Avea Pin kodu nasıl öğrenilir?

Uzman SühaN

Administrator
Avea Pin kodu nasıl öğrenilir?
Avea Pin kodu, hat ile birlikte verilen, telefon hattı güvenliğini sağlamak için kullanılması gereken 4 haneli numaradır. Pin kodunu üst üste 3 kez yanlış girmeniz hattınız bloke olur ve PUK kodu istenir.


Peki, Avea pin kodu öğrenme nasıl yapılır, Avea pin kodu unuttum ne yapmalıyım, pin kodunu nasıl öğrenebilirim? İşte tüm bu soruların yanıtı…

Avea.jpg
Pin kodunu müşteri hizmetlerinden, Online işlemler menüsünden öğrenebilir miyim?Pin kodunu hattı satın aldığınız zarfın içindeki karttan öğrenebilirsiniz. Pin kodu Avea Online Web İşlemlerden görüntülenemez veya Avea Müşteri Hizmetlerinden Pin kodu numara öğrenme ile ilgili bilgi alınamaz. Ancak Avea hatlarından 500, diğer operatörlerden 444 1 500’ü arayarak size sorulan güvenlik sorularını doğru yanıtlayıp PUK 1 kodunu öğrenebilirsiniz ve 3 kere yanlış girilen PİN kodunun ardından istenen PUK 1 kodunu girerek hattınızı tekrardan aktif durumu getirebilirsiniz.PUK 1 kodunu Avea Online İşlemler’den öğrenebilir miyim?Evet, müşteri hizmetleri ve sesli yanıt sisteminin yanı sıra Avea Puk 1 kodu öğrenme işlemini gerçekleştirmek için Avea Web İşlemleri kullanabilirsiniz.


Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak ve destek almak için yorum panelimizi kullanabilirsiniz.
 
Üst