1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Atatürk'ün Öğretmenler İçin Söylediği Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

öğretmenler günü sözleri, 24 kasım öğretmen günü sözleri, eğitim ile ilgili sözler
    Her yıl 24 Kasım tarihin de öğretmenler günü kutlanır. Atatürk eğitime ve eğitimin temelini atan öğretmenlere çok değer verirdi. Mustafa Kemal Atatürk'ün öğretmenler için söylediği birbirinden anlamlı ve değerli güzel sözleri bizler de sizler için paylaşıyoruz.

< Konu Resmi..>

Atatürk'ün Öğretmenler İçin Söylediği Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlana'nın Aşk İçin Söylediği En Güzel Söz Burada

Mevlana'nın Aşk İçin Söylediği En Güzel Söz Burada

Aşk İçin Ne Güzel de Söylemiş Mevlana Mevlana'nın Aşk İçin Söylediği Söz Sevgili melekler, aşk ne demektir denildiğinde herkes farklı bir tarif verir, kimine göre acı, kimine göre ise büyük bir mutluluk :) Bakın tasavvufun e önemli ismi Hz.Mevlana aşk için ne söylemiş, Aşk İçin Ne Güzel de Söylemiş Mevlana :)
  2. Mustafa Kemal Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet Han Hakkında Söylediği Güzel Sözler

Mustafa Kemal Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet Han Hakkında Söylediği Güzel Sözler

Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet Hakkında Söyledikleri Fatih Sultan Mehmet Hakkında Atatürk'ün Sözleri Sevgili melekler, Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (S.A.V) 'in Fatih Sultan Mehmet hakkında ki sözlerini daha önce paylaşmıştık. Bu sayfamızda da merak edenler için Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet Hakkında Söyledikleri konumuzla sizlerleyiz... Atatürk'ün Fatih Sultan Mehmet'in...
  3. Öğretmenler günü için atasözleri

Öğretmenler günü için atasözleri

Selam herkese. Lütfen bana öğretmenler günü ile alakalı atasözleri yazar mısınız, bu gün mutlaka öğrenip yazamam lazım. Ayrıca ben de araştırıyorum ama siz çok çabuk cevap veriyorsunuz :)
  4. Atatürk'ün öğretmenler için söylediği sözleri yazar mıısnız

Atatürk'ün öğretmenler için söylediği sözleri yazar mıısnız

Atatürk bir sürü güzel söz söylemiş.Herhalde öğretmenler için de söylemiştir. Varmı bu sözlerde forumunuzda ?
  5. Öğretmenler günü ile ilgili  güzel sözler

Öğretmenler günü ile ilgili güzel sözler

24 kasım öğretmenler günü,24 kasım öğretmenler günü sözleri,öğretmenler günü ile ilgili özlü sözler,en güzel öğretmenler günü sözleri Her Yıl 24 Kasım'da değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü ' nü kutluyoruz. İşte Eğitim Öğretim ile İlgili sözler (Öğretmenle İlgili Sözler) Öğretmenle ilgili özlü sözler... * Bir millet irfan ordusuna malik olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar...

Sayfayı Paylaş