Astragalus kullananlar var mı nedir tam olarak ne işe yarar?

B

Baharsensin

Forum Okuru
Astragalus kullananlar var mı nedir tam olarak ne işe yarar?

Astragalus kullananlar melek kadınlar kulübü astragalus ne işe yarar forum'da.​

Arkadaşlar vücudum ödem tutuyor ödem attıracak ne gibi şeyler tüketmeliyiz? Bir de ödem attırıcı astragalus diye bir şey varmış kullananlar varsa nasıl kullanılıyor nerelerden alabiliriz bu astragalusu acaba? Ödem attırıcı olarak doğru tercih mi sizce? Ödem atmami sağlayacak başka yöntemler de varsa yazabilirsiniz fikirlerinizi bekliyorum.

Merhabalar
Bir diğer adı geven otu olan astragalus otu birçok faydası bulunmaktadır. Sağlık alanında özellikle çok kayda değer faydaları vardır. Ödem attırıcı özelliği de bulunmakta. Özellikle bir özelliği var ki kansere yakalanma riskini azaltır ve bağışıklık sistemini de güçlendirici yapısı var. Ödem attırıcı birkac yöntem var dilerseniz konumuzun sonunda link verebilirim. Hemen aşağıda da astragalus faydalarını sıralamak istiyorum sizler için.

"Astragalus faydaları nelerdir"​

• Ödem attırıcı özelliği vardır
  • Kanser önleyici etkisi vardır
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir
  • Tümörü yavaşlatır
  • Kalp ve damar sağlığını korur
  • Cilt hücrelerini yeniler yaşlanmayı geciktirici özelliği vardır
Kullanirken aktarlardan kurutulmuş şeklini alıp çay şeklinde demleyerek içebilirsiniz. Ama ben her zaman dediğim gibi doktora danışılmadan da kullanmamak gerekir. Ödem attırıcı neler var nasıl ödem atılır? "Vücuttaki ödem nasıl atılır'' linkten konuyu inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Geri