Asya - Affetmem

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Asya - Affetmem
Asya - Affetmem ne varsa aklında söyle susarsan affetmem
ne varsa gel şimdi söyle

kaçarsan affetmem belli suçlusun belli yolcusun
ne yanlısın varsa söyle
susarsan affetmem
sen anlat eğer ellerden
duyarsam affetmem
belli suçlusun belli yolcusun

ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem
nedir bu halin
sen sanki sen değilsin
ne oldu böyle
bir garipsın dertlisin sanki
konuşmasan da gözlerin
git der gibi geldi
ne oldu böyle
yoksa benden vaz mı geçtin yar
konuşmasan da anlarım ben
sende birşey var

Asya biyografisi ve resimleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir? Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir?
düşler ve umutlar asya kimdir, düşler ve umutlar gamze karaman, gamze karaman kimdir Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi Düşler ve Umutlar bu ay içinde ekranlara gelecek. Dizide "Asya" karakterini oyuncu Gamze Karaman...
Reytingli Diziler 0
asya kıtasındakı ulkeler asya kıtasındakı ulkeler
asya kıtası uzerindekı ulkeler lütfen bana acıl yardım
Soru-Cevap 0
İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler
İslamiyetten Öncesi Asyanın Durumu İslamiyetten Önce Asyanın Durumu Hakkında Bilgi Sevgili melekler, Genel Türk Tarihi bölümümüzde en son...
Genel Türk Tarihi 2
İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ? İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ?
İslamiyetten Önce Asyadaki Devletler Asyada İslamiyetten Önce Bulunan Devletler Sevgili melekler, İslamiyet dönemi...
Dünya Tarihi 0
Asya biyografisi ve resimleri Asya biyografisi ve resimleri
asya hayatı asya biyografisi asya resimleri Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan şarkıcı Asya'nın biyografi bilgilerini ve resimlerini, bu yazımızda sizler için ve Asya hayranı olan tüm misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz Melek'ler...
Kim Kimdir ? 0