ateş ölçme yöntemiyle ve klomenle hamiş olanlar yardım edin lütfen!!!

sılam_nisa

Hamiş Melek
ateş ölçme yöntemiyle ve klomenle hamiş olanlar yardım edin lütfen!!!
klomenle hamilelik belirtileri klomenle gebelik belirtileri
Arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım ve klomenin geciktirici bir etkisinin olduğunu biliyorum şuan adetimden 3 gün geçti ve ben test yapmıyorum çünkü regl ateşim 36 iken ve benim 2 gün öncesine kadar ateşim 36.6 iken şuan son iki gündür 36.2 oldu bu durum hamile değilsin anlamına geliyor diye düşünüyorum ama eşim ısrarla test yapmamı istiyor ben ise adetimi beklemekten yanayım yani okdadar kesin hamile olmadığıma inanıyorum ...Şimdi klomen kullanan arkadaşlar bana kaç gün gecikme yaşadıklarını yazabilirler mi?Ateş ölçme yöntemini kullanan arkadaşlarım da bu ateş değerine rağmen test yapıp yapmama konusunda fikir verebilirler mi?LÜTFEN YORUM YAZIN KIZLAR :uhu:

Arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım ve klomenin geciktirici bir etkisinin olduğunu biliyorum şuan adetimden 3 gün geçti ve ben test yapmıyorum çünkü regl ateşim 36 iken ve benim 2 gün öncesine kadar ateşim 36.6 iken şuan son iki gündür 36.2 oldu bu durum hamile değilsin anlamına geliyor diye düşünüyorum ama eşim ısrarla test yapmamı istiyor ben ise adetimi beklemekten yanayım yani okdadar kesin hamile olmadığıma inanıyorum ...Şimdi klomen kullanan arkadaşlar bana kaç gün gecikme yaşadıklarını yazabilirler mi?Ateş ölçme yöntemini kullanan arkadaşlarım da bu ateş değerine rağmen test yapıp yapmama konusunda fikir verebilirler mi?LÜTFEN YORUM YAZIN KIZLAR :uhu:
merhaba canım ben kılomn 5 ay kullandım ılk 4 seferde hıc gecıkme olmadı tam gvununde oldu buyuk ıhtımal hamiştırsın canım ben ılk bebeğimde ılk kullandım ay hamiş kalmıştım ateş ocmekten bek anlamıyom canım havaların soğuk olmasıyla duşmuş ola bılır canım

pirenses cevap yazdığın için çok teşekkürler ben bugün 4 günlük gecikmeyle adet oldum hakkımızda hayırlısı....

klomen

arkadaşlar bende klomen kullandım ardından çatlatma iğnesi oldum bugün adetim geçeli 5 gün oldu idrar testi negetif çıktı dün kan verdim sonuç yarın çıkcak ama ben sanki adet olacak gibi sancı çekiorum ve kasıklarım çok ağrıo sizce niye böle oldu sancılardan dolayı artık adet olmak bile istiyorum

arkadaşlar bende klomen kullandım ardından çatlatma iğnesi oldum bugün adetim geçeli 5 gün oldu idrar testi negetif çıktı dün kan verdim sonuç yarın çıkcak ama ben sanki adet olacak gibi sancı çekiorum ve kasıklarım çok ağrıo sizce niye böle oldu sancılardan dolayı artık adet olmak bile istiyorum

klomen ne ve nezaman kullanılıyor

Merhabalar öncelikle aramıza hoş geldiniz. Sorunuzun cebabını BURAYI TIKLAYARAK bulabilirsiniz.

Sevgilerimizle.

bir de bi soru daha

herkese merhaba...yeniyim buralarda..pekte bilgim yok açıkçası...internette yazan yazılarda beni pek aydınlatmadı..
Melekler Mekanı - adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir
sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor ama gün sonuna doğru azalıyor bulantılar...bunun yanısıra kasık ağrıları ve yoğun bir şekilde baş ağrım var...acaba diyorum böyle kısa bir sürede gebe kalma olasılığı varmı yoksa ben mi hayal kuruyorum...anlayabileceğim bir diille cevap verebilirseniz sevinirim..

şimdiden teşekkürler.

lütfen birrlerii bana yardımcı olsun.klomen kullandım buay ayrıyetende ateş ölçüyoruö.yumurtlamadan sonra yani 16.günden sonra ateşlim 36.8 36.9 gidiyo.1.5 senedir ölçerim ilk defa bukadar yüksek.neoluyo anlamıyorum ben.ilaçmı yükselti nedir.24.günüm bugun

Geri