Asya - Ben Yokum

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Asya - Ben Yokum
Asya - Ben Yokum vicdanın rahat uyu dert etme rahat uyu
talihsiz bir ani deriz

geçer gideriz inkar et rahat uyu
farkın yok rahat uyu
tarifsiz bir acı deriz
çeker gideriz
yeniden kaybet bul
yeniden savruldum artık

ben yokum yeniden kaybet bul
yeniden savrul dur
artık ben yokum
sebebi benmişim meğer
o açıları aşk sandım
bedeli herşeye değer
bu kaderide ben yazdım

Asya - Yoksun Sen hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir? Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir?
düşler ve umutlar asya kimdir, düşler ve umutlar gamze karaman, gamze karaman kimdir Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi Düşler ve Umutlar bu ay içinde ekranlara gelecek. Dizide "Asya" karakterini oyuncu Gamze Karaman...
Reytingli Diziler 0
asya kıtasındakı ulkeler asya kıtasındakı ulkeler
asya kıtası uzerindekı ulkeler lütfen bana acıl yardım
Soru-Cevap 0
İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler
İslamiyetten Öncesi Asyanın Durumu İslamiyetten Önce Asyanın Durumu Hakkında Bilgi Sevgili melekler, Genel Türk Tarihi bölümümüzde en son...
Genel Türk Tarihi 2
İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ? İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ?
İslamiyetten Önce Asyadaki Devletler Asyada İslamiyetten Önce Bulunan Devletler Sevgili melekler, İslamiyet dönemi...
Dünya Tarihi 0
Asya - Yoksun Sen Asya - Yoksun Sen
Asya - Yoksun Sen yine sonbahar yine yağmurlu akşamlar yine sensiz o parklar yine bomboş ıslak sokaklar ardımızda yıllar düne sarılmış düne bağlanmış arzular bize kuşkun anılar yine aramızada çaresiz tükenmez yasaklar yoksun...
A-B Harfli Şarkılar 0