Asya - Hem Sana Hem Bana

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Asya - Hem Sana Hem Bana
Asya - Hem Sana Hem Bana daha neler gelecek bakalım bu başa
daha neler bozdursak ucuza

daha da çok yanıyor başımız boşuna
kime niye düşmanlık acaba
öfke bakları tatlı derler
tatlı nedir bilmeyenler
bize de günah
bir sana bir bana

sürüyor kara mecburuz evet sen bana ben sana
sevginin eli temizler bizi
yazık etmeden hem sana hem bana
öfkenin dili yola gelmeli
ayıp etmeden hem sana hem bana

Asya - Vurulmuşum Sana hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir? Düşler ve Umutlar Dizisi "Asya" Karakteri Gamze Karaman Kimdir?
düşler ve umutlar asya kimdir, düşler ve umutlar gamze karaman, gamze karaman kimdir Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi Düşler ve Umutlar bu ay içinde ekranlara gelecek. Dizide "Asya" karakterini oyuncu Gamze Karaman...
Reytingli Diziler 0
asya kıtasındakı ulkeler asya kıtasındakı ulkeler
asya kıtası uzerindekı ulkeler lütfen bana acıl yardım
Soru-Cevap 0
İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler İslamiyet Öncesi Asya Kıtasının Durumu Hakkında Bilgiler
İslamiyetten Öncesi Asyanın Durumu İslamiyetten Önce Asyanın Durumu Hakkında Bilgi Sevgili melekler, Genel Türk Tarihi bölümümüzde en son...
Genel Türk Tarihi 2
İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ? İslamiyetten Önce Asya 'da Hangi Devletler Bulunuyordu ?
İslamiyetten Önce Asyadaki Devletler Asyada İslamiyetten Önce Bulunan Devletler Sevgili melekler, İslamiyet dönemi...
Dünya Tarihi 0
Asya - Vurulmuşum Sana Asya - Vurulmuşum Sana
Asya - Vurulmuşum Sana vurulmuşum sana yüreğim bin parça ben deli divane peşinde bir pervane aman aman yalnızlık çok zor aman çok yaman aman aman kavuşmamız ne zaman allahım allahım bu sevda bir yangın cehennem misali yandım
A-B Harfli Şarkılar 0