1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atatürkün sporla ilgili özlü sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar selam olsun hepinize atatürkün sporla ilgili özlü sözleri var mı acaba ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

atatürkün sporla ilgili özlü sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

atatürkün sporla ilgili söylediği sözler ben türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim sözünün açıklaması atatürkün sporla ilgili söylediği özdeyişler Mustafa Kemal Atatürk'ün sporla ilgili söylemiş olduğu sözleri sizler için sunuyorum. Ben sporcunun çevik ve namuslusunu severim. Spor, ahlaktır. Türk gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır....
  2. Atatürk'ün sporla ilgili kısa sözleri

Atatürk'ün sporla ilgili kısa sözleri

atatürkün sporla ilgili sözleri atatürkün sporla ilgili atasözleri atatürkün sporla ilgili özlü sözleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün sporla ilgili özlü ve güzel sözlerini merak edenler için ve ilgili üyelerimiz, ayrıca misafirlerimiz için, bu sayfamızda paylaşıyoruz arkadaşlar. Atatürk'ün Spor İle İlgili Sözleri 1 Türk sosyal bünyesinde spor hareketlerini düzenlemekle görevli...
  3. Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler

Yaşamla İlgili Özlü Sözler - Yaşamla İlgili güzel sözler var mı? Arkadaşlar bana acil Yaşamla İlgili Özlü Sözler lazım bana önerilerinizi bekliyorum
  4. Atatürk'ün Ayrımcılıkla İlgili Özlü Sözleri BURADA MELEKLER!

Atatürk'ün Ayrımcılıkla İlgili Özlü Sözleri BURADA MELEKLER!

Atatürk'ün Ayrımcılıkla İlgili Sözleri Atatürk'ün Ayrımcılıkla İlgili Söylediği Özlü Sözleri Hümanis düşüncelere sahip biri olarak bu yazımızda benim gibi ayrımcılığı sevmiyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, Atatürk'ün ayrımcılıkla ilgili söylediği özlü sözleri paylaşımında bulunmak istiyorum ve siz kardeşlik yandaşı olan tüm arkadaşlarımı Atatürk'ün söylediği ayrımcılıkla ilgili...
  5. Atatürk 'ün Sanatla ve Türk Kültürü İle İlgili Olarak Söylediği Özlü Sözler

Atatürk 'ün Sanatla ve Türk Kültürü İle İlgili Olarak Söylediği Özlü Sözler

Bu konu; Atatürk 'ün Sanatla ve Türk Kültürü İle İlgili Olarak Söylediği Özlü Sözler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Başkomutan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 'ün ne kadar ince ruhlu zarif bir insan olduğunu sanata ve sanatçıya verdiği önem ile sanatla ilgili olarak söylediği sözlerden kolaylıkla anlayabiliriz. Akılda en çok kalan sözlerinden biri olan sanatsız kalan bir...

Sayfayı Paylaş