1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürkün Gerçek Boyu kaç acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba Atatürkün Gerçek Boyu kaçtır bilen var mı ya varsa lütfen paylaşsın harbiden çok merak ettim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atatürk'ün Gerçek Boyu Kaçtır
    Atatürk'ün Boyu kaç santim

Atatürk'ün boyuyla ilgili birkaç bilgi bulunsa da resmi TBMM kayıtlarına göre Atatürk'ün gerçek boyu 1.68 m'dir. Ayrıca İngiltere'de balmumu heykellerinin sergilendiği müzedeki Atatürk heykeli de Gerçek 1.68 olan orjinal boydadır.

Atatürkün Gerçek Boyu kaç acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gerçek Atatürk Milliyetçiliği

Gerçek Atatürk Milliyetçiliği

Atatürk'ün Türkçülüğü Ulu Başbuğ Atatürk ve onun kutlu ülkülemi (ideolojisi) olan Atatürkçülük, bugüne kadar budunumuza yanlış tanıtılıp, yanlış öğretilmiştir. Komünist kafalar, yıllar boyu, Ata'yı solcuymuş gibi göstererek, hem siyasal getiri elde edebilmek amacıyla istismar ettiler hem de Türkiye'yi kurtaracak tek ülkülem olan Atatürkçülüğün içini boşaltarak, genç kuşakların gerek...
  2. Hazal Kayanın boyu kaç

Hazal Kayanın boyu kaç

Merhaba arkadaşlar Hazal Kayanın boyu kaç cm acaba
  3. Beren Saat Boyu Kaç

Beren Saat Boyu Kaç

Beren Saat Boyu Kaç ? Selam arkadaşlar acaba Beren Saatin Boyu Kaç bilen var mı
  4. Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

kızlar ben Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır gerçekten de çok merak ediyorum tahmin ettiğim ve hayal ettiğim Atatürk'ün Boyu uzun ama gerçekten Atatürk'ün Boyu Ne Kadar işte onu da bilen varsa yazsın ya
  5. Atatürkün boyu kaç cmdi ?

Atatürkün boyu kaç cmdi ?

Atatürk kısa boyluymuş doğru mu, başka bir yerde de uzun diye okumuştum ama. Boyu kaçtı bilgi varmı ?

Sayfayı Paylaş