Atesle Yanmak

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Atesle Yanmak
Gözlerim yanıyor, kalbimden gelen alevler vuruyor yüzüme...Sol göğsümün üstünde alev alev atan bir yürek var. Üzerine soğuk sular serpsemde dinmiyor bu alev...Çembere dönüyor ateşler içimde, döndürüyor başımı bişeyler, uyuşmak ve hamur olmak istiyorum. Hayata helva gözlüklerle bakmak, başımı yastıktan hiç kaldırmamak, uyumak ve günler sonra uyanmak istiyorum. Uyandığımda içimdeki tüm ateşlerin geçtiğini hissetmek, buz gibi serin olmak istiyorum...Gözlerimi açtığımda hayatın hala sımsıkı avuçlarımda durduğunu, sevdiklerimin, özlediklerimin yanıbaşımda durduğunu, sevgilimin elimi sımsıkı tuttuğunu ve korkma artık hepsi geçti, ben yanındayım dediğini duymak istiyorum. Gökyüzüne bakıp şükretmek, teşekkürlerin en büyüğünü evrene göndermek istiyorum....
En büyük mucizeyi bekliyorum, bana en büyük görünen, olmaz gibi görünen mucizeyi görmeyi bekliyorum..Herşeyin pembe bir pamuk helva gibi zevkle yendiğini ve hiç bitmediğini görmek istiyorum...

Geceye dalmak istiyorum gözlerim karanlıkta açık. Karanlığa bakarken içimdeki aydınlık dünyada istediklerimin gerçekleşeceğini bana anlatacak meleklerle karşılaşmak istiyorum. Onlara değip bir kez daha evrene teşekkür etmek istiyorum...

Hayata yeniden başlamak istiyorum, bulutların dağılmasını, sevgili huzurumun beni hiç yanlız bırakmamasını, mutluluk denizinde bir ömür yüzmeyi istiyorum...

Geri