1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Atıf Yılmaz Batıbeki hakkında bilgiler

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  atıf yılmaz batıbeki hakkında bilgiler, kısaca hayatı, kimdir, biyografisi


  Türk Sineması'a emeği oldukça fazla geçen Atıf Yılmaz Batıbeki hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler.

  < Konu Resmi..>


  1925 yılında Mersin’de doğdu. Sinemayla ilgili yazılar yazdı. Afiş ressamlığı yaptı. Sinemaya asistan olarak geçti (1950). Kanlı Feryat adlı filmle yönetmenliğe başladı. Orhan Günşiray'la Yerli Film şirketini kurdu (1960).

  Önemli filmleri: Gelinin Muradı (1957), Ah Güzel İstanbul (1966), Adak (1979), Selvi Boylum Al Yazmalım (1977), Bir Yudum Sevgi (1984), Mine (1982), Adı Vasfiye (1985), Aaahh Belinda (1985), Hayallerim Aşkım ve Sen (1987).

  HAKKINDA YAZILANLAR

  Yesilcam'dan yıldız kaydı
  Akşam 6 Mayıs 2006

  Yeşilçam'ın duayenlerinden Atıf Yılmaz Batıbeki 81 yaşında İstanbul'daki evinde vefat etti. Son iki yıldır Alman Hastanesi'nde prostat kanseri tedavisi gören Yılmaz, 1925 yılında Mersin'de doğdu. Sinemaya ilk adımını 1951 yılında Kanlı Feryat isimli filmle atan Yılmaz, Yeşilçam'a 150'yi aşkın film kazandırdı. İlk evliliğini oyuncu Nurhan Nur ile yapan Yılmaz, ikinci evliliğini Ayşe Şasa üçüncü ve son evliliğini Deniz Türkali'yle yapmıştı. Kemal Sunal'dan, Şener Şen'e, Türkan Şoray'dan Ali Poyrazoğlu'na Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü oyuncularıyla önemli yapıtlara imza atan Yılmaz, Zeki Ökten, Yılmaz Güney, Şerif Ökten, Ali Özgentürk, Halit Refiğ gibi yönetmenlerin yetişmesinde katkıda bulundu.

  1991 yılında Hacettepe Üniversitesi tarafından 'Onursal Doktor' ünvanıyla ödüllendirilen Yılmaz'ın son eseri, Nurgül Yeşilçay'a Altın Portakal kazandıran Eğreti Gelin isimli film oldu.

  Ünlü yönetmen Atıf Yılmaz'ın ismi, sanatçı dostlarının da katıldığı törenle Beyoğlu İstiklal caddesindeki bir sokağa verildi.

  Törende konuşan İstanbul Valisi Muammer Güler, Atıf Yılmaz'ın isminin, Türk sinemasının kalbinin attığı Beyoğlu'nda yaşatılmasının çok önemli olduğunu söyledi.

  Vali Güler, "Atıf Yılmaz yaşasa, yine burada isminin bir sokağa verilmesini isterdi. 119 film yöneten, 51 filmin senaryosunu yazan Yılmaz, 21 filmin de yapımcılığını üstlenmiş. Yılmaz'ın hatırasını saygıyla anıyoruz" dedi.

  CHP İstanbul Milletvekili Berhan Şimşek de Atıf Yılmaz'ın isminin, sinemanın ve sinemacı olmak isteyenlerin buluştuğu Beyoğlu'nda bir sokağa verilmesinin Yılmaz'ı daha da ölümsüzleştirdiğini söyledi.

  Şimşek, sinemacılar için bir öğretmen olan Yılmaz'ın adının artık mektuplardaki adreslere de yazılacağını ifade etti.  Atıf Yılmaz'ın öğrencilerinden ünlü yönetmen Halit Refiğ de Yılmaz'ın sadece Türk sinemasının değil, dünya sinemasının en büyük yönetmenlerinden biri olduğunu söyledi.

  Sanatçı Hülya Koçyiğit de gelişmiş ülkelerde sanatçıların isimlerinin verildiği sokaklara sıklıkla rastladıklarını belirterek, ustaların ustası ve sinemacılar yetiştirmiş Atıf Yılmaz'ın isminin de Beyoğlu'ndaki bir sokağa verilmesinden mutluluk duyduğunu ifade etti.

  Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da Yılmaz ile daha önce tanıştığını ve ölümünden sonra bu sokağa isim vermek için akıllarına gelen ilk ismin Atıf Yılmaz olduğunu söyledi.

  Törene katılanlar, daha sonra hep birlikte girişi çiçeklerle süslenen sokağın kurdelesini alkışlarla keserek, açılışı gerçekleştirdi.

  Törene, Atıf Yılmaz'ın eşi Deniz Türkali, sanatçı dostları ve çok sayıda Yeşilçam emektarı katıldı.

  Atıf Yılmaz (Batıbeki) (1925 - 2006), Türk film yönetmeni, yapımcı ve senarist.

  Tam ismi Atıf Yılmaz; 9 Aralık 9 Aralık Gregorian Takvimine göre yılın 343. günüdür. Sonraki sene için 22 (Artık yıllarda 23) gün var.
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  1925'te
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  Mersin'de dünyaya geldi ve Mersin Akdeniz bölgesinin Adana kısmında olup, Adana, Konya, Niğde, Antalya ve Akdeniz ile çevrilidir. 32° 56' ve 35°11' doğu boylamları ile 37°26' ve 36°01' kuzey enlemleri arasında yer alır. Türkiye�nin turfanda ürünler bahçesi ve Torosların eteklerinde bol güneşli bir bölgedir.
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  5 Mayıs 5 Mayıs Gregorian Takvimine göre yılın 125. günüdür. Sonraki sene için 240 (Artık yıllarda 241) gün var.
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  2006 akşamı
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  İstanbul'da vefat etti, mezarı Zincirlikuyu Mezarlığı’ndadır. İstanbul, Marmara Bölgesi'nde il ve Türkiye'nin en büyük kenti. Yüzölçümü 5.712 km2 olan İstanbul ili doğuda Kocaeli, güneyde Bursa ve Marmara Denizi, batıda Tekirdağ, kuzeyde de Karadeniz'le çevrilidir. Marmara Denizindeki Adalar yönetsel bakımdan İstanbul'a bağlı ilçedir. Kuzey-güney doğrultusunda uzanarak Karadeniz ile Marmara'yı birleştiren İstanbul Boğazı, hem il topraklarını, hem de şehri Asya yakası ve Avrupa yakası olmak üzere ikiye böler.
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  Yeşilçam'ın nitelik ve nicelik olarak en fazla üreten yönetmenlerindendir. Atıf Yılmaz, 119 filme imzasını attı, 51 filmin senaryosunu yazdı ve 27 filmin yapımcılığını üstlendi.

  Özel hayatında üç evlilik yaptı; Nurhan Nur, Ayşe Şasa ve son olarak yazar ```Yeşilçam```, İstanbul`un Beyoğlu semtinin Taksim`e yakın kısmında yer alan bir sokak.
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  Vedat Türkali'nin kızı Deniz Türkali ile evliydi. Ressam Kezban Arca (Batıbeki)'nin de babasıdır.

  Üniversite öncesi öğrenimini Mersin'de tamamlayan Batıbeki, bir süre İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuduktan sonra resime olan ilgisi nedeniyle Güzel Sanatlar Akademisi'nin Güzel Sanatlar Akademisi, bugün Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ismiyle eğitimine devam eden yüksek öğretim kurumunun 1928 - 1982 yıllarına arasındaki unvanıdır.
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  Resim Bölümü'ne geçiş yaparak eğitimini tamamladı. Öğrencilik dönemi ve sonrasında da Resim sanatı, özlem, duygu ve düşüncelerin belli estetik kurallar çerçevesinde iki boyutlu bir düzlem üzerine yansıtılmasına dayanan sanat dalı. Resimde hacim, mekân, hareket ve ışık etkileri, resimsel öğeler aracılığıyla elde edilir; bunlar biçim, çizim, renk, ton farklılıkları, doku özellikleri vb'dir. Öğelerin çeşitli biçimlerde bir araya getirilmesi resmin kompozisyonunu oluşturur. Kompozisyon gerçek ya da gerçekdışı olay ve olguları anlatmaya, bir öyküyü betimlemeye ya da yalnızca so
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  Nuri İyem Atölyesi'nde resim çalışmaları yaptı.

