Avukata çikar Karşiliğinda Iş Getirme :

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Avukata çikar Karşiliğinda Iş Getirme :
Madde 48 - Avukat veya iş sahibi tarafından vadolunan veya verilen bir ücret yahut da herhangi bir çıkar karşılığında avukata iş getirmeye aracılık edenler ve aracı kullanan avukatlar altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Bu eylemi yapanlar memur iseler, verilecek hapis cezası bir yıldan aşağı olamaz.

Avukata Karşi Işlenen Suçlar: hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adetime 1 gün var test yapsam çıkar mı Hamile miyim ? Adetime 1 gün var test yapsam çıkar mı Hamile miyim ?
Merhaba , korunmuyorum adet günüme 1 gün var bu ay farklı olarak akıntılarım çok yoğundu göğüslerimde çok fazla sızlama var şu an kasıklarımda ağrı var biraz, kan testi ne zaman yapmalıyım bunlar gebelik belirtisi midir ?
Soru-Cevap 1
Yerleşme Kanamasından kaç gün sonra kanda gebelik çıkar? Yerleşme Kanamasından kaç gün sonra kanda gebelik çıkar?
Merhaba arkadaşlar en son adet olduğum tarih Nisanın 15 i yaklaşık 1 hafta önce yani 7 Mayısta yerleşme kanaması yaşadım. Kasığımda batmalar oldu, yorgunluktan kendimi alamadım, yüzümü sivilce bastı, göğüslerim şiş ve alınganlığım üzerimde.. Adet...
Gebelik belirtileri 5
Kulakta sivilce neden çıkar ? Kulakta sivilce neden çıkar ?
Sivilce, vücudunuzun farklı bölgelerinde oluşabilir, kulaklarınız da dahil olmak üzere düşünebileceğinizden daha yaygındır. Kulaklarınızda, kulak kanalınızda, kulak kıkırdağında veya kulaklarınızın arkasında veya yakınında gelişebilir...
Tüm Sağlık Konuları 0
Gebelik testi aldım ama sonuc cikar cikmaz attim Gebelik testi aldım ama sonuc cikar cikmaz attim
Iyi gunler , ben 12 gundur adet olmadim ve bugun gebelik testi aldim yaptim ama tek kirmizi cikar cikmaz attim yani negatif cikmisti bende 1 dakka bile beklemeden testi attim kutunun ustunde 5 ila 20 dakka bekleyin yaziyordu sizce yanlis bir sey...
Bilmedikleriniz 1
Avukata Karşi Işlenen Suçlar: Avukata Karşi Işlenen Suçlar:
hakimlere karşı işlenen suçlar Madde 57 - Görev Sırasında veya yaptığı görevden dolayı avukata karşı işlenen suçlar hakkında, bu suçların hakimlere karşı işlenmesine ilişkin hükümler uygulanır.
Avukatlık Hukuku 0