Avukata Karşi Işlenen Suçlar:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Avukata Karşi Işlenen Suçlar:
hakimlere karşı işlenen suçlar Madde 57 - Görev Sırasında veya yaptığı görevden dolayı avukata karşı işlenen suçlar hakkında, bu suçların hakimlere karşı işlenmesine ilişkin hükümler uygulanır.

Avukata çikar Karşiliğinda Iş Getirme : hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Cilt lekelerine karşı etkili bakım önerileri Cilt lekelerine karşı etkili bakım önerileri
Etnik kökenden veya ten renginden bağımsız olarak, çoğumuz bir çeşit kahverengi veya yaşlılık lekesi geliştireceğiz. Bu lekelenmeler genellikle yüz, sırt, boyun, göğüs, omuz ve el gibi açıkta kalan cilt bölgelerinde görülür. Her kadın...
Güzellik ve Bakım Önerileri 1
Saç boyasına karşı allerji Saç boyasına karşı allerji
Saç boyasının artan kullanımı ile birlikte saç boyasına karşı alerjik reaksiyonların oranı da artmıştır. Sürekli saç boyası kullanıcılarının yaklaşık% 5 i, çoğunlukla baş bölgesinde kızarıklık ve kaşıntı olan alerjik bir kontakt...
Güzellik ve Bakım Önerileri 2
Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!! Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!!
bir çocuk var bizim dükkana yemek yemeye geliyorlardı arkadaşlarıyla çocuğu çok beğenmiştim ama ne adını biliyordum nede onu tanıyan birini biliyordum sonra bir gün yine bu çocuk bizim dükkana yemek yemeye geldiğinde yanında benim bi arkadaşım...
Bilmedikleriniz 1
Stres nedir strese karşı neler yapılabilir ? Stres nedir strese karşı neler yapılabilir ?
Stres günümüz vebası . Her türden ve yaştan insanı etlieyebiliyor.Stres, herhangi bir fiziksel ya da duygusal uyaran ya da durumdan kaynaklanabilir. Çoğu zaman, insanlar iş stresi, ilişki stres veya ebeveynlik stres gibi farklı stres...
Tüm Sağlık Konuları 3
Avukata çikar Karşiliğinda Iş Getirme : Avukata çikar Karşiliğinda Iş Getirme :
Madde 48 - Avukat veya iş sahibi tarafından vadolunan veya verilen bir ücret yahut da herhangi bir çıkar karşılığında avukata iş getirmeye aracılık edenler ve aracı kullanan avukatlar altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır...
Avukatlık Hukuku 0