1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk Cenaze Namazı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Atatürk Cenaze Namazı kılındı mı kılındıysa bilginiz var mı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Atatürk Cenaze Namazı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atamızın cenaze namazı

Atamızın cenaze namazı

Son vazifeler yerine getirilirken, dini şart ve örfler itina ve hassasiyetle yerine getirilmiştir. Cenaze namazının bir camide kılınıp kılınmama yolunda dinen ne gerektiği konusunda, Makbule Atadan Hanımefendi Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Hasan Rıza Soyak'a danıştı, İlahiyat Fakültesi kelam ilmi ve İslam Felsefesi ordinaryüs Profesörlerinden Mehmed Şerafettin Yaltkaya'nın fikri alındı. Din...
  2. Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı?

Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı?

Atatürk Cenaze Namazı Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı?" diyen misafirlerimiz için ve Mustafa Kemal Atatürk'ün cenaze namazı hakkında merak edenler için bu sayfamızda Atatürk'ün cenaze namazı hakkında bilgileri paylaşıyoruz Melek'lerim. Atatürk'ün cenaze namazı 19 Kasım 1938 günü Dolmabahçe Sarayı'nda kıldırıldı. Aynı gün çok büyük bir...
  3. Atatürk'ün Cenaze Namazı Nerede Kılındı merak ettim

Atatürk'ün Cenaze Namazı Nerede Kılındı merak ettim

Atatürk'ün Cenaze Namazı Nerede Kılındı merak ettim bu konuyla ilgili okulda hiç ders görmedim ya birden düşündüm de meraklandım:S
  4. Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba

Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı bu konuda bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen.
  5. Cenaze namazı nasıl kılınır ?

Cenaze namazı nasıl kılınır ?

Bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum cenaze namazı nasıl kılınır ?

Sayfayı Paylaş