1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Atatürk 1.68 mi ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Atatürkün boyunun 1.68 olduğunu biliyorum ama galiba doğru değilmiş. Hayır boyunun bu kadar önemi yok ki, önemli olan bu önemli şahsın boyutları.Ama yine de sormadan edemiyor insan 1.68 değilse kaçmış boyu ?

   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
Atatürk 1.68 mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Atatürk Genci misiniz?

  Atatürk Genci misiniz?

  Türk olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorsanız, Hürriyet ve istiklal karakteriniz ise, Milletin ve büyük ecdadımızın en kıymetli mirasından olan istiklal aşkı ile yaratılmış bir kişi iseniz. Çocukluğunuzdan bu güne kadar ailevi, hususi ve resmi hayatınızın her safhasını yakından tanıyanlarca bu aşkınız biliniyorsa, Size göre bir milletle şerefin, haysiyetin, namusun ve insanlığın yerleşmesi ve...
 2. Atatürk'ün çocuk sevgisiyle ilgili anılarına örnek verir misiniz?

  Atatürk'ün çocuk sevgisiyle ilgili anılarına örnek verir misiniz?

  Merhabalar melekler, Türkiye'nin kurtarıcısı ve okula gittiğimizden hatta doğduğumuzden beridir ismi geçen, resimlerden tanıdığım Atatürk'ün çocuk sevgisi nasıl dı ? Bununla ilgili yazılar yada makaleler var mı ? Paylaşırsanız çok minnettar kalacağım. Ebru T. Saygılar.
 3. Atatürkün Anıları Askerle Güreş hakkında bilgi verir misiniz

  Atatürkün Anıları Askerle Güreş hakkında bilgi verir misiniz

  KIzlar Atatürkün Anıları arasında yer alan Askerle Güreşi anısı hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Şimdiden Atatürkün Anıları Askerle Güreş anısı için çok tşk ederim.
 4. Atatürk'ün Bilinmeyen Özellikleri Neler öğrenmek ister misiniz?

  Atatürk'ün Bilinmeyen Özellikleri Neler öğrenmek ister misiniz?

  Atatürk'ün Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir Atatürk'ün Bilinmeyen Özellikleri Hakkında Bilgiler Türk ulusunun lideri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bilinmkeyen özellikleri olduğunu biliyormuydunuz? Ee bilseniz, bu özellikler bilinmeyen olmazdı değil mi? :) Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden tüm misafirler, bu yazımızda Atatürkün bilinmeyen özellikleri neler öğreniyor ve bu konuda...
 5. Atatürkün sanata verdiği önemi kısaca açıklayabilir misiniz

  Atatürkün sanata verdiği önemi kısaca açıklayabilir misiniz

  Melekler merhaba. Öğretmen ödev olarak Atatürkün sanata verdiği önem hakkında araştırma yapmamızı ve kısaca bu önem hakkında açıklamalar yazmamızı istedi. Bana yardım edebilirmisiniz bu konuda ?

Sayfayı Paylaş