1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Asuman Krause kimdir kaç yaşında merak ettiğiniz herşey burada!

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  asuman krause kimdir biyografi hayatı kısaca hayatı kaç yaşında şarkıları hakkında bilgiler burada arkadaşlar. 1998 Türkiye Güzeli Asuman Krause mankenlikten şarkıcılığa transfer olupta, sunuculukla ekranlarda ki yerini garantileyen, başarılı isimlerden biridir Melek'lerim:) Geçtiğimiz dönemlerde magazin dünyasına Asuman Krause Ümit Erdim aşk haberleri bomba gibi düşmüştü, ikili bu konuda kesin bir açıklama yapmamış ve aşk haberleri benim bildiğim kadarı ile askıda kalmış haberler arasına girdi:) Asuman Krause aşk haberlerini bir kenara bırakıyor ve Asuman Krause şarkıları ile gündeme gelsin diyoruz, ayrıca Asuman Krause kimdir diyenlerler için ise Asuman Krause biyografi bilgilerini aktarıyoruz Melek'lerim. Unutmadan, Asuman Krause kaç yaşında diye merak edenler, sorularınızın cevabı bu makalemizde:)
  < Konu Resmi..>


  Asuman KRAUSE
  Boy : 180
  Bacak İç /Dış : 81 / 106
  Beden : 38
  Ayak no : 39

  Göğüs : 89 Saç rengi : Koyu kahverengi
  Bel : 60
  Göz rengi : Koyu kahverengi
  Basen : 92  Annesi Türk, babası Alman olan Asuman Krause, 1998 Türkiye ikinci güzeli seçildi. Ardından mankenliğe başladı.
  Krause 2002 yılında, İsviçre saat firması Maurice Lacroix’in, “Masterpiece” serisi için çıkardığı “Zaman ve Zamansızlık” temalı takviminde yer aldı. Yüksek ücretle ünlü ressamların “nü” tablolarındaki figürler gibi poz verdi.
  2005 yılında “Yaz Sabahı” isimli şov programının sunuculuğunu üstlendi. Aynı yıl “Sen Ne Dilersen” adlı filmde oyunculuğa adım attı. “Sonradan Görme” (2005) dizisinde Metin Şentürk ile başrolü paylaştı. Yine aynı yıl “Aynı Çatı Altında” (2005) adlı yapımda rol aldı.
  “No Şavaş Yes Manken” tiyatro oyununun ardından, Kandemir Konduk'un “İyi Aile Çocuğu” tiyatrosunda başrol alarak oyunculuğunu pekiştirdi.
  2006 yılında mankenliği bırakarak şarkıcılığa başladı. İlk albümü “Çok Yalnızım”ı, 2006 yılında Seyhan Müzik etiketiyle yayınladı.
  Mankenlikten şarkıcılığa geçtiği için yapılabilecek haksız eleştirileri önlemek için, albümü ismini vermeden radyolara gönderdi.
  Şarkıları genel olarak pozitif tepkiler alırken, ses rengi Burcu Güneş ve Emel Müftüoğluna benzetildi.
  İkinci albümü “Kukla”yı ise 2008 yılında, Erol Köse imzasıyla çıkardı.
  Yaşadığı aşklarla da magazin dünyasının peşinden koştuğu bir isimdir. Şimdilerde Show TV'de yayınlanan Whipeout yarışmasını sunuculuğunu yapmaktadır.

  Diskografi

  2008 Kukla
  2006 Çok Yalnızım


   
Asuman Krause kimdir kaç yaşında merak ettiğiniz herşey burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Şizofreni hakkında merak ettiğiniz herşey

  Şizofreni hakkında merak ettiğiniz herşey

  şizofreni hakkında herşey şizofreni krizi kaç yaşında başlar kaç çeşittir nasıl başlar Şizofreni Merak ettiğiniz sorular ve yanıtları Şizofreni çoğumuzun adını duyduğu bir hastalıktır. Bu sözcük insanları ürpertir. Şizofreni hastaları televizyonda, sinemada ve kimi zaman basında tehlikeli, şiddet kullanan ve suç işleyen insanlar olarak sunulmuştur. Yanlışlarla dolu olan bu önyargı şizofreni...
 2. üroloji hakkında merak ettiğiniz herşey

  üroloji hakkında merak ettiğiniz herşey

  Andropoz -------------------------------------------------------------------------------- Hazırlayan : Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu Gerçekte erkeklerde bu dönemde belirgin bir hormonal değişim olmaz, ancak 50‘li yaşlardan itibaren yaşa bağlı değişimler ve buna bağlı performans azalmaları ortaya çıkar. Yaşa bağlı değişimler şunlardır; Testislerde küçülme ve sertleşme ( testosteron azalmaz )...
 3. Asuman Krause - Aslında

  Asuman Krause - Aslında

  Asuman Krause - Aslında gülmedim gidince anladım sensizlik zor zorladım kendimi bulamadım çaresini yordum aklımı günlerce neden böyle olduk diye unuttum diyordum seni soran herkeze... aslında ayrılık vuruyor, gözlerim ağlıyor sensizlik olmuyor... aslında hasretin yakıyor, sabrımı zorluyor sensizlik olmuyor aslında...
 4. Zayıflama diyet listesi hakkında merak ettiğiniz herşey burada!

  Zayıflama diyet listesi hakkında merak ettiğiniz herşey burada!

  zayıflama diyet listesi çeşitleri kilo verdiren diyet listeleri faydalı diyetler hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Kilosundan memnun olmayan o kadar çok insan var ki yeryüzünde... Kimi kilo vermek için gerekli tüm önerileri araştırır, dener. kimi ise kilo almak için herşeyi dener. Her iki kilo sorununa da bir çok bilgi ve öneri içeren konulara değimdik bu güne dek... Yeni atkins diyeti...
 5. Bıngıldakla İlgili Merak Ettiğiniz Herşey!

  Bıngıldakla İlgili Merak Ettiğiniz Herşey!

  bıngıldak nedir, bıngıldak hakkında, bıngıldak ne işe yarar Sevgili melekler, yeni bebek sahibi olmuş ebeveynlerin herhalde en büyük korkularından biri bebeklerinin bıngıldağına bir zarar gelmesidir. Doğduğunda son derece yumuşak olan bu doku sebebiyle bebeklerini tutmaktan, başını yıkamaktan hayli çekinirler. Aslında bıngıldak sanılanın aksine son derece sağlamdır ve kafa travmalarında...

Sayfayı Paylaş