  Batıbeki, bir süre film eleştirmeni, ressam ve senaryo yazarı olarak çalıştıktan ve iki filmde yönetmen yardımcılığı yaptıktan sonra, 1951 yılında ilk konulu filmi ''Kanlı Feryat''la yönetmenliğe başladı. Türk sineması içinde yer aldığı süreçte bir çok meslek örgütünün kuruculuğunda ve yönetiminde yer aldı. Yönettiği son film 2004 ylında Eğreti Gelin oldu. Türk sinema tarihinin 1950 sonrası evrelerini onun filmlerinde görmek ve gözlemlemek mümkündür. Her dönemin moda ve ticari akımları paralelinde filmler yapmıştır. Filmlerinde sıradanlaştırmadan tutturduğu kalite ile de örnek olmuştur. Sinema anlayışında ressamlıktan gelmesinin önemli etkisi olmuştur. Bu etki nedeniyle sanat ile ticari kaygıları bağdaştırma çabasını filmlerinde gözlemlemek mümkündür. Türk sinemasının gişe yapan filmlerinde hep onun imzası oldu. Bu anlamda bir tarz olarakta Türk sinema tarihinde özel bir yere ve öneme sahiptir.

  Türk sinemasının tanınan bir çok yönetmeninden; Nuri İyem 1915 yılında İstanbul'da doğdu. N. Ziya, İ. Çallı, H. Onat atölyelerinde çalıştı. Leopold Levy'den dersler aldı. 1940 yılında yüksek bölümü açılan akademiye yeniden girdi.
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  Zeki Ökten, ```Zeki Ökten``` (1941, İstanbul), Türk yönetmendir.
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  Yılmaz Güney, Yılmaz Güney, 1937 yılında Adana'da yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelir. Asıl adı Yılmaz Hamitoğlu Pütün olan Güney, 7 yaşına kadar mutlu bir çocukluk geçirir. Bu tarihten sonra babasının ikinci bir eş almasıyla bu mutluluğa gölge düşmeye başladıysa da, Güney, ilerde bu yılları sanatçılığını borçlu olduğu yıllar olarak anacaktır.
  ...Detaylı bilgi için linke tıklayınız.
  Şerif Gören, Ali Özgentürk, Halit Refiğ gibi ünlü yönetmenlerin yetişmesinde katkısı oldu. Atıf Yılmaz'a, 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi tarafından ''Sanatta Onursal Doktora'' payesi verildi. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en çok ödül alan yönetmen olarakta tarihe geçti. Atıf Yılmaz'ın son ödülü; 17. Ankara Uluslararası Film Festivali kapsamında verilmekte olan geleneksel 'Aziz Nesin Emek Ödülü' oldu.

  Ölümü Türkiye'de olduğu kadar Avrupa'da da üzüntü yarattı. Fransa'nın Strasbourg kentinde bulunan, Avrupa'nın ikinci en eski sineması olarak bilinen ve sanatsal ağırlıklı filmleri gösterime sunmasıyla tanınan Odyssee sineması tarafından yapılan açıklamada, ”100'den fazla filme imza atmış Yılmaz'ın kaybının, Türk sineması olduğu kadar, dünya sineması için de kayıp olduğu” belirtildi.


  Türk sinemasına 'kadın'ı öğrenen yönetmen olarakta geçmiştir. Türk sinemasının önemli kadın oyuncuları ile yaptığı filmler:
  Türkan Şoray: 'Kölen Olayım' (1969), 'Kara Gözlüm' (1970), 'Ateş Parçası', 'Güllü', 'Unutulan Kadın', 'Yedi Kocalı Hürmüz' (1971), 'Cemo', 'Zulüm' (1972), 'Güllü Geliyor Güllü' (1973), 'Selvi Boylum Al Yazmalım' (1977), 'Mine' (1982)

  Müjde Ar: 'Adı Vasfiye' (1985), 'Aaah Belinda', 'Dul Bir Kadın', 'Asiye Nasıl Kurtulur'

  Hale Soygazi: 'Bir Yudum Sevgi' (1984) , 'Kadının Adı Yok', 'Bekle Dedim Gölgeye' Kronoloji

  1947 - "Tavanarası Ressamlar Topluluğu'na" katıldı.
  1947 - "Beş Sanat" dergisinde sinemayla ilgili yazıları yayınladı.
  1950 - Semih Evin'in asistanı olarak sinemaya geçti
  1951 - İlk yönetmenlik çalışması ''Kanlı Feryat''
  1960 - Orhan Günşiray ile ''Yerli Film'' şirketini kurdu.
  1966 - Güneş Film’i kurdu.
  1980 - Ömer Kavur ve Yavuz Özkan ile birlikte ADAF'ı kurdu.
  199? - 33. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde, ‘yaşam boyu onur ödülü’
  1991 - Hacettepe Üniversitesi tarafından “sanatta onursal doktora” payesi verildi.
  2003 - 40. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin İlk Onursal Başkanlığı

