1. ßeLeN

  ßeLeN Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  14 Haziran 2009
  Mesajlar:
  5.866
  Beğenilen Mesajlar:
  1.304
  Ödül Puanları:
  113

  Auramızı Görebilir miyiz

  Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

  melekleri görebilirmiyiz
  aura , nedir, rengi, ışık, evrendeki herkesin aura rengiyle ilgili yazımız burada arkadaşlar

  Canlıların etrafını saran enerji ışınları vardır, bu enerji, bedenin ruhsal ve fiziksel anlamda koruyucu kalkanıdır. Bu kalkana AURA diyoruz. Evrende ki her canlının kendine özel AURA rengi vardır. Reiki çalışmalarında , FİZİK DIŞI BEDEN olarak da bilinen, enerji bedenimiz olan Aura’yı , önerilecek çalışmalar sonrası herkesin görebileceği yada hissede bileceği unutulmamalıdır.
  [​IMG]
  Bu çalışmayı nasıl yapabiliriz diye soran meraklılara hitaben şöyle bir açıklama yapmak istiyorum.

  En olumlu sonucu özellikle ilk çalışmalarda, yapılan araştırmalar gösteriyor ki, Çıplak bedene odaklanmak suretiyle yapılan çalışmalar daha verimli sonuçlar vermektedir. Zira kıyafetlerin de kendine özel enerjileri vardır ve ilk çalışmalarda farklı enerjilerin olması temelde Aurayı görebilmeyi zorlaştırmaktadır.

  Aura görebilme çalışmalarında loş bir oda seçilmeli ve mümkünse odada fazla eşya olmamalı ( eşyaların enerji alanlarından etkilenmemek için) ve kendimizi rahatça görebileceğimiz ebatta bir boy aynasının karşısına geçip. Omuzlarımızdan birine kısık gözlerle bakarken, nefes egzersizleri ile gevşeyerek aurayı görmek için tam bir odaklanma sağlamalıyız.

  İlk seferinde görememek çok normaldir. Ancak bu çalışmalar disiplinli bir şekilde yapıldığı sürece sonunda mutlaka Auranızı görecek yada hissedeceksiniz.

  Bu çalışmayı ilerleterek ilk zamanlar sadece bulutlu bir çerçeve olan görüntüyü sonraları renkli bir görüntü, ( kirlian fotoğrafçılığında ki gibi) Renkli Aura olarak görmeyi başara bilirsiniz.

  Peki ne işime yarayacak Aurayı görmek; biz Reiki ile ilgilenenler beni çok iyi anlayacaklardır, bedende ki tıkalı merkez Çakraların tespit edilmesinde ve ayrıca fiziksel bedenin yaşadığı ve yaşayacağı rahatsızlıkların belirlenmesinde sıklıkla yaptığımız bir çalışmadır.

  Bunun dışında her hangi bir alanda iş yapacağımız kişinin Aurasına bakarak da, o kişinin nasıl bir kişi olduğunu belirlemede kullana bileceğimiz bir çalışmadır. Bu çalışmaları bazı Enerji Terapistleri renkli görüntü olarak tespit ederken, bazı terapistler de Aurayı hissederek değerlendirmeler yapabilirler.

  Rus bilim adamlarının yaptıkları çalışmalar sonrasında Kirlian Fotoğrafçılığı ile de bu görüntüler ( Aura görüntüleri) renkli olarak tespit edilmektedir.

  “Falanca kişi ile karşılaştığımda enerjisi beni rahatsız etti” türü konuşmalarda aslında biz karşımızdaki kişinin Aurasından yaydığı enerjiyi hissederiz. Bu enerjiyi hissediyorsak , o zaman karşımızdaki kişi hakkında biraz çalışarak ( Aura çalışmaları) daha bir çok konuyu hissetme ve anlama imkanı doğacaktır.

  Sevgi ve Huzurla kalın.

   
 2. best_dream

  best_dream Hamiş Melek

  Kayıt:
  30 Kasım 2010
  Mesajlar:
  510
  Beğenilen Mesajlar:
  512
  Ödül Puanları:
  0
  ay belenim ben çok meraklıyım böyle şeylere.çokta okudum.Hatta benim bir resmim var.Eşimin çektiği orda resmen çevremde bir ışık var beyaz sarı arası .Bariz birşekilde belli.Bide ben çok yaşarım bu enerji çakışması olayını.Otobüste herhangi bir yerde rahatsız olursam birinden yerimde duramam mutlaka yer değiştiririm.Vallahi ilginç Rabbimin verdiği bir koruma kalkanı sanki.
   
Auramızı Görebilir miyiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aurayı Görme yöntemi

  Aurayı Görme yöntemi

  Canlılardan yayılan enerjiyi çıplak gözle görebilmek mümkün. Tabii bunun için sabırla yapacağınız uygulamalara ihtiyacınız var. Şimdi anlatacağım metodu düzenli olarak yapabilirseniz, siz de canlıların etrafından yayılan ışımayı görebilirsiniz. Aura görme deneyi yapacağınız odanın az aydınlatılmış olması gerekiyor. Bulabilirseniz, "Osglim" lambaları bu iş için çok uygun. Çalışma...
 2. Domatesi nasıl yersek faydasını görebiliriz

  Domatesi nasıl yersek faydasını görebiliriz

  Likopen, kırmızı domateslerde daha fazla bulunmasına rağmen, sarı domates içerisinde bulunan az miktardaki likopenden daha fazla yarar sağlandığı belirtildi. Bunun nedeni olarak likopenin biyo yararlanım açısından daha zengin olması gösterildi. Çalışma sırasında bir grup insana, sarı domates sosuyla birlikte servis edilen makarna yedirildi. Diğer gruba ise kıyma ve domates sosuyla servis...
 3. auranız ne renk?

  auranız ne renk?

  auranız ne renk auram ne renk auranız hangi aura rengi testi aura renkleri test Biz fark etmiyoruz belki, ama sokakta yürürken bile etrafımızı saran bir renk var. Duygusal ve zihinsel hallerimizin yansıması bu renk. Aura kelimesinin geçerliliğine inanmak için mutlaka Doğu felsefelerini takip etmek gerekmiyor. Baskın duygularımız ve tavırlarımız bize bir renk veriyor. O renk fiziksel olarak...
 4. Görme Engelliler Rüya Görebilir mi?

  Görme Engelliler Rüya Görebilir mi?

  görme engelliler, rüya görürler mi, mümkün mü, nasıl görürler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Her insan rüya görür.Görme engelliler bile..Yalnız bazı farklılıklarla.. Görme engelli insanlar da gün içinde gözleri dışında elde ettikleri duyuları kullanabilir ve bu sayede rüyalarında bu duyularından elde ettiği deneyimleri görebilmektedir. Fakat bu...
 5. Programsız Msn'de Sizi Engelleyenleri Nasıl Görebilirsiniz 2012

  Programsız Msn'de Sizi Engelleyenleri Nasıl Görebilirsiniz 2012

  2012 Msn De Engelleyenleri Görme Msn De Engelleyenleri Görme Programsız Sevgili melekler, bazen bir arkadaşınızla msnde görüşürken bir başka ortak arkadaşınızın karşınızdaki arkadaşiınızla görüştüğünü ancak siz de çevrimdışı göründüğünü farkedersinz. Bu da sizi engellediğini gösterir ki bu durum oldukça can sıkıcıdır. Biz de bu sayfamızda bu sorununuza ışık tutmak istiyor ve 2012 Msn De...

Sayfayı Paylaş