Ateş basması yaşayanlar hamilelik belirtisi mi

fgn

Yeni Üye
Üye
Ateş basması yaşayanlar hamilelik belirtisi mi

Ateş basması hamilelik belirtisi mi Al basması hamilelik belirtisi mi melek kadınlar kulübü forum'da

merhaba bende daha önce bunu yazmıştım ancak hiç kimseden ses çıkmayınca konu olarak eklemeye karar verdim

bu yorumu görür görmez hemen üye oldum aynı sorun bu aralar bende de var sadece ateş basma hariç aksine buz gibiyim ama burada aynı beni anlatır gibi olmuş merak ediyorum sonuç ne oldu ben doktora gittim ancak her zamanki gibi doktor pek ilgilenmedi hatta iltihap olabileceğini söyledi antibiyotik yazdı ilaçları aldım ancak kullanmadım. güvenemedim çünkü iltihap konusunda haklı olabilir fakat idrarda yanma olmuyor bende yada herhangi bir durum görmedim.

ne olur ne olmaz iltihaptan ölmem herhalde diye bebek varsa umuduyla ona zarar vermek istemiyorum. herhangi bir tanı koyulamıyor adete daha var. hem doktora gitmeden bir gün önce bir anda iki kez titreme gibi mide bulantısı geçirdim. yanlız gittiğim gün ağrılarım hafifledi de bugün üçüncü gün çok ağrım yok ama gene de var bazen çok genelde belirsiz piskolojikti demek ki diyede düşündüm baya karışık durum bekliyorum sadece :D eşimde bebek istemiyor ben istiyorum ayrıca 20 gündür ayrıyız da ailesi yüzünden acılarımla birlikte MAL oldum yani xDD bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım konu baya olmuş açılalı ve bir şekilde görmemişiz ne dediğini. Umarım hamile kalmışsındır umarım bebeğin olmuştur. ne bileyim umarım işte. Keşke yeniden gelsen de durumdan bizi de haberdar etsen hayatım.

Geri