  2005 - 30 Eylül, Antalya Film Festivali için Antalya'da bulunduğu sırada hastaneye kaldırıldı. 2006 - 16-26 Mart Ankara Uluslararası Film Festivali, 'Aziz Nesin Emek Ödülü'Filmleri - Yönetmen (119)

  Kanlı Feryad - 1951
  Mezarımı Taştan Oyun - 1951
  İki Kafadar Deliler Pansiyonunda - 1952
  Aşk Izdırabtır - 1953
  Hıçkırık - 1953
  Şimal Yıldızı - 1954
  Kadın Severse - 1955
  Dağları Bekleyen Kız - 1955
  İlk Ve Son - 1955
  Beş Hasta Var - 1956
  Gelinin Muradı - 1957
  Bir Şoförün Gizli Defteri - 1958
  Yaşamak Hakkımdır - 1958
  Kumpanya - 1958
  Karacaoğlan'ın Kara Sevdası - 1959
  Bu Vatanın Çocukları - 1959
  Ala Geyik - 1959
  Ayşecik Şeytan Çekici - 1960
  Suçlu - 1960
  Dolandırıcılar Şahı - 1960
  Ölüm Perdesi - 1960
  Seni Kaybedersem - 1961
  Tatlı Bela - 1961
  Kızıl Vazo - 1961
  Allah Cezanı Versin Osman Bey - 1961
  Battı Balık - 1962
  Beş Kardeştiler - 1962
  Bir Gecelik Gelin - 1962
  Cengiz Han'ın Hazineleri - 1962
  İki Gemi Yanyana - 1963
  Azrailin Habercisi - 1963
  Yarın Bizimdir - 1963
  Kalbe Vuran Düşman - 1964
  Keşanlı Ali Destanı - 1964
  Erkek Ali - 1964
  Sayılı Dakikalar - 1965
  Hep O Şarkı - 1965
  Taçsız Kral - 1965
  Murat'ın Türküsü - 1965
  Sevgilim Bir Artistti - 1966
  Toprağın Kanı - 1966
  Ah Güzel İstanbul - 1966
  Ölüm Tarlası - 1966
  Pembe Kadın - 1966
  Harun Reşid'ın Gözdesi - 1967
  Balatlı Arif - 1967
  Kozanoğlu - 1967
  Yasemin'ın Tatlı Aşkı - 1968
  Cemile - 1968
  Köroğlu - 1968
  Kızıl Vazo - 1969
  Kölen Olayım - 1969
  Menekşe Gözler - 1969
  Aşktan da Üstün - 1970
  Zeyno - 1970
  Kara Gözlüm - 1970
  Darıldın Mı Cicim Bana - 1970
  Battal Gazi Destanı - 1971
  Ateş Parçası - 1971
  Güllü - 1971
  Unutulan Kadın - 1971
  Yedi Kocalı Hürmüz - 1971
  Cemo - 1972
  Utanç - 1972
  Köle - 1972
  Zulüm - 1972
  Gelinlik Kızlar - 1972
  Günahsızlar - 1972
  Kambur - 1973
  Güllü Geliyor Güllü - 1973
  Mevlana - 1973
  Zavallılar - 1974
  Kuma - 1974
  Salako - 1974
  İşte Hayat - 1975
  Çapkın Hırsız - 1975
  Deli Yusuf - 1975
  Hasip İle Nasip - 1976
  Baş Belası - 1976
  Tuzak - 1976
  Mağlup Edilemeyenler - 1976
  Baskın - 1977
  Yangın - 1977
  Selvi Boylum, Al Yazmalım - 1977
  Acı Hatıralar - 1977
  Güllüşah İle İbo - 1977
  Seyahatname - 1977
  Kibar Feyzo - 1978
  Minik Serçe - 1978
  Köşeyi Dönen Adam - 1978
  Adak - 1979
  N'Olacak Şimdi - 1979
  Talihli Amele - 1980
  Deli Kan - 1981
  Dolap Beygiri - 1982
  Mine - 1982
  Seni Seviyorum - 1983
  Şekerpare - 1983
  Bir Yudum Sevgi - 1984
  Dağınık Yatak - 1984
  Adı Vasfiye - 1985
  Dul Bir Kadın - 1985
  Asiye Nasıl Kurtulur - 1986
  Değirmen - 1986
  Aaahhh Belinda - 1986
  Kadının Adı Yok - 1987
  Hayallerim, Aşkım Ve Sen - 1987
  Arkadaşım Şeytan - 1988
  Ölü Bir Deniz - 1989
  Berdel - 1990
  Bekle Dedim Gölgeye - 1990
  Safiyedir Kızın Adı - 1991
  Düş Gezginleri - 1992
  Tatlı Betüş - 1993
  Gece, Melek Ve Bizim Çocuklar - 1993
  Yer Çekimli Aşklar - 1995
  Nihavend Mucize - 1997
  Eylül Fırtınası - 1999
  Eğreti Gelin - 2004Filmleri - Yapımcı (27)

