1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

Augusta Jones Gelinlik Koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

2011 gelinlik modelleri 2011 modelleri modası koleksiyonu hakkında merak ettiğiniz herşey burada.

Augusta Jones‘ta o kadar çok çeşitte gelinlik modelleri var ki biz en güzelini seçmede karar veremedik. Sade şıklık isteyenler için oldukça fazla alternatif sunuyor. Koleksiyonda özellikle
    dantel detaylı gelinlikler göz dolduruyor.

Bu şık gelinlikleri harika gelin ayakkabıları, duvaklar ve gelin çiçekleriyle de tamamlanırsa ömrünüz boyunca unutamayacagınız bir gün ve damat beyinde unutamayacağı kadar güzel bir gelin olursunuz.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2011
  2. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    özellikle 2. ve birkaçı çok şık

Augusta Jones Gelinlik Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Augusta Jones 2010 gelinlik modelleri

Augusta Jones 2010 gelinlik modelleri

gelinlikler 2010 2010 gelinlik modelleri gelinlik Augusta Jones evlenecek olan genç kız ve bayanlara özel çok şık ve güzel tasarımlarda gelinlik modelleri üretti.Gelinlikler her modele ve zevke uyacak konumda ve oldukça zengin modellere sahip arkadaşlar. Şimdi bu güzel modellere birlikte göz atalım:)
  2. Augusta Jones 2010Bahar_yaz gelinlik modelleri

Augusta Jones 2010Bahar_yaz gelinlik modelleri

Yeni evlenecek melişler işte sizin için birbirinden güzel gelinlik modelleri burda..:)
  3. 2012 Badgley Mischka Gelinlik Koleksiyonu

2012 Badgley Mischka Gelinlik Koleksiyonu

2012, badgley mischka, gelinlik koleksiyonu, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 yılında evlenme hazırlığı yapan melekler için 2012 koleksiyonlarını tanıtmaya devam ediyoruz melekler.. Şimdi resimlerini göreceğiniz gelinlikler 2012 Badgley Mischka'nın ilkbahar kreasyonundan... 2012 Straplez Gelinlik Modelleri
  4. Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu Merhaba kızlar, ben bu yıl evleniyorum ve gelinliğimi seçmek için bir araştırma yapıyorum. Bir arkadaşım bana Vera Wang Gelinlik Koleksiyonuna bakmamı önerdi sizden Vera Wang Gelinlik Koleksiyonununda ki modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. 2013 Elie Saab Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

2013 Elie Saab Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

Bu konu 2013 Elie Saab gelinlik modellerine yer vermektedir. Hayatınızın en özel ve mutlu gününüz olan evlendiğiniz gün, en şık gelin olma ve hayallerinizde ki gelinği giyme isteğiniz çok normal. Hatta bazılarının daha küçük yaşlarda belkide kafasında canlandırdığı bir gelinlk modeli bile vardır. Gelinlik seçimi düğünün olacağı mekana göre farklılıklar gösterebilir. Kimi şatafatlı, kabarık,...

Sayfayı Paylaş