1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk afyon'da

Konu, 'Atamızın Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Atatürk afyon'da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk!!!

Atatürk!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mywhgfE-QtI
  2. Afyon'dan yemek tarifleri

Afyon'dan yemek tarifleri

afyon yemek tarifleri afyonun yemekleri afyona ait yemekler Afyon'dan yemek tarifleri Sakala Çarpan Çorbası Malzemeler: 1/2 su bardağı yeşil mercimek 6 su bardağı su (tavuk suyu veya et suyu tercih edilir) 2 adet küçük kuru soğan 4 yemek kaşığı tereyağı veya margarin 3 yemek kaşığı un 2 tatlı kaşığı tuz 1/2 su bardağı tel şehriye 1 yemek kaşığı kuru nane Hazırlanışı:...
  3. Konya'nın manyağı nedir bu Afyon'un Kaymağı

Konya'nın manyağı nedir bu Afyon'un Kaymağı

konyanın manyağı afyonun kaymağı konyanın manyağı afyon kaymağı nasıl yapılır kaymak nasıl yapılır video Afyonkarahisar'ın dünyaca ünlü kaymağının sırrı neymiş meleklerim hadin hep beraber okuyup öğrenelim :) Canan Uğurlu'nun haberi Afyon kaymağının lezzet sırrının, özel kaplarda ve manda sütünden, tekniğine uygun yapılmasında saklı olduğunu belirten üreticiler, kaymağın sadece 250...
  4. Atatürk nasıl öldü

Atatürk nasıl öldü

merhaba Atatürk nerde ne zaman ve nasıl öldü ayrıntılı bilgi verirmisiniz
  5. AtatÜrk'e gÖre atatÜrk

AtatÜrk'e gÖre atatÜrk

İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa...

Sayfayı Paylaş