1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Athena - Çatal Yürek

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Athena - Çatal Yürek
    buradayım herşeyin ortasında hani dere tepe akar giderya boyun eğmez çataL yürek bekler durur yol ayrımında
    sağdanmı gitmeli soldanmı gitmeli?
    uymadı ortadan gel yamaN yoL bizimkisi
    ah görmeden olmuyor tadını bilmiyor
    sen benim olmasanda içimdeki susmuyor
    damarına basmadıkça kendini buLmuyor aman aman...!
    kanatLanırım bir gün fezaya
    belki yarın dalarım okyanusa
    kim biLir bu çataL yürek
    neler ister yoL ayrımında
    sağdanmı gitmeli soldanmı gitmeli?
    uymadı ortadan gel yamaN yoL bizimkisi

Athena - Çatal Yürek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  3. Athena - Caydıran

Athena - Caydıran

Athena - Caydıran Baldırı çıplak kalpler Gönül neler ister Tükenmiyor bahaneler Asayiş berkemal Yoktur telaşa mahal Kıvraktır manevralar Sahibi yoktur Olmaz olamaz kıyametler kopsada Yok mudur çaresi sonsuzluğa kadar Senin olmaz benim olmaz Ah kimsenin olmaz kimseye kalmaz Yok mu şu insandaki ego ego Caydıran yalan dolan Şaibeli rus ruleti Herkesin yeri belli Sahibi yoktur Olmaz olamaz...
  4. Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu beyoglunda gezersin gozlerini suzersin sevdicegim yawrucagim nicin nicin beeniii uzersin mavi gozluk takarsin cook canlarii yakarsin sevdicegim yavrucagim nicin nicin beenii uzersin gel gel gel bana gel bana gel gel gel yanima yanima gel
  5. Yüreğimden

Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...

Sayfayı Paylaş