Asuman Krause kimdir kaç yaşında merak ettiğiniz herşey burada!

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Asuman Krause kimdir kaç yaşında merak ettiğiniz herşey burada!
asuman krause kimdir biyografi hayatı kısaca hayatı kaç yaşında şarkıları hakkında bilgiler burada arkadaşlar. 1998 Türkiye Güzeli Asuman Krause mankenlikten şarkıcılığa transfer olupta, sunuculukla ekranlarda ki yerini garantileyen, başarılı isimlerden biridir Melek'lerim:) Geçtiğimiz dönemlerde magazin dünyasına Asuman Krause Ümit Erdim aşk haberleri bomba gibi düşmüştü, ikili bu konuda kesin bir açıklama yapmamış ve aşk haberleri benim bildiğim kadarı ile askıda kalmış haberler arasına girdi:) Asuman Krause aşk haberlerini bir kenara bırakıyor ve Asuman Krause şarkıları ile gündeme gelsin diyoruz, ayrıca Asuman Krause kimdir diyenlerler için ise Asuman Krause biyografi bilgilerini aktarıyoruz Melek'lerim. Unutmadan, Asuman Krause kaç yaşında diye merak edenler, sorularınızın cevabı bu makalemizde:)

asuman-373.jpg


Asuman KRAUSE
Boy : 180
Bacak İç /Dış : 81 / 106
Beden : 38
Ayak no : 39
Göğüs : 89
Saç rengi : Koyu kahverengi
Bel : 60
Göz rengi : Koyu kahverengi
Basen : 92Annesi Türk, babası Alman olan Asuman Krause, 1998 Türkiye ikinci güzeli seçildi. Ardından mankenliğe başladı.
Krause 2002 yılında, İsviçre saat firması Maurice Lacroix’in, “Masterpiece” serisi için çıkardığı “Zaman ve Zamansızlık” temalı takviminde yer aldı. Yüksek ücretle ünlü ressamların “nü” tablolarındaki figürler gibi poz verdi.
2005 yılında “Yaz Sabahı” isimli şov programının sunuculuğunu üstlendi. Aynı yıl “Sen Ne Dilersen” adlı filmde oyunculuğa adım attı. “Sonradan Görme” (2005) dizisinde Metin Şentürk ile başrolü paylaştı. Yine aynı yıl “Aynı Çatı Altında” (2005) adlı yapımda rol aldı.
“No Şavaş Yes Manken” tiyatro oyununun ardından, Kandemir Konduk'un “İyi Aile Çocuğu” tiyatrosunda başrol alarak oyunculuğunu pekiştirdi.
2006 yılında mankenliği bırakarak şarkıcılığa başladı. İlk albümü “Çok Yalnızım”ı, 2006 yılında Seyhan Müzik etiketiyle yayınladı.
Mankenlikten şarkıcılığa geçtiği için yapılabilecek haksız eleştirileri önlemek için, albümü ismini vermeden radyolara gönderdi.
Şarkıları genel olarak pozitif tepkiler alırken, ses rengi Burcu Güneş ve Emel Müftüoğluna benzetildi.
İkinci albümü “Kukla”yı ise 2008 yılında, Erol Köse imzasıyla çıkardı.
Yaşadığı aşklarla da magazin dünyasının peşinden koştuğu bir isimdir. Şimdilerde Show TV'de yayınlanan Whipeout yarışmasını sunuculuğunu yapmaktadır.

Diskografi

2008 Kukla
2006 Çok Yalnızım
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Misafir
M
LaViNYaM
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
LaViNYaM
LaViNYaM
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
13K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Misafir
M
Üst