlar nette okudum Aspirin ile koltuklar tertemiz oluyormuş bu hangi aspirinden bahsediyor ilaç olan Aspirin mi yoksa deterjan olan Aspirin mi? Aspirin ile koltuk nasıl silinir sizler ne şekilde siliyorsunuz bilgi verir misiniz? Evde 3 çocuk olunca bunların üçü erkek olunca malum koltuk halı pisliği bitmiyor.

Merhabalar
Aspirinle koltuk nasıl silinir konusuna Bir açıklık getirmek istiyorum malum çocuklar da çok za evde koltuklar bir zaman sonra çok kirlenmekte. Koltuk temizliğinde önemli olan koltukları silerken yıpratmadan deforme etmeden silmektir. Aspir içerisinde yer alan kimyasallar özellikle beyazlatma gücüne sahip bir içeriğe sahiptir. Sıcak su ile dolu bir kovanın içerisine bir kapak kadar aspirin konur ve beyaz bir bez ile silinmeye başlar çok kirli olan kısımlara direkt olarak aspirin dökülebilir. Aralıklı olarak aynı işlemi yaptığınızda koltuk kirlerinden arınacaktır.

Koltuk temizleme ile alakalı yararlanacağınız bir yazı paylaşmak istedim. Umarım yararlı olur hanımlar. "Evlerde koltuk nasıl temizlenir" aşağıdaki linkte.

Geri