1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.155
    Ödül Puanları:
    113

Athena - Yaşamak Var Ya

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Athena - Yaşamak Var Ya ayıpsa ayıp olsun

farketmez boşver doğrusu

sonradan sarılsanda

yok artık yeniden seversin

ah yaşamak var ya

kimseyi hafif sanma

kalirsin yalnız başına

korkma ölmezsin şimdi

yok artık vaktin var daha

ah yaşamak var ya

bilsen bir nedeni var

ama çok uzaklarda

kaybolma bir yere

koparşın dönemezsin

ah yaşamak var ya

Athena - Yaşamak Var Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan - Var Ya

Alişan - Var Ya

Bir alev oldum gözlerin için Bir rüzgar oldum saçların için Bir hayal oldum mutluluk için Bir dünya kurdum ikimiz için Kulun oldum ben kölen oldum ben Bu aşk uğruna heder oldum ben Var ya sevdamı dağlara yazarım Var ya gözümü kırpmam yakarım Var ya aşkına ömrümü adarım Var ya ben var ya
  2. Hakan Taşıyan - Sen Varsın Ya

Hakan Taşıyan - Sen Varsın Ya

İçimde bir ateş yanar Hasretini tattırdın yar Volkanlara ne gerek var Yangınlara ne lüzüm var Yüreğimde sen varsın yar Yaşamışım neye yarar Zaten zehir sensiz yıllar Yokluğun bir ölümdür yar Denizlere ne gerek var Yağmurlara ne lüzüm var Gözlerimde sen varsın yar Yokluğun bir ölümdür yar Sigaram hep hasret kokar Duman olur uçarsın yar Anılara ne gerek var Resimlere ne lüzüm var Yüreğimde...
  3. Demir Demirkan - Aşk Var Ya

Demir Demirkan - Aşk Var Ya

Seni ilk günü gördüğüm varya İçimi içimden duyan varya Gel gibi kal gibi gün gibi bugün gibi Gözümü gözümden bilen varya Elimi elimden tutan varya Gel gibi kal gibi gün gibi bugün gibi Geçen yılların ardından değişen bir şey olmadan İçimizdeki aşk solmadan neden bu korku neden bu gözyaşı Daha bizbize doymadan yelkovan zamanı vurmadan Aşk dediğin büyük yalan, yalan var ya Seni ilk günü...
  4. var ya seni....

var ya seni....

Sana bugün bir şiir yazdım İçinde sen vardın Seni yazdım En incesinden kelimelerle Yüreğimi boşalttım Küçücük sayfaya Sana söyleyemediğimi ve Hissettiklerimi Bir bir anlattım Duyar mısın sanki sesimi Duyar mısın içimdeki Sessiz çığlığı Duyar mısın bilmem Sensizliğimin acısını Boş ver duyma sen beni Boş ver hissetme Seni içimde hissettiğimi Sahi bilsen ne ki Bir yarım sigaram Bir şişe biram Bir...
  5. kapıda sperm varsa ya

kapıda sperm varsa ya

Tuvalete girerken korkar oldum artik bugun de pecetem yoktu adet oldum mu diye hafif parmagimi iceri soktum ama sonra telas ettim kapida sperm fln varmidir diye boyle bisey mumkun mu abla mesela biri bosalip elini yikamasa biz temas etsek ?

Sayfayı Paylaş