Avea Lira Transfer Nasıl Yapılır bilen var mı aranızda

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Avea Lira Transfer Nasıl Yapılır bilen var mı aranızda
kızlar merhaba ben Avea Lira Transferi yapmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum acaba aranızda Avea Lira Transfer Nasıl Yapılır bilen var mı?

Avea Lira Transfer Yapmak

Avea Lira Transfer Yapmanın Yolları

Aveanın sistemi sayesinde bakiyenizde bulunan liraları ihtiyacı olanlarla paylaşabilir, acil durumlarda lira transferi yapabilirsiniz. İster faturalı, ister faturasız olsun, Avealı bir arkadaşınızdan ya da yakınınızdan lira isteyebilirsiniz. Veya siz istemeden o göndersin, liralar anında cebinize yüklensin.

9235'i arayarak;
9235'i cep telefonunuzdan ücretsiz arayarak herhangi bir Avea abonesinden lira isteyebilir ya da faturasız bir Avea hattına lira gönderebilirsiniz. İşlem başarılı olarak gerçekleştiğinde, faturalı müşterilerimiz 1 TL ile, faturasız müşterilerimiz 0,89 TL ile ücretlendirilir.

SMS ile;

Lira göndermesini istediğiniz kişinin numarasını yazın, bir boşluk bırakın, kaç lira istediğinizi yazın, 9233'e kısa mesajla yollayın. Karşınızdakine onay mesajı gitsin, kabul ederse liraler anında cebinize gelsin.
Örnek: 0555XXXXXXX 10

Lira Gönder

Lira göndermek istediğiniz kişinin numarasını yazın, bir boşluk bırakın, kaç lira göndermek istediğinizi yazın, 9235'e kısa mesajla yollayın.
Örnek: 0555XXXXXXX 10

*100# ile;
Lira isteme veya lira gönderme işlemlerinizi *100# İşlemler menüsünden yapabilirsiniz.

Web Üzerinden;
Lira isteme veya lira gönderme işlemlerini buradan yapmak için tıklayınız.

Ücretlendirme

Faturasız Aboneler için:
Lira istemede, Talep eden kişi 0,89 TL ile ücretlendirilir. İşleminiz başarılı olarak gerçekleştirildiğinde ücretlendirilirsiniz.

Lira göndermede, Lira gönderen abone 0,89 TL ile ücretlendirilir. İşleminiz başarılı olarak gerçekleştirildiğinde ücretlendirilirsiniz.

Faturalı Aboneler için:
Lira istemede, Talep eden kişi 1 TL ile ücretlendirilir. İşleminiz başarılı olarak gerçekleştirildiğinde ücretlendirilirsiniz.

Lira göndermede, Lira gönderen abone 1 TL ile ücretlendirilir. İşleminiz başarılı olarak gerçekleştirildiğinde ücretlendirilirsiniz.

Geri