1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atatürkün kısa sözleri ve anlamlarını yazarmısınız???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ödevim için sizden yardım istiyorum. Atatürkün söylediği kısa ancak anlamlı sözlerini listelemem gerekiyor. Lütfen bildiklerinizi yazarmısınız?

atatürkün kısa sözleri ve anlamlarını yazarmısınız??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk Sözleri kısa ve anlamlı

Atatürk Sözleri kısa ve anlamlı

Atatürk sözleri Atatürk sözleri anlamları Atatürk sözleri kısa Ulu önder Atatürk'ün biz gençlik için ibrek ve ders alınacak o muhteşem sözlerini sizler için veriyoruz arkadaşlarım. Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz. Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden...
  2. Atatürk sözleri ve anlamları

Atatürk sözleri ve anlamları

Ulu önder Atatürk'ün söylediği sözler ve bu sözlerin anlamlarını sizlere vermek istiyoruz arkadaşlarım. Bağzı eski kelimelerle karşılaşabilirsiniz bunun için google size iyi bir kaynak olacaktır diye düşünüyorum. Zaten bütün sözlerin şu anda kullanıldığını da göreceksiniz. Zorlandıklarınızın anlamlarını bizlere sorabilirsiniz. Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle...
  3. Dini atasözleri ve anlamları

Dini atasözleri ve anlamları

Dini Atasözleri nelerdir dini atasözleri ve anlamları Herkese hayırlı günler diliyor ve bu yazımızda dini güzel sözlere yer veriyoruz Melek'ler. Dini atasözleri ve anlamlarını merak eden tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Allah bir kapıyı kapatırsa ötekini açar İşi büsbütün bozulan, bir çıkmaza düşen insan karamsarlığa kapılıp Yüce Allah`tan umut kesmemelidir. Çünkü Allah...
  4. çok kısa komik sözler yazarmısınız

çok kısa komik sözler yazarmısınız

Arkadaşıma büyük bir sürpriz hazırlıyorum ama kısa kısa birkaç komik söz lazım, değişik olsun istiyorum, forumunuzda varmıdır acaba ?
  5. kısa kısa cuma günü mesajları yazarmısınız

kısa kısa cuma günü mesajları yazarmısınız

Hayırlı Cumalar, biraz geç oldu ama olsun, kısa cuma mesajları yazarsanız çok memnun olurum. Herkesin dileği duası kabul olsun inş..

Sayfayı Paylaş