gebe
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Atatürk 1.68 mi ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Atatürkün boyunun 1.68 olduğunu biliyorum ama galiba doğru değilmiş. Hayır boyunun bu kadar önemi yok ki, önemli olan bu önemli şahsın boyutları.Ama yine de sormadan edemiyor insan 1.68 değilse kaçmış boyu ?
   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.192
  Beğenilen Mesajlar:
  2.681
  Ödül Puanları:
  113
Atatürk 1.68 mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Atatürk!!!

  Atatürk!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=mywhgfE-QtI
 2. Atatürk Genci misiniz?

  Atatürk Genci misiniz?

  Türk olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorsanız, Hürriyet ve istiklal karakteriniz ise, Milletin ve büyük ecdadımızın en kıymetli mirasından olan istiklal aşkı ile yaratılmış bir kişi iseniz. Çocukluğunuzdan bu güne kadar ailevi, hususi ve resmi hayatınızın her safhasını yakından tanıyanlarca bu aşkınız biliniyorsa, Size göre bir milletle şerefin, haysiyetin, namusun ve insanlığın yerleşmesi ve...
 3. Türk Telekom'dan 1.68 milyar YTL’lik kár

  Türk Telekom'dan 1.68 milyar YTL’lik kár

  SABİT telefon operatörü Türk Telekom’un, 9 aylık net kárı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6 düşüşle, 1 milyar 68 milyon YTL olarak gerçekleşti. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom’un aynı dönemler itibarıyla faiz, amortisman ve vergi öncesi kárı (FAVÖK) ise, yüzde 8.8 artışla 3 milyar 412 milyon YTL oldu. Türk Telekom’un ilk 9 aydaki toplam gelirleri ise yüzde 10.4...
 4. Atatürkün Anıları Askerle Güreş hakkında bilgi verir misiniz

  Atatürkün Anıları Askerle Güreş hakkında bilgi verir misiniz

  KIzlar Atatürkün Anıları arasında yer alan Askerle Güreşi anısı hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Şimdiden Atatürkün Anıları Askerle Güreş anısı için çok tşk ederim.
 5. Atatürkün sanata verdiği önemi kısaca açıklayabilir misiniz

  Atatürkün sanata verdiği önemi kısaca açıklayabilir misiniz

  Melekler merhaba. Öğretmen ödev olarak Atatürkün sanata verdiği önem hakkında araştırma yapmamızı ve kısaca bu önem hakkında açıklamalar yazmamızı istedi. Bana yardım edebilirmisiniz bu konuda ?

Sayfayı Paylaş