1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Avea'dan Tercüman Servisi

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  avea, tercüman servisi, nedir, numarası, kullanılışı, nasıl ulaşırım, ile ilgili bilgiler burada melekler

  [​IMG]


  Avea yepyeni bir hizmetle kullanıcılarının karşısına çıkıyor melekler; Avea Tercüman Servisi! :)

  Bu servisle artık bir çevirmene ihtiyaç duyduğunuzda aveanın çevirmen görevlileri anında kullanıcının imdadına yatişiyor.

  Sistem şöyle işliyor;

  Avea Tercüman Servisi’nden yararlanmak için, 0555 757 58 59 servis numarasını aranarak; Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinden biri seçiliyor.

  Çeviri hizmetine yönelik talebi alınan Avealılar ilgili tercümanla iletişime geçildikten sonra geri aranıyor. Servis kapsamında ikinci bir numara da konferans görüşmeye dahil edilerek, çevirmen yardımıyla görüşme gerçekleşiyor.

  Avea Tercüman Servisi tercüman ile bağlantı sağlandıktan sonra, çeviri hizmeti alınan süre boyunca dakika başına 5 TL ile ücretlendiriliyor.

   
Avea'dan Tercüman Servisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İşitme engellilere sanal tercüman

  İşitme engellilere sanal tercüman

  IBM, konuşmaları işaret diline çeviren avatar geliştirdi. IBM'in İngiltere'deki araştırma merkezinde geliştirdiği, hareketli sanal dünya karakteri olan avatar, konuşmaları tanıyarak, işitme engelliler için işaret dilini konuşabiliyor. IBM, işaret dili tercümanlarının bulunmadığı durumlarda, oldukça faydalı olacağı düşünülen programın, henüz prototip halinde olduğunu belirtiyor. SiSi adı...
 2. oto servis :))

  oto servis :))

  korkmayın aracınız emin ellerde bu kadar da titizini bulamazsınız yaniii :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 3. Avea tercüman servisi numarası ücretlendirmesi hakkında bilgi istiyorum.

  Avea tercüman servisi numarası ücretlendirmesi hakkında bilgi istiyorum.

  Avea tercüman servisi varmış arkadaşlarım bunun numarası nedir, kaçtır. Birde bu servisin tam olarak ücretlendirmesi ücretlendirilmesi hakkında bilgi varsa sevinecem.
 4. Acil Servis Zeynep Kimdir ?

  Acil Servis Zeynep Kimdir ?

  Acil Servis Dizisindeki Zeynep’i Bildiğiniz gibi başarılı oyuncu Nur Erkul canlandırıyor, Bizede Nur hakkında bilgiler sunmak düşüyor aslında bu sunumu hazırlanırken biraz Vikipedia üzerinden yardım aldığımı belirtmek isterim. Acil Servis Zeynep yani Nur Erkul 17 Nisan 1985 Bursa doğumlu bir oyuncumuzdur. Oyunculuk kariyerine tabi ki bu diziler için geçerli, Kasaba isimli dizide...
 5. Avea'dan muhteşem kampanya !

  Avea'dan muhteşem kampanya !

  Avea, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge alan abonelerinin aylık tarife ücretlerinin 50 liraya kadar olan kısmını 1 yıl boyunca karşılayacak. Avea'dan yapılan açıklamaya göre, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge telefonlarını Avea satış noktalarından alanlar, 1 yıl boyunca 50 liraya kadar olan faturalarını ödemeyecek. Kampanya, son 30 gün içinde Avea'ya gelen yeni müşteriler için geçerli...

Sayfayı Paylaş