Avustralya'ya Calismak, Turist yada Ogrenci Olarak Gitmek isteyenler Buraya !! :)

pelem

Yeni Üye
Üye
Avustralya'ya Calismak, Turist yada Ogrenci Olarak Gitmek isteyenler Buraya !! :)
Merhaba
arkadaslar bu konuyu acmamin nedeni turkiye'deki issizlik sorunu nedeniyle is bulamayan arkadaslar var ise bizler sizlere yurtdisinda tabi Avustralya'nin talep ettigi mesleklerden arkadaslar getirmek isteriz.. Burada gayet guzel bir ucretle ise girebilir calisabilirsiniz.. Isterseniz turist olarak gezme amacli gidebilirsiniz.:hidos: sizlerinde yakinlari Avustralya'da yasiyor ise ornegin kardesiniz olabilir, veya herhangi bir akrabaniz onlari gormeye gidebilirsiniz. Yada okuyan cocuklariniz varsa buraya master yapmak icin kaliteli universitelere gonderebiliriz.. Aradiginiz hersey mumkundur. Arkadaslar unutmadan soyleyim Avustralya hukumetinin su anda Ozellikle MUHENDISLERE COK ihtiyaci var. Ayrica CIFTCI aciklari da var. esiniz dostunuz veya arkadaslarinizdan eger ilgilenenler olursa bizlere rahatlikla Turkiye'deki Ankara ofisime rahatlikla ulasabilirsiniz.Ayrica ben sizlere sunada aciklik getiriyim benim esim Avustralya'da gocmenlik avukatligi yapiyor ve turkiyeden bir cok kisiyi Avustralya'ya gonderdi kimileri calisiyorlar kimileri akrabalarinin yanin gezmeye geldi.. Vize isleri ve ulasim konularinda yardim ediyoruz. (Kesinlikle Reklam Amacli Dusunulmemesini Sadece Arkadaslara Yardim Amacli Actigim Bir Konudur) Akliniza takilan herhangi bir konu oldugunda cekinmeden yazabilirsiniz arkadaslar ..:mendil:www.globalkoala.com
tel: (0312) 447 29 90

Sizlerinde sormak istedikleriniz veya yurtdisinda yasayan gurbette kalan hanimlar arkadaslar varsa buyrun kizlar :)

Geri