1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Aspirin Maskesi İle Aknelere Son!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aspirin maskesi, akneler için maske, akneler için aspirin maskesi

Sevgili melekler, cilt bakımına önem veren bayanların ilgiyle okuyacakları bazı bilgiler vereceğiz sizlere. Cildin yağ ve aknelerden arınmasını sağlayan, hatta aknelerin bıraktığı izleri dahi yok eden aspirin maskesini ve kullanımı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere. Sonuçta aspirin eczanede bulundurulan bir ilaçtır ve tedavi amaçlı kullanılır; peki cilt için kullanılması doğru mudur? İşte bu sorunun cevabı...

< Konu Resmi..>

Aspirin Maskesi İle Aknelere Son! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

aspirin ve bal maskesi sivilcelere aspirin aspirinle sivilce tedavisi sivilceye sivilce Balın bir çok güzllik yönünden maskesini duymuştum.Ama aspirinle karıştırıp sivilceleri yok ettiğini ilkkez duydum:)Denemek isteyen olur belki diye paylaşmak istedim:)Deneyen varmı bilmiyorum ama Aspirine alerjiniz varsa kesinlikle denemeyin. İşte gerekli malzemeler *4 Aspirin, *1 çay kaşığı bal, *çay...
  2. Aspirin kullanımı ile ilgili bilgiler

Aspirin kullanımı ile ilgili bilgiler

aspirin Aspirin ile ilgili çok ilginç bir o kadar faydalı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.Bakın aspirin kullanımı ve özellikleri nelermiş Kişilerin aspirini bir dönemden fazla dişleriyle ezmeleri durumunda şiddetli bir şekilde dişlerine zarar verdiklerini biliyor muydunuz? Yapılan son araştırmalar hasar görmüş. Kişilerin aspirini bir dönemden fazla dişleriyle ezmeleri durumunda...
  3. Muz Kabuğu İle Aknelerden Kurtulun!

Muz Kabuğu İle Aknelerden Kurtulun!

aknelerden kurtulmak için aknelere karşı Sevgili melekler, bundan sonra yediğiniz muzların kabuklarını atmıyor ve aknelerine sürüyorsunuz. Zira muz kabuğu siyah noktalarınızdan kurtulmanızı sağlıyor ve aknelere iyi geliyor.. Muz kabuğunun faydalarından bazıları şöyle;Özellikle yaz aylarında sinek ısırıklarına muz kabuğu sürdüğünüzde kaşıntısı ortadan kaybolacaktır.Muz kabuğu sinek...
  4. Aspirin maskesi İle Cilt Lekelerine Son!

Aspirin maskesi İle Cilt Lekelerine Son!

aspirin maskesi, aspirin maskesinin faydaları, aspirin maskesinin yararları Sevgili melekler, cildimizin ışıl ışıl ve sağlıklı görünmesi tamamen bize bağlıdır. Yediğimiz içtiğimizden, dıştan yaptığımız bakıma, temizliğe kadar pek çok yönden ele almamız gereken cilt bakımında kullanabileceğimiz gayet basit, doğal ve etkili maskelerden biri aspirin maskesidir. Cildi yağdan ve akneden...
  5. Aspirin maskesi nasıl yapılır?

Aspirin maskesi nasıl yapılır?

Bazılarımız için sivilce büyük bir sorun ve sadece ergenlik döneminde değil cilt tipi uygunsa hayat boyu sivilcelerle uğraşmak zorunda kalıyoruz. Sivilcenin yarattığı tek sorun çıktığında yarattığı kötü görünüm değil. Geçtikten sonra iz kalacak mı, leke oluşturacak mı, ciltte çukurlar oluşturacak mı gibi pek sorunu da beraberinde getiriyor. Bu sorunlardan korunabilmek için en iyi yöntem...

Sayfayı Paylaş