Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

efsuncum afiyet olsun verdiğin bilgiler içinde tşk bu akşam derece alayım ben o zaman yarın sabahla birlikte ölçmeye başlarım

buarada teşekkür ederim.çayım demleniyo şuan onu bekliyorumm
bilgiler içinde rica ederim.bildiğim kadarıyla herzaman yardımcı olmaya çalışırım.
evet canım yarın ölçmüş ol bakalım birdahaki ay için regline doğru ateş seyrini bilmemiz çok önemli.inş.olmazsın tabi ama olursan da regl.şuan ateş seyrini bilirsek birdahaki ay regline yakın daha kesine yakın yorumlar yapabilirim.

efsun benim için yorum yapmadın ???

günaydın herkese .... sabah ölçüm yaptım 4. günüm bugün 36,27 ..

umarım ilk ve son tablon olur bu lalezar ve hamiş olursun hayırlısıyla canım
sanırım derecen 36.0-36.3 aralığında regl oluyosun.tahminen canım tabi bilemem kesin olarak.ilk gün ölçmüş olsaydın birdahaki ölçümlerinde daha kolay olurdu yorum yapmam.ama inş. olmazsın regl.
4.gününde olduğuna göre 13mayısta regl olmuşsun.
peki regl aralığın kaçgün canım?

kelebekcim ateşin güzel ilerliyo fakat regl dereceni bilemediğim için bişey diyemem canım şuan.regline engeç 2-3 gün kala az çok belli olur ateşinden düşüş veya artma olmasına göre.
1 gün ara vererek çalışma yapabilirsin canım artık.

Çok teşekkürler Efsuncum. Heyecanla bekliyorum ben de. Hayırlısı neyse o olsun inşallah. 3 aydır ilk kez bu ay çok bilinçli çalıştık. Umarım boşa çıkmaz emeklerimiz. :) Tabi ki sizlerinki de inşallah.

Bu arada herkese GÜNAYDIIIIIIIINNNNNNN! :)
:yahoo:

Çok teşekkürler Efsuncum. Heyecanla bekliyorum ben de. Hayırlısı neyse o olsun inşallah. 3 aydır ilk kez bu ay çok bilinçli çalıştık. Umarım boşa çıkmaz emeklerimiz. :) Tabi ki sizlerinki de inşallah.

Bu arada herkese GÜNAYDIIIIIIIINNNNNNN! :) :yahoo:
günaydın canım
rica ederim kelebekcim.amin canım Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inş.

hoş buldum arkadaşlar, sular kesilecek diye anons yaptılar semanta gibi işleri bitirip geldim :D
Regl aralığım genelde 5-6 gün akadar öne gelerek olur yani bir dahakine sanırım 7 sinde falan olurum

Geri