  Dolandırıcılar Şahı - 1960
  Seni Kaybedersem - 1961
  Allah Cezanı Versin Osman Bey - 1961
  Cengiz Han'ın Hazineleri - 1962
  Azrailin Habercisi - 1963
  Yarın Bizimdir - 1963
  Toprağın Kanı - 1966
  Maden - 1978
  Minik Serçe - 1978
  Adak - 1979
  Talihli Amele - 1980
  Deli Kan - 1981
  Göl - 1982
  Mine - 1982
  Seni Seviyorum - 1983
  Bir Yudum Sevgi - 1984
  Asiye Nasıl Kurtulur - 1986
  Ölü Bir Deniz - 1989
  İçimizden Biri: Yunus Emre(TV) - 1989
  Safiyedir Kızın Adı - 1991
  Düş Gezginleri - 1992
  Mozaik - 1992
  Gece, Melek Ve Bizim Çocuklar - 1993
  Nihavend Mucize - 1997
  Eylül Fırtınası - 1999
  Sıdıka - 2000
  Şıh Senem - 2003
  Filmleri - Senaryo (52)

  Kanlı Feryad - 1951
  İki Kafadar Deliler Pansiyonunda - 1952
  Aşk Izdırabtır - 1953
  Hıçkırık - 1953
  Dağları Bekleyen Kız - 1955
  İlk Ve Son - 1955
  Kadın Severse - 1955
  Beş Hasta Var - 1956
  Gelinin Muradı - 1957
  Bir Şoförün Gizli Defteri - 1958
  Çoban Kızı - 1958
  Kumpanya - 1958
  Yaşamak Hakkımdır - 1958
  Üç Arkadaş - 1958
  Bu Vatanın Çocukları - 1959
  Ala Geyik - 1959
  Karacaoğlan'ın Kara Sevdası - 1959
  Şoför Nebahat - 1960
  Ateşten Damla - 1960
  Suçlu - 1960
  Seni Kaybedersem - 1961
  Yaban Gülü - 1961
  İki Gemi Yanyana - 1963
  Öp Annemin Elini - 1964
  Keşanlı Ali Destanı - 1964
  Murat'ın Türküsü - 1965
  Yasemin'ın Tatlı Aşkı - 1968
  Kızıl Vazo - 1969
  Ateş Parçası - 1971
  Battal Gazi Destanı - 1971
  Zavallılar - 1974
  Kuma - 1974
  Deli Yusuf - 1975
  Mağlup Edilemeyenler - 1976
  Güllüşah İle İbo - 1977
  Minik Serçe - 1978
  N'Olacak Şimdi - 1979
  Zübük - 1980
  Deli Kan - 1981
  Mine - 1982
  Dolap Beygiri - 1982
  Bir Yudum Sevgi - 1984
  Dul Bir Kadın - 1985
  Asiye Nasıl Kurtulur - 1986
  Kadının Adı Yok - 1987
  Arkadaşım Şeytan - 1988
  Ölü Bir Deniz - 1989
  Berdel - 1990
  Safiyedir Kızın Adı - 1991
  Düş Gezginleri - 1992
  Tatlı Betüş - 1993
  Eğreti Gelin - 2004Eserleri (1)

