Avangard yatak odasında en son trendler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Avangard yatak odasında en son trendler
avangard yatak odası modelleri, yatak odası takımları, avangard mobilya yatak odaları, yatak odası modelleri ile sizlerleyiz.

Evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin mobilya ihtiyaçlarından biri olan yatak odası takımları, günümüz de farklı mobilya marka ve firmaların koleksiyonların da değişik tasarımlarla yer alarak tüketiciye sunuluyor.

Son yıllar da avangard mobilya çiftlerin büyük ilgisini çekerek ev dekorasyonun da ve mobilya listesinin baş sırasın da yer alıyor.

Çok fazla klasik mobilya istemeyen ama bunun yanın da spor ve şık olsun diyenlerin tercihi olan avangard mobilya modelleri, modern ve şık tasarımları ile çiftlerin mobilya tercihlerin de ilk sırayı almaya devam ediyor.

Sizler için bu konumuz da avangard yatak odası modelleri ile ilgili en yeni modelleri paylaşıyoruz.

Günümüz de yatak odası dekorasyonu diğer odaların dekorasyonu kadar önem kazanarak farklı örnekler ile karşımıza çıkıyor. Genellikle evin en çok dekorasyonu ve mobilyasına özenilen yer olan salon kadar dayanıp döşenen yatak odaları, ihtişamlı modeller ile göz dolduruyor.

Avangard yatak odası takımlarına bir bakış atacak olursak, sürgülü yada kapaklı elbise dolaplarının yanısıra, gösterişli yatak başlıkları, bazı modellerine konsept olarak satılan ayak ucu avangard puf modelleri, şifoniyer ve komidinlerden oluşuyor.

Ekseriye krem yada beyaz tercih edilen avangard yatak odasında en son modeller ile sizleri başbaşa bırakıyoruz;)

9693510.JPG
aqua_yatak_odası_tk_bhk_15-2.JPG
avangarde-yatak-odasi-takimi.JPG
avangart-krem-yatak-odasi-takimi.JPG
beyoglu-avangarde-yatak-odasi-131183-21-B.JPG
cb1d0df47521979da9e91c099910caa5.JPG
img_4987.JPG
kristal-yatak-odasi-21392-56-B.JPG
maxresdefault.JPG
nehir_yatka_od_tk_b_15_tk_b_6_.JPG

Avangart modeller bana çok kaba geliyor. Daha çok sadelikten yanayım . Abartıdan ve gösterişten uzak tasarımlar zevkime uygun. Yalnız konu için de yer alan iki modeli beğendim. Her ikisi de diğerlerine göre daha sade ve şık.

kristal-yatak-odasi-21392-56-B.JPG

maxresdefault.JPG

avangard yatak odası modellerini çok beğeniyorum fazla klasikten yana değilim ama hem şık hemde modern karışımı bu modeller çok hoşuma gitti benim salonumda avangard ama yatak odam modüler modern bir yatak odası bayağıda oldu alalı değişterme zamanı geldiğinde avangard bir yatak odası almaya niyetim var puf koltuklu olanlar ayrı bir hoşuma gidiyor;)

Geri