Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Avea basın tarifesini yeniledi

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Ave basın mensupları için hazırladığı tarifeyi yeniledi. Avea'dan yapılan açıklamaya göre, Avea 2007 yılından bu yana hizmete sunduğu basın tarifesinde, ihtiyaçlar doğrultusunda yenilikler yaptı.

  Avea'nın yeni tarifesinden faydalanabilmek için basın kartı veya mensubu olunan medya şirketinden alınan ve unvan kısmında basın mensubu yazan belge ile Avea İletişim Merkezlerine başvuruda bulunmak yeterli olacak.

  Avea'nın basın tarifesinden yararlanan aboneler, aylık KDV dahil 10 TL ücret ile grup içi her ay 2 bin 500 dakika ücretsiz görüşme süresi elde edecek.

  Her yöne KDV dahil dakikası 25 Kuruş ücret üzerinden görüşme yapılan tarifede, abonelere ilk ay 250 MB GPRS hediye edilecek.

  Abone başına toplam 4 hat alma hakkı sunulan kampanyada, SMS fiyatı standart olarak belirlenirken, vergiler 12 taksitle alınacak.
   
Avea basın tarifesini yeniledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Facebok ana sayfasını yeniledi

  Facebok ana sayfasını yeniledi

  Popüler sosyal ağ sitesi, açılış sayfasının tasarımında yeniledi. İşte yeni açılış sayfasındaki düzenlemeler. Popüler sosyal ağ sitesi, geçtiğimiz yıl içinde yaptığı güncellemenin ardından, son dönemde oldukça popüler hale gelen Twitter, Friendfeed gibi anlık güncelleme ve yaşam akışı yayınlayıcı mikro-blog sitelerinin özelliklerinden esinlenilerek yaratılmış ana sayfasını yayına soktu....
 2. 2011 Gelir Vergisi Tarifeleri

  2011 Gelir Vergisi Tarifeleri

  2011 gelir vergisi tarifesi 2011 gelir vergisi tarifesi gv yeni vergi yasası 278 SERİ NO'LU GELİR VERGİSİ GENEL TEBLİĞİ Resmi Gazete No27800 (6. Mükerrer) Resmi Gazete Tarihi29/12/2010 Kapsam Gelir Vergisine Tabi Gelirlerin Vergilendirilmesinde Esas Alınan Tarife Gelir Vergisi Kanununun 103 üncü maddesinde yer alan gelir vergisine tabi gelirlerin vergilendirilmesinde esas alınan...
 3. Avea Tarifeleri Hakkında Bilgi 2012 bilgileri isteyenler için

  Avea Tarifeleri Hakkında Bilgi 2012 bilgileri isteyenler için

  Avea Paket Tarifeleri Hakkında Bilgi Avea Tarifeleri Hakkında Bilgi 2012 Avea Paket Tarifeleri Az önce sizlere Avea rehber yedekleme nasıl yapılıyor diye faydalı ve bilmeniz gereken bilgileri paylaşmıştık. Şimdi de Avea tarifeleri hakkında bilgi isteyen tüm arkadaşlarımız için 2012 Avea tarifeleri hakkında bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler. Paket 240 ve Paket 600 tarifeleri 1 Ocak 2010...
 4. Avea Faturasız Hat Tarifeleri Hakkında Bilgiler

  Avea Faturasız Hat Tarifeleri Hakkında Bilgiler

  Bu konu avea faturasız hat tarifleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, faturasız hat kullanıyorsanız, şimdi sizlere sunacağımız faturasız konuşma ve mesajlaşma paketlerinden birini seçip kullanabilirsiniz. Buyrun inceleyin... Avea kullanıcılarının yararlanabileceği şunlardır: Konuşma Paketleri Avealılara Özel Kantin Paketi 6...
 5. avea faturalı hatttım için her yöne tarifeleri neler

  avea faturalı hatttım için her yöne tarifeleri neler

  Avea hattım var ve memnunum. Yalnız heryöne tarifeleri daha ekonomik gibi geliyor. Bana bu tarife ya da tarifeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz acaba ?

Sayfayı Paylaş