1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürkün Çevre Sözleri nelerdir acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba sizden Atatürkün Çevre Sözleri nedir bu konuda bana Atatürkün Çevre Sözlerini yazarsanız çok sevinirim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atatürkün Çevre Sözleri nelerdir acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürkün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri nelerdir?

Atatürkün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri nelerdir?

Merhaba... Hepinize günaydınlar ve keyfili bir gün diliyor ve sizden bir rica da bulunuyorum bana mümkünse Atatürkün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri paylaşımını yapar mısınız lütfen!
  2. Mustafa Kemal Atatürk'ün Söylediği Çevre İle İlgili Sözlerden Bazıları

Mustafa Kemal Atatürk'ün Söylediği Çevre İle İlgili Sözlerden Bazıları

Atatürkün Çevre Sözleri Atatürkün Çevreyle İlgili Sözü Sevgili melekler, Mustafa Kemal Atatürk pek çok konuda kulaklara küpe olacak cinsten güzel sözler söylemiş mesajlar vermiştir. Daha önce çoğunu paylaştığımız bu sözler sporla, sanatla, kadınlarla ve daha birçok konu ile ilgiliydi. Bu yazımızda ise Atatürkün çevre sözleri nelermiş onlardan birkaçını sizlerle paylaşıp, öğreneceğiz.. :)...
  3. Atatürkün Çanakkale İle İlgili Sözleri nelerdir

Atatürkün Çanakkale İle İlgili Sözleri nelerdir

Arkadaşlar hepinize selam olsun ve iyi günler olsun size bir soru soracağım acaba Atatürkün Çanakkale İle İlgili Sözleri nelerdir?
  4. Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

kızlar ben Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır gerçekten de çok merak ediyorum tahmin ettiğim ve hayal ettiğim Atatürk'ün Boyu uzun ama gerçekten Atatürk'ün Boyu Ne Kadar işte onu da bilen varsa yazsın ya
  5. Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba

Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı bu konuda bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen.

Sayfayı Paylaş