Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Benim beklediğim regl tarihim bugün 2 gün gecikti, bu sabaha karşı da wc kalkmıştım yerime yattım bir bulantı başladı, zor tekrar uyuyabildim, 7,30 da kalktığımda hala bulantı vardı. Elimden dolayı anneme bırakıyor sabahları eşim oraya gittim annem kekik içirdi o biraz iyi geldi, birde göğüslerim gerçi benim her ay olur, acıyor işte, uyku durumu ise hiç hayatımda olmadığı kadar arttı başım yastığı görür görmez içim geçiyor, gündüz gece öyle taş gibi uyuyorum, normalde o kadar nazlıdır ki uykum dün hafif bir kasık ağrım vardı bugün yok, bugünde çok sıkıntım var sürekli terliyorum gerçi havada çok ısındı.
Bilemiyorum bunlar belirti olabilir mi bakalım 13 mayısta regl olmuştum geçen ay o güne kadar bekliycem eğer regl olmazsam sonrada gidip kan tahlili yaptırıcam kesin sonuç evde yapılanlara güvenemiyorum, bu ay gebe kalırsam büyük süpriz olacak.
Duaların elbette kabul görür, Allahın katında hiçbir dua karşılıksız kalmaz Allahın izni ile sen devam et canım dualarına, Allah'da kabul eder inşallah, çok öptüm iyi geceler cici ANNECİM :)

lalezar umarım hamişsindir canım . sabırsızlıkla sonucunu bekliyoruz . güzel haberler vereceksin bize inşallah

canım benim çok sağol 12.den sonra çalışmlara devam demişsin tabiki devam edicem ama tatilde sanırım çünkü ayın 14.den sonra yokum ama gelince sizlere gelişmeleri aktarıcam canımm belki hotelden de internete girip yazarımm tablomu

Ayyy inşallah canım yaaaaa.. Umarım belirtilerin hamişlik belirtisidir. Dualarım seninle... Ben 2 gün geciktikten sonra test yapmıştım. Pozitif çıkmıştı. Sonucunu bir an önce bizle de paylaş lütfen...

Birkaç gün daha beklemek istiyorum canım, tek çizgiyi görünce moralim regl olmaktan daha çok bozuluyor nedense

inşallah bebektendir canım. evet ateşin ölçümlerine göre yükselişe geçmiş . son günlerde ölçtüğün için birşey diyemiyorum ama regl tarihin nezaman? istersen günlük ölçümlerini ateş tabloları sayfasına koy ben hergün oraya konan tablolara yorum yazıyorum canım .
umarım sendende güzel haberler alırız buay . hakkında hayırlısı olsun
slm canim tsk ama bu ates tablosu nerde nasil yapicam simdilik canim 36.7 ve 36.8 arasi hergun bu sekilde bana tarif edersen tabloyu sevnirim canim cok tsk benim reglimde normalde haziranin 14 de canim az kaldi bakalim

kizlar ates tablolarina nasil giriliyor bana tarif edermisiniz sanirim efsun arkadasimiz online deyil siz yardimci ola bilirmisiniz

000211vt2.jpg

Canlarım güzel bi şiir sizinle paylaşmak istedimmm umarım sizde beğenirsiniz

gel benim adını koyamadığım
nazlı bebeciğim
gel de annen sana ninniler söylesin
eğer korkun kötülüklerden yanaysa
ben varım
...
gözlerin yeşil olsun bahar gibi
dudağın gül goncası
yarınların sımsıcak
bekleyen annenin yüreğine inat
...