  Şoför Nebahat - 1960
  Filmleri - Yönetmen Yardımcısı

  Allah Kerim - 1950 Ödülleri

  23. Antalya Film Şenliği, 1986, Ah Belinda, En İyi Yönetmen
  Gazeteciler Cemiyeti Türk Film Festivali, 1959, Bu Vatanın Çocukları, En Başarılı Rejisör
  13. Antalya Film Şenliği, 1976, Deli Yusuf, En İyi Yönetmen
  21. Antalya Film Şenliği, 1984, Bir Yudum Sevgi, En İyi Yönetmen
  9. Antalya Film Şenliği, 1972, Zulüm, En İyi Yönetmen
  15. Antalya Film Şenliği, 1978, Selvi Boylum, Al Yazmalım, En İyi Yönetmen
  33. Antalya Film Şenliği, 1996, Selvi Boylum, Al Yazmalım, Yaşam Boyu Onur Ödülü
  10. İstanbul Film Festivali, 1991, Selvi Boylum, Al Yazmalım, Onur Ödülü
  Valencia Film Festivali, 1991, Berdel, En İyi Film
  6. Adana Altın Koza Film Şenliği, 1992, Berdel, En İyi 2. Film


   
Atıf Yılmaz Batıbeki hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yılmaz Erdoğan - Kendim ve Hepimiz Hakkında

  Yılmaz Erdoğan - Kendim ve Hepimiz Hakkında

  1 Bir gün herşeyinle dimdik Her türlü kavgaya hazır çıplak gergin her sözü verecek kadar aceleci tutamayacak kadar unutkan sade çaresizken kadın genelde erkek. 2 kendi sözlerinin gölgesine hayran hiçbir şey gerçek değil alkışlar yalan hala bir çift çarpık bacak kendi resmi resmiyle barışık küs eskisiyle ve eski sevgililerin hepsiyle ama hala çok güzel hakkında konuşmak senin...
 2. Yılmaz Güney Hakkında Bilgiler

  Yılmaz Güney Hakkında Bilgiler

  yılmaz güney kimdir, kısaca hayatı, şiirleri, resimleri, biografisi, filmleri Yılmaz Güney Oyuncuların değil, bir yönetmenin kitlelerce benimsenmesi belki de Türk sinema tarihinde bir ilki oluşturur. Yılmaz Güney. Sinema yönetmeni, senarist, yazar ve aynı zamanda bir aktör. Günümüz yönetmenlerinin birçoğunun sinema anlayışına yön veren Yılmaz Güney, zamanın siyasi çalkantıları sırasında pek...
 3. Cem Yılmaz Baba Oldu Cem Yılmazın bebeği hakkında haberler

  Cem Yılmaz Baba Oldu Cem Yılmazın bebeği hakkında haberler

  cem yılmazın bebeği cem yılmazın oğlu kemal Ünlü komedyen Ceml Yılmaz baba oldu Melek'lerim. Cem Yılmaz bebeği Kemal ile bu gün tanıştı:) Eşi Ahu Yağtu ile bu gün bebeklerini kucaklarına alan Cem Yılmaz'a göz aydınlığı diliyor ve Allah nazarklardan sakınsın diyoruz. Cem Yılmaz Ahu Yağtu ve bebekleri haberinin devamı ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. Cem Yılmaz baba oldu. Cem...
 4. Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin Çifti Amerika'ya Yerleşiyor

  Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin Çifti Amerika'ya Yerleşiyor

  yılmaz erdoğan belçim bilgin, yılmaz erdoğan haberleri, belçim bilgin haberleri Sevgili melekler, dünyaca ünlü aktör Russel Crowe ile aynı filmde rol alacak olan Yılmaz Erdoğan, filmin çekimleri için gittiği Avustralya'dan döndükten sonra eşi Belçim Bilgin'le yeni bir karar aldılar. Çift hayatlarının bundan sonraki bölümünü Amerika'da geçirecekler. İşte detaylar... Belçim Bilgin ve...
 5. Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin Erdoğan Boşanıyor mu?

  Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin Erdoğan Boşanıyor mu?

  yılmaz erdoğan, belçim bilgin erdoğan, yılmaz erdoğan haberleri Uzun zamandır ayrılık iddialarıyla gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Belçim Bilgin ve eşi Yılmaz Erdoğan çift, Bilgin’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla adeta çıkan haberlere yanıt verdi. Başarılı oyuncu, eşi Yılmaz Erdoğan’a çekilmiş pozlarının bulunduğu paylaşımın altına şu notu düştü:”8 yıl önce, güzel...

Sayfayı Paylaş