1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Avea Online İşlemler Ücretlimi acaba

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Selam arkadaşlar acaba Avea Online İşlemler Ücretlimi bu konuda bilgisi olan bir arkadaşım varsa bana acil tarafından yazsın lütfen!

   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Avea Online İşlemler Ücreti


  Avea Online İşlemler Ücretlimidir

  WAP hizmetinden yararlanarak logo, melodi ve oyun gibi içerikleri satın almak isteyen abonelerimiz öncelikle her bir içerik için içeriğin satın alınacağı wap ekranında gösterilen ŞİFRE bilgisini aynı wap ekranı üzerindeki ilgli alana yazarak içeriği satın almak istediklerine dair onay vermelidir.

  Aboneler, söz konusu içerikler için, şifreli mekanizma ile onay verdikten sonra onay üzerine satın alma işlemi gerçekleştiği için ücretlendirilmektedir. Bazı logo, melodi ve oyun gibi içerik sağlayıcılara* ait WAP sayfalarında aboneler sadece ilgili içerik ücretini ödemekte, söz konusu içeriklerin indirilmesi ve/veya ilgili içerik sağlayıcıya ait WAP sayfasının gezilmesi sırasında kurulan bağlantı için GPRS ücreti alınmamaktadır.

  Web Online İşlem Merkezi'ni geliştiren Avea, abonelerinin web üzerindeki işlemlerini kolaylaştırmaya devam ediyor.Artık, yeni online işlem şifresi almak isteyen abonelerin SIFRE yazıp 9520'ye göndermeleri yeterli... Bu sayede yeni şifre, aboneye SMS ile ücretsiz olarak gönderiliyor.
   
Avea Online İşlemler Ücretlimi acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Online Tarot

  Online Tarot

  online tarot Meleklerim sizler için üyelik dahi istemeden online tarot bakan bir site buldum.:)Bakın bakalım beğenecek misiniz? Handanımız kadar bakamıyor tabi ama eğlencelik işte. FALCI.COM
 2. işlemler

  işlemler

  çok zor değil işlemler
 3. Su Çiçeği Aşısı Ücretlimi

  Su Çiçeği Aşısı Ücretlimi

  Su Çiçeği Aşısı Ücretlimi ? Kızlar su çiçeği aşısı yaptıracam da bu aşı ücretli mi ki?
 4. online oyun

  online oyun

  iyi bir online oyun önerebilirmisiniz acaba aciilllll :D
 5. Avea Numara Gizleme Nasıl Yapılır biliyor musunuz acaba

  Avea Numara Gizleme Nasıl Yapılır biliyor musunuz acaba

  selam arkadaşlar ben avea hat kullanıyorum ve numara gizleme nasıl yapılır bilmiyorum öğrenmek için de size yazdım bilen varsa Avea Numara Gizleme Nasıl Yapılır yazsın.

Sayfayı Paylaş