Avangarde tarzın evimize seslenişi

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Avangarde tarzın evimize seslenişi
Avangarde tarz pek çok kişinin tercihi olsa da kimilerinin uygulamayı tercih etmediği dekorasyon tarzları arasındadır. Lüks dekorasyonun temsilcisi olan avangarde tarz klasik dekorasyonun modern dekorasyon tarzı anlayışına uyarlanmış hali ile odalarımızda kendini kanıtlayabilmektedir. Genel itibari ile lüksü ve şaşayı sevenler bu tarz mobilyalar almaktan çekinmezler ve uzun ömürlü kullanımları ile mobilya değişimlerini uzun süre gerçekleştirmek istemezler.

Avangarde Villa Dekorasyon Örnekleri.jpg


Üstte villa tarzı bir dekoru anımsatan panoların yer aldığı odada bulunan avangarde tekli koltuk ve tamamlayıcısı puf ile şahane bir görünüme kendiliğinden yer açılmışa benziyor.

chester-tarzı-kanepeler-fb,18618,11,large-chester-kanepe.jpg


Avangarde tarz dekorasyonda avangarde mobilya grubu ve chester tarz koltuklarla tamamlayıcılık elde edilen üstteki tarz salon görünümlerinde beklediğiniz modern etkileri yakalayabilmeniz mümkün görünüyor. rengi ve oturma alanında çok kişiye yer açısı ile bu mobilya grubuna bayılacak, kendinizden geçebileceğiniz görünüm zenginliklerine yer açabileceksiniz.


çok-tarz-avangard-yatak-odası-modelleri.jpg


Avangarde tarz yatak odalarında ise üstteki tarz bir görünüm zenginliği oluşturabilmeniz mümkün. Benim yatak odam kendini göstermeli, yatak başlığı ile yatak ben burdayım diye bağırmalı diyen bayanlar için üstteki model beyaz saflığı ile harika bir ferahlık sağlayabilecek dekoru ayaklarınıza kadar sunabilmektedir.

mobilyada-dekorasyonun-önemi-2.jpg


Yemek odasında avangarde tarz ile istediğiniz etkileri yakalarken üstteki gibi bir tarzı uygulama tercihinde bulunmak istemez misiniz? Muhteşemliği ile göz kamaştıran yemek odası takımı son derece ideal bir lüks yemek odası takımıdır. Beğenilere sunulurken sandalyelerin kıvrım hatları uzun seneler boyu üzerinde kimliğini barındırabilecek bir tarz olarak yemek odası dekorasyonlarınızın taşıyabileceği standartlarda bir görünüm sunmaktadır.

salon-takimi9.jpg

Gelelim salon dekorasyonlarınıza tarzını ortaya koyan üstteki grup hem aydınlık hem de lüks salonların ayrılmaz bir parçası olabilecektir. Oda trendlerinde beğenilebilen bu mobilya modellerini gönül rahatlığı ile odalarınızda uygulayabilir, tıpkı üstteki gibi şık bir orta sehpa bütünlüğü ile uzun ömürlülük katabilirsiniz. İhtişamlı bir seçenek olarak tercih edebileceğiniz bir model olan avangarde salon grubu sever bayanlar kaliteli marka mağazalarında gösterişliliğine göre cebinize uygun takımı almak için ne bekliyorsunuz?
 
Geri
Üst