1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Avea Tarifeleri Hakkında Bilgi 2012 bilgileri isteyenler için

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Avea Paket Tarifeleri Hakkında Bilgi
  Avea Tarifeleri Hakkında Bilgi 2012

  Avea Paket Tarifeleri  Az önce sizlere Avea rehber yedekleme nasıl yapılıyor diye faydalı ve bilmeniz gereken bilgileri paylaşmıştık. Şimdi de Avea tarifeleri hakkında bilgi isteyen tüm arkadaşlarımız için 2012 Avea tarifeleri hakkında bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler.

  < Konu Resmi..>  Paket 240 ve Paket 600 tarifeleri 1 Ocak 2010 tarihi itibari ile yeni abone alımına ve mevcut abone geçişlerine kapatılacaktır. Tarifeyi kullanan mevcut abonelerimiz 1 Haziran 2010 tarihine kadar tarifenin kampanyalı halinden yararlanacaklardır.Paket 240 kampanyasından faydalanan aboneler, 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren HerYöne 300 Tarifesi'nden, Paket 600 kampanyasından faydalanan aboneler 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren HerYöne 750 tarifesinden faydalanacaklardır.

  Şirketler İçin Hoşgeldiniz Kampanyası kapsamında 01.07.2009-01.01.2012 tarihleri arasında yeni faturalı hat alan kurumsal müşterilerden hat başı 34 TL olan Özel İletişim vergisi 12 eşit taksitte alınacaktır.


  Avea Diğer Kamu Tarifeleri

  Avea, kamu kurumlarına, kurum çalışanlarına ve emeklilerine hem iş arkadaşlarıyla hem de sevdikleriyle çok daha avantajlı fiyatlarla konuşmalarına imkan veren "Kamu Abonelik Paketleri" sunuyor.

  Avea'nın rakipsiz kamu tarifelerinden faydalanmak için artık kamu çalışanı olmanız gerekmiyor!

  Avea Katlayan Tarife Kampanyaları

  Katlayan Tarifeye geçenler yükledikleri miktarın kat kat üzerinde her yöne TL kazanıyor. Üstelik numarasıyla Avea`ya gelenler daha da fazla kazanıyor.

  20 TL yükleyene 40, 30 TL yükleyene 90, 50 TL ve üzeri yükleyene 200 her yöne TL her ay hediye! Numarasını Avea`ya taşıyanlar ise 20 TL yüklediklerine 60, 30 TL yüklemelerine 120 TL, 50 TL ve üzeri yüklemelerine 250 her yöne TL hediye kazanıyor.


   
Avea Tarifeleri Hakkında Bilgi 2012 bilgileri isteyenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Avea Sms Paketleri 2012 paketleri hakkında bilgi verir misiniz

  Avea Sms Paketleri 2012 paketleri hakkında bilgi verir misiniz

  Merhaba arkadaşlar sizden 2012 Avea Sms Paketleri hakkında varsa bildikleriniz benimle Avea Sms Paketleri 2012 paketleri indirimleri hakkında bilgi paylaşmanızı rica ediyorum.
 2. Avea Telefon Numarası Gizleme hakkında bilgi edinmek isteyenler buraya!

  Avea Telefon Numarası Gizleme hakkında bilgi edinmek isteyenler buraya!

  Avea Numara Gizleme Aveada Numara Nasıl Gizlenir Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Avea kullanıcıları için, merak edilen bir konuya değiniyoruz ve Aveada numara nasıl gizlenir diyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Çünkü bu yazımızda Avea numara gizleme konusunda ilgili bilgileri aktarıyoruz. Numaranızı aradığınız...
 3. Avea Jet Mobil Modem Fiyatları 2012 güncel fiyatları hakkında bilgiler

  Avea Jet Mobil Modem Fiyatları 2012 güncel fiyatları hakkında bilgiler

  Avea Jet Mobil Modemin Fiyatı Nedir 2012 Jet Mobil Modem Fiyatları Az önce isteyen arkadaşlarımız için Avea Jet Müşteri Hizmetleri Numarası paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise bu yazımızda Avea jet modem 2012 fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlarımız için, Avea 2012 jet modem fiyatları sunuyoruz Melek'ler. Turkcell'de yer alan kablosuz internet erişimini 3G hızıyla...
 4. Avea Faturasız Hat Tarifeleri Hakkında Bilgiler

  Avea Faturasız Hat Tarifeleri Hakkında Bilgiler

  Bu konu avea faturasız hat tarifleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, faturasız hat kullanıyorsanız, şimdi sizlere sunacağımız faturasız konuşma ve mesajlaşma paketlerinden birini seçip kullanabilirsiniz. Buyrun inceleyin... Avea kullanıcılarının yararlanabileceği şunlardır: Konuşma Paketleri Avealılara Özel Kantin Paketi 6...
 5. 2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

  2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

  Avea hattı kullanıyorum ve yılın en son sms paket bilgilerini sizlerden öğrenmek istiyorum, teşekkür ediyorum..

Sayfayı Paylaş